Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS MANAVGAT BELEDİYESPOR |
3-0 |
13-09-2015 - 16:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
MANAVGAT BELEDİYESPOR VS ANTALYAGÜCÜ SPOR |
2-2 |
19-09-2015 - 16:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
YEŞİL KEMER SPOR VS FİNİKE BELEDİYE SPOR |
2-1 |
20-09-2015 - 16:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
GÜNEYSPOR VS YENİ KEMER BELEDİYE SPOR |
0-1 |
12 EYLÜL 2015 16:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 2. Grup |
Detay |
YEŞİL KEMER SPOR VS LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR |
1-2 |
18 Ekim 2015 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
GAZİPAŞA BELD. VS KEPEZ BELEDİYESPOR |
1-1 |
31 Ekim 2015 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
GAZİPAŞA BELD. VS MANAVGAT BELEDİYESPOR |
3-0 |
22 KASIM 2015 11:45 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
SİDESPOR VS ORMANSPOR |
0-4 |
21 KASIM 2015 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
ORMANSPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
1-4 |
29 KASIM 2015 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ANTALYA SANAYİ SPOR |
2-1 |
13.ARALIK 2015 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS GAZİPAŞA BELD. |
3-2 |
27 ARALIK 2015 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
KEPEZ BELEDİYESPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-1 |
24 OCAK 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
ANTALYA KUNDU SPOR VS KUMLUCA BELEDİYE SPOR |
0-2 |
10 Ekim 2015 saat:15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 2. Grup |
Detay |
KINIK SPOR VS ANTALYA KUNDU SPOR |
4-1 |
03 OCAK 2016 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR VS KINIK SPOR |
0-3 |
10 OCAK 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS ANTALYAGÜCÜ SPOR |
1-0 |
17 EKİM 2015 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
KUMLUCA BELEDİYE SPOR VS KEPEZ BELEDİYESPOR |
4-1 |
30 Ekim 2015 14:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 2. Grup |
Detay |
AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR VS ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR |
2-1 |
25 Ekim 2015 13:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 1. Grup |
Detay |
ANT. DEMİRSPOR VS KEPEZ BELEDİYESPOR |
0-8 |
25 Ekim 2015 16:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 2. Grup |
Detay |
FİNİKE BELEDİYE SPOR VS ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR |
5-4 |
30 Ekim 2015 13:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 2. Grup |
Detay |
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR VS ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR |
0-2 |
25 Ekim 2015 14:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 2. Grup |
Detay |
MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VS SERİK BELEDİYESPOR |
6-2 |
06 ARALIK 2015 11:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi 1. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
1-3 |
12 ARALIK 2015 12:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
2-3 |
12 ARALIK 2015 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-15 Ligi 2. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS MANAVGAT BELEDİYESPOR |
0-2 |
19 ARALIK 2015 13:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS MANAVGATSPOR |
5-3 |
02 ARALIK 2016 SAAT:12:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
ANTALYA ASAT GENÇLİK VE SPOR VS SERİK BELEDİYESPOR |
2-1 |
09 OCAK 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS KONYAALTI BELEDİYE SPOR |
1-4 |
06 ŞUBAT 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
MANAVGATSPOR VS ANTALYA ASAT GENÇLİK VE SPOR |
3-4 |
13 ŞUBAT 2016 11:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 Ligi 1. Grup |
Detay |
ANTALYASPOR A.Ş. VS SERİK BELEDİYESPOR |
7-0 |
01 ŞUBAT 2016 12:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-13 Ligi 3. Grup |
Detay |
GÜNEYSPOR VS 1966 SERİK CUMALI SPOR |
0-5 |
01 ŞUBAT 2016 10:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-13 Ligi 4. Grup |
Detay |
AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR VS ANTALYA YOLSPOR |
0-2 |
01 ŞUBAT 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-17 Ligi Play Off |
Detay |
FİNİKE BELEDİYE SPOR VS KEPEZ BELEDİYESPOR |
2-2 |
28 ŞUBAT 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-2 |
06 MART 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS GAZİPAŞA BELD. |
1-0 |
12 MART 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KINIK SPOR VS KORKUTELİ BELEDİYE SPOR |
5-1 |
20 MART 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS KEPEZ BELEDİYESPOR |
0-1 |
27 MART 2016 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KINIK SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-0 |
03 NİSAN 2016 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
FİNİKE BELEDİYE SPOR VS GAZİPAŞA BELD. |
1-2 |
10 NİSAN 2016 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
GAZİPAŞA BELD. VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
1-1 |
17 NİSAN 2016 15:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
KINIK SPOR VS GAZİPAŞA BELD. |
1-3 |
21 ŞUBAT 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 Süper Amatör Play Off |
Detay |
ORMANSPOR VS BEYMELEK BELEDİYESPOR |
1-3 |
27 ŞUBAT 2016 14:00 |
Saha Komiseri |
2015-2016 U-19 / 2 Küme |
Detay |
İBRADI SPOR VS PAYALLAR SPOR |
1-7 |
13 MART 2016 14:30 |
Saha Komiseri |
2015-2016 2. Amatör Küme 3. Grup |
Detay |
ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR VS MANAVGAT BELEDİYESPOR |
0-11 |
18.09.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
ERDEM GENÇLİK VE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-13 |
18.09.2016 16:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ANTALYA ASAT GENÇLİK VE SPOR |
7-1 |
16.10.2016 15:30 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR VS LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR |
2-1 |
18.12.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
ANTALYAGÜCÜ SPOR VS FİNİKE BELEDİYE SPOR |
1-1 |
31.12.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 1. Grup |
Detay |
GAZİPAŞA BELD. VS MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
0-4 |
13.11.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
KONAKLI BELEDİYESPOR VS ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR |
6-1 |
17.12.2016 15:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
KESTEL BELEDİYE SPOR VS MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
3-1 |
15.01.2017 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör 2. Grup |
Detay |
MANAVGAT BELEDİYESPOR VS KONYAALTI BELEDİYE SPOR |
0-0 |
15.10.2016 15:00 |
Saha Komiseri |
U-19 LİGİ 1.GRUP |
Detay |
SERİK BELEDİYESPOR VS GÜNEYSPOR |
12-1 |
10.12.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
U-19 LİGİ 1.GRUP |
Detay |
MANAVGATSPOR VS ORMANSPOR |
0-8 |
04.12.2016 14:00 |
Saha Komiseri |
1. AMATÖR KÜME 2. GRUP |
Detay |
PAYALLAR SPOR VS ORMANSPOR |
1-0 |
17.12.201613:00 |
Saha Komiseri |
1. AMATÖR KÜME 2. GRUP |
Detay |
MANAVGAT BELEDİYESPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-1 |
05.02.2017 14:00 |
Saha Komiseri |
Süper Amatör Play-Off |