|
ERDEM GENÇLİK VE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-13 |
18.09.2016 16:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ANTALYA KUNDU SPOR |
6-1 |
25.09.2016 15:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
GAZİPAŞA BELD. VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-3 |
09.10.2016 15:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ANTALYA ASAT GENÇLİK VE SPOR |
7-1 |
16.10.2016 15:30 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
MANAVGAT BELEDİYESPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
1-1 |
23.10.2016 15:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR |
7-0 |
30.10.2016 14:30 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
1-3 |
06.11.2016 15:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS KONAKLI BELEDİYESPOR |
3-0 |
13.11.2016 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS ERDEM GENÇLİK VE SPOR |
7-0 |
27.11.2016 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
ANTALYA KUNDU SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-2 |
03.12.2016 14:30 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS GAZİPAŞA BELD. |
3-0 |
18.12.2016 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
ANTALYA ASAT GENÇLİK VE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-2 |
25.12.2016 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS MANAVGAT BELEDİYESPOR |
3-0 |
31.12.2016 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
ETİBANK FERROKROM ANTALYA ELEKTROMETALURJİ SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
1-7 |
08.01.2017 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KONAKLI BELEDİYESPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
0-6 |
22.01.2017 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
3-1 |
15.01.2017 14:00 |
Süper Amatör 2. Grup |
|
MANAVGAT BELEDİYESPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-1 |
05.02.2017 14:00 |
Süper Amatör Play-Off |
|
MURATPAŞA BELEDİYE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-2 |
26.02.2017 14:00 |
Süper Amatör Play-Off |
|
KESTEL BELEDİYE SPOR VS MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
1-0 |
02.04.2017 15:00 |
Süper Amatör Play-Off |
|
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR VS KESTEL BELEDİYE SPOR |
2-2 |
09.04.2017 |
Süper Amatör Play-Off |