HABERLER

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 26.07.2021-13.-08.2021 Maç Programı

12.07.2021


İNDİR


KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ SAHA ADI
EV SAHİBİ MİSAFİR
(26.07.2021) PAZARTESİ
U15 A  BÜLENT DEMİR SPOR ANTALYA 07 SPOR 17:30 A SAHASI
U15 A GENÇLİK SPOR KARTAL SPOR 17:30 B SAHASI
U15 A DSİ SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 A SAHASI
U15 A KARTAL SPOR  ÇİSEM SPOR 18:10 B SAHASI
U15 B ÖZERSPOR KUNDU 17:30 C SAHASI
U15 B PARKANTALYA SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 D SAHASI
U15 B CK SPOR  ŞİMŞEK SPOR 18:10 C SAHASI
U15 B ÖZERSPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A ANTALYA 07 SPOR DSİ SPOR 18:45 A SAHASI
U15 C AKDENİZ SANAYİ SPOR ASAT SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A KEPEZ BLD. SPOR PARKANTALYA SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A KALEKAPISI SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 D SAHASI
(27.07.2021) SALI
U13 C ANTALYASPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:10 B SAHASI
U15 C MANAVGAT 07 SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U15 C AKGÜN SPOR ASAT SPOR 17:30 B SAHASI
U15 C AKDENİZ SANAYİ SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:10 A SAHASI
U15 C MANAVGAT 07 SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 C SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U14 A ŞİMŞEK SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A BÜLENT DEMİR SPOR KARTAL SPOR 18:45 C SAHASI
U15 A GENÇLİK SPOR ÇİSEM SPOR 18:45 D SAHASI
(29.07.2021) PERŞEMBE
U14 B KARTAL SPOR  KUNDU SPOR 17:30 A SAHASI
U14 B AKSU SPOR DSİ SPOR 17:30 B SAHASI
U14 B  ANTALYASPOR KUNDU SPOR 18:10 A SAHASI
U14 B İKİZLER SPOR KARTAL SPOR 18:10 B SAHASI
U13 A DSİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17:30 C SAHASI
U13 A ŞİMŞEK SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 D SAHASI
U13 A DSİ SPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 C SAHASI
U13 A ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A ANTALYA 07 SPOR GENÇLİK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 A BÜLENT DEMİR SPOR ÇİSEM SPOR 18:45 B SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 C SAHASI
U15 B  PARKANTALYA SPOR KUNDU SPOR 18:45 D SAHASI
(30.07.2021) CUMA
U13 B KALEKAPISI SPOR MANAVGAT 07 SPOR 17:30 A SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR ASLANSARAY SPOR  17:30 B SAHASI
U13 B ÇİSEM SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 A SAHASI
U13 B ASLANSARAY SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 B SAHASI
U13 C KUNDU SPOR ÖZER SPOR 17:30 C SAHASI
U13 C ANTALYASPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U13 C RUS TÜRK AKADEMİ SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:10 C SAHASI
U13 C KEPEZ BLD. SPOR KUNDU SPOR 18:10 D SAHASI
U15 B ÖZERSPOR CK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 B ŞİMŞEK SPOR KUNDU SPOR 18:45 B SAHASI
U15 C AKGÜN SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 C SAHASI
(02.08.2021) PAZARTESİ
U12 A  AFA SPOR FİNİKE BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U12 A  MANAVGAT 07 SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 B SAHASI
U12 A KALEKAPISI SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 A SAHASI
U12 A  FİNİKE BLD. SPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 B SAHASI
U15 B CK SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 C SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U13 B ASLANSARAY SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 D SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR KUNDU SPOR 18:45 A SAHASI
U14 A ŞİMŞEK SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A KALEKAPISI SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U14 B KARTAL SPOR DSİ SPOR 18:45 D SAHASI
(03.08.2021) SALI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) DSİ SPOR 17:30 A SAHASI
U12 B KEPEZ BLD. SPOR ŞİMŞEK SPOR 17:30 B SAHASI
U12 B DSİ SPOR ASLANSARAY SPOR 18:10 A SAHASI
U12 C ANTALYASPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 B SAHASI
U12 C ŞİMŞEK SPOR İKİZLER SPOR 17:30 C SAHASI
U12 D ÇAKALLIKLI SPOR HAŞİM İŞCAN SPOR 17:30 D SAHASI
U12 D ÇAKALLIKLI SPOR ÇİSEMSPOR 18:10 C SAHASI
U12 D ÇIRALI SPOR HAŞİM İŞCAN SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B AKSU SPOR İKİZLER SPOR 18:45 A SAHASI
U13 A AKGÜN SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 B SAHASI
U13 A DSİ SPOR ANTALYASPOR 18:45 C SAHASI
U13 A  ÇAKALLIKLI SPOR PARKANTALYA SPOR 18:45 D SAHASI
(05.08.2021) PERŞEMBE
 U11 A AKDENİZ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17:30 A SAHASI
 U11 A ÖZER SPOR ANTALYA DEMİR B. 17:30 B SAHASI
 U11 A ÖZER SPOR AKDENİZ SPOR 18:10 A SAHASI
 U11 A ÇAKALLIKLI SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ 18:10 B SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 17:30 C SAHASI
U11 B ANTALYA DEMİR K. H.İŞCAN 17:30 D SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 C SAHASI
U11 B PARK ANTALYA ANTALYA DEMİR K. 18:10 D SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR CK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 B ÖZER SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A PARKANTALYA SPOR KALEKAPISI SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 D SAHASI
(06.08.2021) CUMA
U11C DSİ SPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U11C BAHTILI SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 B SAHASI
U11C BAHTILI SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 A SAHASI
U11C DSİ SPOR AKGÜN SPOR 18:10 B SAHASI
U11 A AKSU SPOR YENİKAPI SPOR 17:30 C SAHASI
U11 A ANTALYA DEMİR BEYAZ ÖZER SPOR 17:30 D SAHASI
U11 A ÇAKALLIKLI SPOR AKSU SPOR 18:10 C SAHASI
U11 A YENİKAPI SPOR ÖZER SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B KARTAL SPOR ANTALYASPOR 18:45 A SAHASI
U14 B DSİ SPOR İKİZLER SPOR 18:45 B SAHASI
U13 B KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U13 C KUNDU SPOR RUS TÜRK AKADEMİSİ 18:45 D SAHASI
(09.08.2021) PAZARTESİ
U11 B PARKANTALYA SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 A SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR  ANTALYA DEMİR KIRMIZI 17:30 B SAHASI
U11 B PARKANTALYA SPOR İKİZLER SPOR 18:10 A SAHASI
U11 B ANTALYA DEMİR KIRMIZI BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 B SAHASI
U11C KEPEZ BLD. SPOR AKGÜN SPOR 17:30 C SAHASI
U11C BAHTILI SPOR DSİ SPOR 17:30 D SAHASI
U11C VEFA SPOR BAHTILI SPOR 18:10 C SAHASI
U11C KEPEZ BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B KARTAL SPOR AKSU SPOR 18:45 A SAHASI
U14 B ANTALYASPOR DSİ SPOR 18:45 B SAHASI
U13 C ÖZER SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U13 C ANTALYA SPOR RUS TÜRK AKADEMİSİ 18:45 D SAHASI
(10.08.2021) SALI
U11 B H.İŞÇAN SPOR İKFA SPOR 17:30 A SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 B SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR İKFA SPOR 18:10 A SAHASI
U11 B H.İŞÇAN SPOR İKİZLER SPOR 18:10 B SAHASI
U11C KEPEZ SPOR VEFA SPOR 17:30 C SAHASI
U11C AKGÜN SPOR BAHTILI SPOR 17:30 D SAHASI
U11C KALEKAPISI SPOR VEFA SPOR 18:10 C SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR H.İŞÇAN SPOR 18:45 A SAHASI
U11 B PARKANTALYA SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:45 B SAHASI
U14 B KUNDU SPOR  DSİ SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A AKDENİZ SANAYİ SPOR ASLANSARAY SPOR 18:45 D SAHASI
(12.08.2021) PERŞEMBE
U13 C KEPEZ BLD. SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 17:30 A SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 17:30 B SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR PARKANTALYASPOR 17:30 C SAHASI
U14 A KEPEZ BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 D SAHASI
U14 A  FİNİKE BLD. SPOR ASLANSARAY SPOR 18:10 A SAHASI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) İKFA SPOR 18:10 B SAHASI
U12 C ŞİMŞEK SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U11 A DEMİRSPOR (BEYAZ) AKDENİZ SPOR 18:10 D SAHASI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) AKSU SPOR 18:45 A SAHASI
U12 B AKSU SPOR İKFA SPOR 18:45 B SAHASI
U12 A PARKANTALYA SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 18:45 D SAHASI
(13.08.2021) CUMA
U12 A MANAVGAT 07 SPOR PARKANTALYASPOR 17:30 A SAHASI
U12 A FİNİKE BLD. SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ  17:30 B SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ  18:10 A SAHASI
U12 A FİNİKE BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 B SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 A SAHASI





12.07.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 26.07.2021-13.-08.2021 Maç Programı

30.06.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 01.07.2021-13.07.2021 Maç Programı

03.06.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile ASKF Futbol Turnuvası

19.05.2021

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

23.04.2021

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

28.02.2021

2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri ile ilgili kararlar açıklandı

18.01.2021

Süper Lig ve TFF 1. Lig U19 Gelişim Ligleri Hakkında  Süper Lig ve TFF 1. Lig U19 Gelişim Ligleri Hakkında

18.01.2021

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlandı

03.12.2020

2020-2021 FUTBOL SEZONU HAKKINDA

03.12.2020

VALİLİK BAŞVURULARIMIZLA İLGİLİ SPOR KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

03.12.2020

DERNEK BEYANNAMELERİ VE GENEL KURULLARI İLE İLGİLİ DUYURU

30.11.2020

BAL'a katılım son başvuru tarihi 31 Aralık 2020

20.11.2020

Yeni Genelge hakkında hakkında sıkça sorulan sorular

31.10.2020

Amatör müsabakalar ile ilgili TFF Yönetim Kurulu Kararı

29.10.2020

Cumhuriyetimizin 97. yıldönümü kutlu olsun.

23.10.2020

ÖZEL TURNUVALARLA İLGİLİ OLARAK SPOR KAMUOYUNA DUYURU

16.10.2020

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DAİRE BAŞKANLIĞI ZİYARET

10.10.2020

ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL SPOR KOMPLEKSİMİZ ANTREMANLARA AÇILIYOR

23.09.2020

2020-2021 FUTBOL SEZONU HAKKINDA TÜM KULÜPLERİMİZE DUYURU

30.08.2020

Zafer Bayramımız kutlu olsun

14.08.2020

Süper Amatör Ligi Kararları

04.08.2020

Dernek Genel Kurul Toplantıları, Bildirim ve Beyannameleri

24.07.2020

ERTELENEN GENEL KURUL TOPLANTILARI HAKKINDA YENİ DUYURU

22.07.2020

Vefat ve Başsağlığı

14.07.2020

1207 Antalya Spor Bayan Takımımız Kadınlar 1.Liginde

09.07.2020

Kestelspor 3. Ligde

09.07.2020

Serik Belediyespor 2. Ligte

25.06.2020

1.AMATÖR KÜME VE 2.AMATÖR KÜME KULÜPLERİMİZE BİLGİLENDİRME

25.06.2020

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü

19.05.2020

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI

19.05.2020

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

23.04.2020

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

19.03.2020

Tüm Müsabakalar Ertelenmiştir.

17.03.2020

2.KÜME BÜYÜKLER LİGİ DEVRE ARASI

17.03.2020

U19/2 LİGİ 2.GRUP DEVRE ARASI

13.03.2020

Tüm Kulüplerimizin Dikkatine

10.03.2020

10.03.2020 Tarihli İl Tertip Kurulu Kararı

04.03.2020

04.03.2020 Tarihli İl Tertip Kurulu Kararı

13.02.2020

TRANSFER DÖNEMİ UZATILDI

12.02.2020

U11 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

01.02.2020

U13 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

01.02.2020

2.KÜME U/19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

22.01.2020

2019-2020 SEZONU 2.AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

13.01.2020

U14 Milli Takım seçme maçları Antalya etabı ile devam edecek

02.01.2020

2019-2020 SEZONU 2.TRANSFER EVRAKLARI

29.12.2019

U17 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

25.12.2019

Tüm Kulüplerimize Duyuru

13.12.2019

U19 LİGİ DEVRE ARASI

29.11.2019

U15 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

28.11.2019

TÜM KULÜPLERİMİZE DUYURU

09.11.2019

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

06.11.2019

U16 LİGİ DEVRE ARASI

06.11.2019

U14 LİGİ DEVRE ARASI

29.10.2019

İlk Yardım Kursu Başvuru Formu

28.10.2019

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

22.09.2019

19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

05.09.2019

U12 Ligi Kuraları Çekildi.

04.09.2019

U14 Ligi Kuraları Çekildi.

04.09.2019

U16 Ligi Kuraları Çekildi.

03.09.2019

1. Amatör Küme Lig Fikstürü Belli Oldu.

03.09.2019

Süper Amatör Fikstürü Belli Oldu.

31.08.2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi yapıldı

29.08.2019

SÜPER AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

KURA TARİHİ VE YERİ 03 EYLÜL 2019 SAAT:17:00 ASKF VALİ ALADDİN YÜKSEL TESİSLERİ

29.08.2019

U14 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

U16 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

02.08.2019

ANTALYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURUL ÇAĞRISI

02.08.2019

Özel Antalya Tıp Merkezi İle Protokol İmzalanmıştır

30.07.2019

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı

19.07.2019

2019-2020 Sezonu Liglerin Tahmini Başlangıç Tarihleri

19.07.2019

2019-2020 SEZONU LİGE KATILIM EVRAKLARI

10.07.2019

ÜYE AİDATLARINI YATIRMAYAN KULÜPLERİMİZE DUYURU

27.06.2019

Antalya ASKF Expo'ya Talip

22.06.2019

ASKF LÖSEV TURNUVASI

27.05.2019

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

27.05.2019

2.KÜME U19 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

25.05.2019

MAVİKENT BELEDİYE SPOR-HAŞİMİŞCAN MAH.SPOR MAÇI TFF YÖNETİM KURULU KARARI

29.04.2019

Josef Sural'ı kaybettik

23.04.2019

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

22.04.2019

U14 LİGİ PLAY OFF MÜSABAKALARI

21.04.2019

2018-2019 Sezonu Süper Amatör Lig Şampiyonu Kestel Belediye Spor

21.04.2019

2018-2019 Süper Amatör Lig Sezonu Tamamlanmıştır.

20.04.2019

U14 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

08.04.2019

Okul İzinleri & Hafta İçi Müsabaka Hakkında

20.03.2019

2018-2019 1. Amatör Küme Sezonu Tamamlandı

28.02.2019

02 MART 2019 TARİHLİ ALİ &İBRAHİM GÜLLÜPINAR MERKEZ GRUBU MAÇLARI

22.02.2019

2018-2019 SEZONU U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞKAMA TARİHİ

13.02.2019

2.AMATÖR KÜME U-19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.01.2019

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

27.01.2019

26-27 OCAK 2019 TARİHLİ ERTELEME MÜSABAKALARI HAKKINDA

26.01.2019

27 Ocak 2019 Tarihindeki Tüm Amatör Maçlar İptal Edilmiştir.

26.01.2019

Tüm müsabakalar ertelenmiştir

02.01.2019

  TFF Amatör İşler Kurulu kararı

30.12.2018

U17 LİGİ PLAY OFF MÜSABAKALARI 

26.12.2018

Süper Amatör Lig ilk yarı müsabakaları tamamlandı

19.12.2018

U16 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

18.12.2018

14 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

30.11.2018

SÜPER AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

27.11.2018

Tüm Takımlarımıza Duyuru

23.11.2018

1.Amatör Küme Büyükler Ligi Devre Arası

17.11.2018

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

11.11.2018

U15 LİGİ DEVRE ARASI

10.11.2018

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyoruz 

24.10.2018

U17 LİGİ DEVRE ARASI

22.10.2018

FİNİKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜNE GEÇMİŞ OLSUN

21.10.2018

SAL Muratpaşa Belediyespor - Mahmutlspor Canlı Yayın

11.10.2018

ANTALYA KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ LİGTEN ÇEKİLMESİ EVRAĞI

27.09.2018

U-14 Bölge Karma Seçmesi

18.09.2018

2018-2019 Sezonu U11 Ligi Kura Çekilişi

18.09.2018

2018-2019 Sezonu U13 Ligi Kura Çekilişi

15.09.2018

Süper Amatör Canlı Skor Sistemi

11.09.2018

2018-2019 Sezonu 1.Amatör Kura Çekilişi

11.09.2018

2018-2019 Sezonu U19 Ligi Kura Çekilişi

30.08.2018

U15 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

30.08.2018

U17 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

30.08.2018

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

28.08.2018

SÜPER AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

23.07.2018

2018-2019 SEZONU LİGE KATILIM EVRAKLARI

23.07.2018

2018-2019 Futbol sezonu taslak başlangıç tarihleri

06.06.2018

Geleksenel Kupa Töreni ve İftar Yemeği

06.06.2018

KUPA TÖRENİ VE İFTAR DAVETİ

19.05.2018

Kadriyespor - Antalya Merkezspor Karşılaşması [Canlı İzle]

14.05.2018

Kemerspor 2003 - Bayrampaşa Maçına Davet

11.05.2018

Bölge Karmaları Grup Birincileri belirlendi

05.05.2018

U-17 Ligi Kura çekilişi

24.04.2018

BAL Baraj Müsabakası

23.04.2018

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

17.04.2018

Takımlarımıza Malzeme Yardımı

10.04.2018

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

10.04.2018

2017-2018 Sezonu U15 Ligi Play Off Kura Çekimi

06.04.2018

Deniz Ticaret Odası Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin olmuşturr

19.03.2018

Süper Amatör Lig Şampiyonu Konyaaltı Belediyespor

12.03.2018

Spor Toto BAL 7. Grup Şampiyonu Serik Belediyespor

23.02.2018

2017-2018 SEZONU U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

10.02.2018

2017-2018 Sezonu U19/2 Ligi Kura Çekilişi

24.01.2018

U-16 Ligi Play-off Kura Çekilişi

21.01.2018

2017-2018 Sezonu 2.Küme Kura Çekilişi ve Başlama Tarihi

19.01.2018

Süper Amatör Küme Play-Off Kura Çekilişi

19.01.2018

U-19 Ligi Play-off Kura Çekilişi

19.01.2018

Bağsağlığı Mesajı

09.01.2018

2017-2018 Sezonu U17 Ligi Kura Çekilişi

09.01.2018

2017-2018 Sezonu U15 Ligi Kura Çekilişi

05.01.2018

Emrah Aykurt : "Uzun vadeli hedefimiz her Dünya Kupası'na katılmak

31.12.2017

U14 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

31.12.2017

1.AMATÖR KÜME PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

29.11.2017

AVSALLAR BELEDİYE SPOR-ETİBANK FERROKROM SPOR MAÇ KARARI

29.11.2017

YENİ KEMER BELEDİYE SPOR-ANTALYA YOL SPOR MAÇ KARARI

19.11.2017

SÜPER AMATÖR KÜME VE 1.AMATÖR KÜME TAKIMLARIMIZA AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

19.11.2017

U19 Ligi Devre Arası

16.11.2017

1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR Maçları Canlı Skor Sisteminde

11.11.2017

U16 Ligi Devre Arası

31.10.2017

U13 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

31.10.2017

SÜPER AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

30.10.2017

U14 LİGİ DEVRE ARASI

28.10.2017

 1.AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

24.09.2017

U11 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

24.09.2017

U19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

18.09.2017

Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi'nde şampiyon oldu

21.08.2017

KURA ÇEKİLİŞ TARİHLERİ

16.08.2017

Liglerin Tahmini Başlangıç Tarihi

© S.KARALAR