çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad SERDAR SOYDAN
Lisans No 26650
Görev
Meslek
Klasman AKYH
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 11.02.2024 TOPTAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 28.01.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 19.11.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
U11 LİGİ-1. GRUP 25.02.2024 VOLE SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Hakem
U11 LİGİ-6. GRUP 25.02.2024 ÇAKALLIKLI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 7 - 2 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 15.10.2023 TFA SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 07.10.2023 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 1 - 3 Hakem
U12 LİGİ-5. GRUP 30.12.2023 ASLARA SPOR ANTALYA HAL SPOR 0 - 1 Hakem
U12 LİGİ-5. GRUP 07.10.2023 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 1 - 3 Hakem
U12 LİGİ-6. GRUP 12.11.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 6 - 1 Hakem
U12 LİGİ-6. GRUP 11.11.2023 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 3 - 4 Hakem
U12 LİGİ-6. GRUP 04.11.2023 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ORMANSPOR 0 - 2 Hakem
U12 LİGİ-7. GRUP 12.11.2023 ANTALYA SANAYİ SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Hakem
U12 LİGİ-7. GRUP 11.11.2023 TRABZONLULARSPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 0 - 4 Hakem
U12 LİGİ-7. GRUP 04.11.2023 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 1 Hakem
U12 LİGİ-8. GRUP 30.12.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Hakem
U12 LİGİ-8. GRUP 15.10.2023 ŞARAMPOLSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 0 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 10.02.2024 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 8 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 05.11.2023 ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 29.10.2023 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY - OFF GRUBU 05.03.2023 1966 SERİK CUMALI SPOR KEMER BELEDİYE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 12.03.2023 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 4 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 05.11.2022 ÇAKALLIKLI SPOR KAŞ KINIK SPOR 3 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-PLAY OFF 12.04.2023 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-PLAY OFF 29.03.2023 MAHMUTLAR SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U11 LİGİ-2.GRUP 08.04.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Hakem
U11 LİGİ-4.GRUP 08.04.2023 ALTUN GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 08.01.2023 ASLARA SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 4 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 20.11.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 1 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 20.11.2022 ÇIRALISPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 05.02.2023 VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 27.11.2022 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 3 - 8 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 27.11.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 12 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 06.11.2022 VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 6 - 2 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 08.10.2022 VOLE SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Hakem
U12 LİGİ-4.GRUP 29.01.2023 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 9 Hakem
U12 LİGİ-4.GRUP 07.01.2023 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 15.10.2022 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 1 - 3 Hakem
U15 LİGİ-1.GRUP 09.04.2023 ERDEM GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 7 Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 19.03.2023 ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 30.01.2023 TRABZONLULARSPOR CK SPOR 0 - 2 Hakem
U15 LİGİ-6.GRUP 30.04.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU 09.05.2023 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 4 - 2 Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 19.11.2022 ŞARAMPOLSPOR AKDENİZSPOR 5 - 1 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 26.11.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 3 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 09.10.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 1 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 18.09.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 16.10.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 24.01.2023 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 0 Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 04.03.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 1 Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 01.10.2022 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 9 - 1 Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 06.12.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 10.12.2022 ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 9 - 0 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 17.11.2022 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 11 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 01.11.2022 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 9 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 20.02.2022 ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 28.11.2021 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 27.02.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 26.12.2021 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 13.03.2022 AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-PLAY OFF B GRUBU 03.04.2022 SERİK BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 27.03.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.03.2022 ANTALYA KUNDU SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 13.02.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 30.01.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 23.01.2022 FİNİKE BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 16.01.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 02.01.2022 ANTALYA 2003 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 19.12.2021 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.12.2021 PAYALLAR KONAKLI SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 21.11.2021 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 14.11.2021 ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U11 Ligi-2.Grup 11.06.2022 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 2 Hakem
U11 Ligi-4.Grup 21.05.2022 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Hakem
U12 Ligi-1.Grup 09.04.2022 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 2 - 5 Hakem
U12 Ligi-1.Grup 02.04.2022 KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Hakem
U12 Ligi-2.Grup 09.04.2022 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 6 - 4 Hakem
U12 Ligi-3.Grup 15.05.2022 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1 - 1 Hakem
U12 Ligi-4.Grup 30.04.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ORMANSPOR 0 - 3 Hakem
U12 Ligi-4.Grup 24.04.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 5 - 1 Hakem
U12 Ligi-4.Grup 23.04.2022 ANTALYA YOLSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 5 - 0 Hakem
U12 Ligi-5.Grup 10.04.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEMERSPOR 3 - 0 Hakem
U12 Ligi-6.Grup 14.05.2022 BİTEXEN ANTALYASPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 5 - 0 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 14.04.2022 AKSU CİHADİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 12.02.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-1.Grup 31.01.2022 AKSU CİHADİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 19.04.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 26.03.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 0 - 3 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 12.02.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MARMARA 07 SPOR 8 - 0 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 12.04.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 19.03.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 05.03.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 24.01.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 0 Hakem
U16 Ligi-5.Grup 19.02.2022 KALEKAPISI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 2 Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 05.05.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 1 Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 16.05.2022 ANTALYA 07 SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 0 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 21.02.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 1 Yan Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 19.01.2020 KADRİYE SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 5 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 22.12.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 0 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-PLAY OFF 26.01.2020 GAZİPAŞA BELD. KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 29.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 15.12.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 08.12.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 1 - 1 4. Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 10.11.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 3 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 16.02.2020 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ SERİK DİKMEN SPOR 15 - 0 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 23.02.2020 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 3 Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1. AMATÖR-1. GRUP 13.01.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 30.12.2018 ANTALYA SANAYİ SPOR GÜNEYSPOR 4 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 24.03.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 1 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 10.03.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 17.02.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 19.01.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 1 - 6 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 16.09.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 6 Yan Hakem
U17-1.GRUP 21.10.2018 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 4 Hakem

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 24.12.2017 ANTALYA KUNDU SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 13.09.2017 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 03.12.2017 ANTALYA SANAYİ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 4 - 4 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 25.11.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 05.11.2017 ANTALYA SANAYİ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 29.10.2017 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 2 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 07.10.2017 PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYA HAL SPOR 3 - 1 Yan Hakem