MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 08.12.2021 14:30 ?-? 0
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 08.12.2021 14:30 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 05.12.2021 20:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 05.12.2021 18:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 05.12.2021 16:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1960 SÜMER SPOR 05.12.2021 15:30 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup SERİK BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 05.12.2021 15:00 ?-?
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KAŞ KINIK SPOR 05.12.2021 14:30 ?-? ZEYTİNKÖY 1 NO
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup SARILAR BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 05.12.2021 14:00 ?-? ÇOLAKLI STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 05.12.2021 14:00 ?-? ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup KEMER İDMANYURDU SPOR ANT. DEMİRSPOR 05.12.2021 14:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? KUMLUCA İLÇE STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP PAYALLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? KONAKLI ŞEHİR STADYUMU
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? FİNİKE 100.YIL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ GENÇ SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? MAVİKENT SAHASI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup ALANYA KESTELSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 05.12.2021 14:00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup İBRADI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 05.12.2021 14:00 ?-? İBRADI İLÇE SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ANTALYA HAL SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 05.12.2021 13:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup SERİK DİKMEN SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 05.12.2021 12:30 ?-? MAVİKENT SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA SANAYİ SPOR ŞARAMPOLSPOR 05.12.2021 12:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 05.12.2021 11:30 ?-? ZEYTİNKÖY 1 NO
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KORKUTELİ TAN SPOR KALEKAPISI SPOR 05.12.2021 11:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 05.12.2021 10:30 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 05.12.2021 10:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA DSİSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 04.12.2021 17:30 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 04.12.2021 16:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 04.12.2021 15:00 ?-? İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GAZİPAŞA BELD. 04.12.2021 15:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA 2003 SPOR MAHMUTLAR SPOR 04.12.2021 14:30 ?-? ZEYTİNKÖY 1 NO
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup BEYMELEK BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 04.12.2021 14:30 ?-? DEMRE İLÇE STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ALANYA KESTELSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 04.12.2021 14:00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DEMRE BELEDİYESPOR 04.12.2021 14:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SERİK BELEDİYESPOR PAYALLAR SPOR 04.12.2021 14:00 ?-? SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA 07 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 04.12.2021 13:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 04.12.2021 13:00 ?-? KORKUTELİ 100.YIL STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ALANYA BELEDİYE SARILAR BELEDİYE SPOR 04.12.2021 12:30 ?-? İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 04.12.2021 12:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 04.12.2021 11:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 04.12.2021 10:30 ?-? KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 04.12.2021 10:00 ?-? ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SARILAR BELEDİYE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup KORKUTELİ TAN SPOR SERİK BELEDİYESPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR ANT. DEMİRSPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup AKSU BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KALEKAPISI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup ADRASAN SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup YUVASPOR ELMALI BELD. 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR YEŞİL KEMER SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup MANAVGAT BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup KEPEZ BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup 1960 SÜMER SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR ANTALYA 07 SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup KONAKLI BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA KARTALSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup PAYALLAR SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 04.12.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 01.12.2021 14:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANT. DEMİRSPOR 1966 AKREP SPOR 28.11.2021 18:00 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 28.11.2021 16:00 7 - 0 ATİLLA VEHBİ KONUK TESİSLERİ
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 28.11.2021 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 28.11.2021 15:30 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 28.11.2021 15:00 4 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 28.11.2021 14:30 1 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup ALANYA BELEDİYE AKSEKİ SPOR 28.11.2021 14:00 5 - 2 KONAKLI ŞEHİR STADYUMU
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup AVSALLAR BELEDİYESPOR SERİK DİKMEN SPOR 28.11.2021 14:00 3 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 28.11.2021 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP MAHMUTLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 28.11.2021 14:00 4 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR PAYALLAR SPOR 28.11.2021 14:00 1 - 2 KAŞ KINIK STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 28.11.2021 14:00 0 - 0 FİNİKE 100.YIL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup KUMLUCA GENÇLİK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 28.11.2021 14:00 1 - 2 KUMLUCA İLÇE STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup AKSU BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 28.11.2021 14:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 28.11.2021 14:00 0 - 0 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ŞARAMPOLSPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 28.11.2021 13:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup KAŞ GENÇ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 28.11.2021 12:00 1 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 28.11.2021 12:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup TRABZONLULARSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 28.11.2021 12:00 0 - 5 ALANYA İNCEKUM STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA SAĞLIKSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 28.11.2021 11:00 ?-? KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA SANAYİ SPOR 28.11.2021 10:30 0 - 10 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KALEKAPISI SPOR ANTALYA HAL SPOR 28.11.2021 10:00 1 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 27.11.2021 18:00 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.11.2021 15:30 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 27.11.2021 15:00 3 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 27.11.2021 14:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup GAZİPAŞA BELD. ŞARAMPOLSPOR 27.11.2021 14:30 0 - 2 GAZİPAŞA STADI
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 27.11.2021 14:00 2 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup DEMRE BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 27.11.2021 14:00 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup MANAVGAT BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 27.11.2021 13:00 3 - 6 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.11.2021 13:00 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 27.11.2021 13:00 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 27.11.2021 12:00 3 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 27.11.2021 11:00 9 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 27.11.2021 10:30 2 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 27.11.2021 10:30 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ELMALI BELD. AKSU BELEDİYE SPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KUMLUCA BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup TOPTAŞ SPOR YUVASPOR 27.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup ELMALI BELD. ADRASAN SPOR 27.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup YEŞİL KEMER SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 27.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup 1960 SÜMER SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 1960 SÜMER SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 27.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup MANAVGATSPOR ALANYA KESTELSPOR 27.11.2021 ??:?? 0 - 3 0
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANT. DEMİRSPOR KORKUTELİ TAN SPOR 27.11.2021 ??:?? ?-?
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.11.2021 14:30 1 - 7 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 1966 AKREP SPOR ŞARAMPOLSPOR 21.11.2021 17:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ÇAKALLIKLI SPOR ANT. DEMİRSPOR 21.11.2021 16:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ERDEM GENÇLİK VE SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 21.11.2021 15:30 14 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 21.11.2021 14:30 1 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup SERİK DİKMEN SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 21.11.2021 14:00 0 - 3 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup AKSEKİ SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 21.11.2021 14:00 4 - 0 AKSEKİ STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 21.11.2021 14:00 0 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KUMLUCA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 21.11.2021 14:00 3 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 21.11.2021 14:00 1 - 0 FİNİKE 100.YIL STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP PAYALLAR SPOR MAHMUTLAR SPOR 21.11.2021 14:00 1 - 1 KONAKLI ŞEHİR STADYUMU
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup KAŞ GENÇ SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 21.11.2021 14:00 3 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 21.11.2021 14:00 2 - 0 MAVİKENT SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup BEYMELEK BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 21.11.2021 14:00 2 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 21.11.2021 14:00 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup ALANYA KESTELSPOR TRABZONLULARSPOR 21.11.2021 14:00 5 - 2 ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup KONAKLI BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 21.11.2021 14:00 5 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup İBRADI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 21.11.2021 14:00 2 - 1 İBRADI İLÇE SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA SANAYİ SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 21.11.2021 13:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 21.11.2021 12:00 7 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 21.11.2021 12:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 21.11.2021 11:30 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KORKUTELİ TAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 21.11.2021 11:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 21.11.2021 10:30 0 - 7 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 21.11.2021 10:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.11.2021 15:30 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ DEMRE BELEDİYESPOR 20.11.2021 15:00 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ANTALYA HAL SPOR ANTALYA 07 SPOR 20.11.2021 14:30 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 20.11.2021 14:00 0 - 3 MAVİKENT SAHASI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 20.11.2021 14:00 5 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SARILAR BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.11.2021 14:00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ALANYA BELEDİYE KORKUTELİ TAN SPOR 20.11.2021 14:00 5 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ALANYA KESTELSPOR GAZİPAŞA BELD. 20.11.2021 13:00 9 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.11.2021 13:00 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA KALEİÇİ SPOR PAYALLAR SPOR 20.11.2021 13:00 4 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.11.2021 11:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 20.11.2021 10:30 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KALEKAPISI SPOR ELMALI BELD. 20.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA MERKEZ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 20.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup ADRASAN SPOR TOPTAŞ SPOR 20.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup YUVASPOR 1923 KAŞ SPOR 20.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup YEŞİL KEMER SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 20.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup KEPEZ BELEDİYESPOR 1960 SÜMER SPOR 20.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 20.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup PAYALLAR SPOR ANT. DEMİRSPOR 20.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 19.11.2021 14:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA 07 SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 19.11.2021 11:00 9 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KORKUTELİ TAN SPOR 14.11.2021 19:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANT. DEMİRSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 14.11.2021 17:00 11 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 14.11.2021 17:00 2 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup SARILAR BELEDİYE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 14.11.2021 15:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KALEİÇİ SPOR 14.11.2021 15:00 1 - 9 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup ANTALYA 07 SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 14.11.2021 15:00 4 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 14.11.2021 14:30 1 - 3 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup KUMLUCA GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 14.11.2021 14:30 0 - 1 MAVİKENT SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup KEMER İDMANYURDU SPOR 1966 AKREP SPOR 14.11.2021 14:00 2 - 1 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 14.11.2021 14:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NO
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 14.11.2021 14:00 4 - 1 REGNUM CARYA SAHASI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR SPOR 14.11.2021 14:00 1 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP MAHMUTLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 14.11.2021 14:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YUVASPOR 14.11.2021 14:00 3 - 0 FİNİKE 100.YIL STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP KAŞ KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.11.2021 14:00 1 - 1 KAŞ KINIK STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 1923 KAŞ SPOR ADRASAN SPOR 14.11.2021 14:00 3 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup ELMALI BELD. KAŞ GENÇ SPOR 14.11.2021 14:00 4 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 1966 SERİK CUMALI SPOR ALANYA KESTELSPOR 14.11.2021 14:00 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 1960 SÜMER SPOR ANTALYA HAL SPOR 14.11.2021 13:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 14.11.2021 12:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-6. Grup TOPTAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 14.11.2021 11:30 5 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI
2021-2022 SÜPER AMATÖR-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 14.11.2021 11:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NO
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 14.11.2021 11:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-3. Grup KALEKAPISI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 14.11.2021 11:00 2 - 4 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-1. Grup ŞARAMPOLSPOR ÇAKALLIKLI SPOR 14.11.2021 10:00 0 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 13.11.2021 17:00 0 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 13.11.2021 14:30 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ŞARAMPOLSPOR ALANYA KESTELSPOR 13.11.2021 14:30 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-5. Grup AVSALLAR BELEDİYESPOR AKSEKİ SPOR 13.11.2021 14:00 2 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 13.11.2021 14:00 8 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 13.11.2021 14:00 3 - 1 GAZİPAŞA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 13.11.2021 14:00 0 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 13.11.2021 14:00 2 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-4. Grup TRABZONLULARSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 13.11.2021 14:00 0 - 17 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup PAYALLAR SPOR ALANYA BELEDİYE 13.11.2021 14:00 1 - 2 KONAKLI ŞEHİR STADYUMU
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA DSİSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 13.11.2021 13:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.11.2021 13:00 0 - 2 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup KORKUTELİ TAN SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 13.11.2021 12:30 11 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA KARTALSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.11.2021 11:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 13.11.2021 10:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 13.11.2021 10:30 2 - 0 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 13.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ELMALI BELD. ANTALYA MERKEZ SPOR 13.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 Büyükler Amatör Ligi-2. Grup YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR YEŞİL KEMER SPOR 13.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup 1960 SÜMER SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANT. DEMİRSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.11.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KALEKAPISI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 07.11.2021 14:30 1 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ŞARAMPOLSPOR 07.11.2021 14:30 2 - 2 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 07.11.2021 14:00 0 - 3 MAVİKENT SAHASI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 07.11.2021 14:00 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA KALEİÇİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 07.11.2021 12:30 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ALANYA BELEDİYE ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 07.11.2021 12:00 0 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 07.11.2021 10:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 06.11.2021 14:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 06.11.2021 14:00 2 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SARILAR BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 06.11.2021 14:00 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ALANYA KESTELSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 06.11.2021 13:00 2 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 06.11.2021 12:30 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 06.11.2021 11:30 1 - 1 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 06.11.2021 10:00 7 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA MERKEZ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 06.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ELMALI BELD. 06.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup MANAVGAT BELEDİYESPOR 1960 SÜMER SPOR 06.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SERİK BELEDİYESPOR ANT. DEMİRSPOR 06.11.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA DSİSPOR ELMALI BELD. 31.10.2021 14:30 13 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup GAZİPAŞA BELD. ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 31.10.2021 14:30 3 - 8 GAZİPAŞA STADI
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ALANYA KESTELSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 31.10.2021 14:00 10 - 1 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 31.10.2021 12:30 0 - 6 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 31.10.2021 11:30 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 31.10.2021 11:00 0 - 23 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 31.10.2021 10:00 4 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 30.10.2021 15:00 2 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup DEMRE BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 30.10.2021 14:00 0 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 30.10.2021 14:00 0 - 4 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup PAYALLAR SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 30.10.2021 14:00 8 - 0 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SERİK BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 30.10.2021 14:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 30.10.2021 13:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KALEKAPISI SPOR 30.10.2021 11:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 30.10.2021 10:00 1 - 9 ZEYTİNKÖY 2 NO
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 30.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ELMALI BELD. KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 30.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup 1960 SÜMER SPOR GAZİPAŞA BELD. 30.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 27.10.2021 15:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ELMALI BELD. ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 26.10.2021 14:00 1 - 7 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup KORKUTELİ TAN SPOR PAYALLAR SPOR 24.10.2021 15:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.10.2021 14:00 1 - 6 İNCEKUM HALUK ULUSOY STADI
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup SARILAR BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 24.10.2021 14:00 1 - 4 ÇOLAKLI STADI
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KALEKAPISI SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.10.2021 12:30 1 - 10 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ŞARAMPOLSPOR 24.10.2021 10:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 24.10.2021 10:00 0 - 6 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 23.10.2021 16:00 0 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 23.10.2021 14:00 3 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 23.10.2021 14:00 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 23.10.2021 13:00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA 07 SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 23.10.2021 11:00 12 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NO.SAHA
2021-2022 U18 Ligi-1.Grup ANTALYA KARTALSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 23.10.2021 10:00 7 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU SENTETİK SAHA
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 23.10.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup ŞARAMPOLSPOR 1960 SÜMER SPOR 23.10.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ANT. DEMİRSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 23.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-2.Grup AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 16.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup KEPEZ BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 16.10.2021 ??:?? 3 - 0
2021-2022 U18 Ligi-3.Grup 1960 SÜMER SPOR ALANYA KESTELSPOR 16.10.2021 ??:?? 0 - 3
2021-2022 U18 Ligi-4.Grup ALANYA BELEDİYE ANT. DEMİRSPOR 16.10.2021 ??:?? 3 - 0