MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 09.10.2022 18:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 09.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR AKDENİZSPOR 09.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 09.10.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 09.10.2022 16:00 ?-? ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 09.10.2022 16:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 09.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 09.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 09.10.2022 16:00 ?-? MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 09.10.2022 16:00 ?-? HASAN DOĞAN STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR ANT DEMİRSPOR 09.10.2022 15:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 09.10.2022 15:30 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 09.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 09.10.2022 15:00 ?-? AKSEKİ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. KORKUTELİ TAN SPOR 09.10.2022 15:00 ?-? ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 09.10.2022 15:00 ?-? ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.10.2022 15:00 ?-? MAVİKENT SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 09.10.2022 15:00 ?-? SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 09.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 09.10.2022 14:30 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 09.10.2022 14:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 09.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 09.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 09.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 09.10.2022 13:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR KADRİYE SPOR 09.10.2022 13:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 09.10.2022 12:30 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 09.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 09.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 09.10.2022 11:30 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 09.10.2022 11:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 09.10.2022 11:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR CK SPOR 09.10.2022 11:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 09.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 09.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 09.10.2022 09:30 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 18:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ILICA BELEDİYESPOR 08.10.2022 16:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 16:30 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 08.10.2022 16:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 08.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 08.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 08.10.2022 16:00 ?-?
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 08.10.2022 15:30 ?-? DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP TOPTAŞ SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 08.10.2022 15:30 ?-? KUMLUCA İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA 07 SPOR 08.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. ALANYA KESTELSPOR 08.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 08.10.2022 15:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 08.10.2022 15:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 08.10.2022 14:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 08.10.2022 14:30 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGATSPOR 08.10.2022 14:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 08.10.2022 13:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 13:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 08.10.2022 13:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 08.10.2022 13:00 ?-? DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANT DEMİRSPOR 08.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 08.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 08.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 08.10.2022 12:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 11:30 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 08.10.2022 11:00 ?-? CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 08.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 08.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ÇIRALISPOR 08.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 08.10.2022 10:00 ?-?
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 03.10.2022 16:30 4 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 02.10.2022 16:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 02.10.2022 16:00 0 - 4 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ELMALI BELD. 02.10.2022 16:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 02.10.2022 16:00 6 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR 1960 SÜMER SPOR 02.10.2022 16:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 16:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 02.10.2022 16:00 0 - 8 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 0 - 3 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 02.10.2022 15:00 1 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 3 - 1 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 02.10.2022 15:00 4 - 2 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 15:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 15:00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 02.10.2022 15:00 6 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.10.2022 14:30 4 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE ALANYA İDMAN YURDU SPOR 02.10.2022 14:00 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 02.10.2022 14:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 14:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 02.10.2022 14:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ALANYA BELEDİYE 02.10.2022 13:30 5 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR 02.10.2022 13:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 13:00 7 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 02.10.2022 12:00 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 02.10.2022 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 02.10.2022 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 02.10.2022 11:30 0 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 02.10.2022 10:30 8 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 02.10.2022 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.10.2022 10:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 02.10.2022 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.10.2022 10:00 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 01.10.2022 16:30 0 - 10 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANT DEMİRSPOR 01.10.2022 16:00 12 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 01.10.2022 16:00 2 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 16:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 01.10.2022 16:00 9 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 01.10.2022 15:30 1 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 01.10.2022 15:30 1 - 1 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ OBA BELEDİYE SPOR 01.10.2022 15:30 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR GAZİPAŞA BELD. 01.10.2022 15:30 2 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 15:30 6 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 15:00 0 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 01.10.2022 15:00 3 - 0 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 01.10.2022 14:30 3 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 01.10.2022 14:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 14:00 2 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 01.10.2022 14:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 01.10.2022 14:00 12 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 01.10.2022 14:00 2 - 1 MANAVGAT ATATÜRK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 01.10.2022 14:00 6 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 01.10.2022 14:00 2 - 3 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 01.10.2022 14:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 01.10.2022 14:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 14:00 9 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 01.10.2022 13:00 7 - 0 YENİKÖY DÖŞEMEALTI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 13:00 2 - 11 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 01.10.2022 12:30 0 - 25 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 12:00 19 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 01.10.2022 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 01.10.2022 12:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 01.10.2022 12:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 1 - 12 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 01.10.2022 10:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ARKA GENÇLİK VE SPOR 01.10.2022 10:00 7 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ÇOLAKLI SPOR 01.10.2022 10:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 17:30 29 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 25.09.2022 17:30 2 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 25.09.2022 16:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA 2003 SPOR 1923 KAŞ SPOR 25.09.2022 16:30 0 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 25.09.2022 16:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP SERİK BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 25.09.2022 16:30 1 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 16:30 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 16:00 0 - 5 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR OBA BELEDİYE SPOR 25.09.2022 16:00 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 25.09.2022 16:00 0 - 18 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 25.09.2022 16:00 6 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 25.09.2022 15:30 2 - 0 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ALANYA BELEDİYE KONAKLI BELEDİYESPOR 25.09.2022 15:30 2 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ELMALI BELD. KEMER İDMANYURDU SPOR 25.09.2022 15:30 3 - 7 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP MAVİKENT BELEDİYESPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 25.09.2022 15:30 0 - 1 MAVİKENT SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 25.09.2022 15:30 1 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 25.09.2022 15:00 0 - 5 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA HAL SPOR 25.09.2022 14:30 2 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR ALANYA BELEDİYE 25.09.2022 14:00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 25.09.2022 14:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP AKSEKİ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 25.09.2022 14:00 0 - 4 AKSEKİ STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 25.09.2022 14:00 16 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 14:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 25.09.2022 14:00 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA YOLSPOR 25.09.2022 14:00 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 25.09.2022 11:30 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 25.09.2022 11:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 25.09.2022 11:30 3 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 25.09.2022 11:00 1 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 25.09.2022 10:00 9 - 0 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ÇIRALISPOR 25.09.2022 10:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 25.09.2022 10:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 25.09.2022 10:00 12 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGATSPOR 25.09.2022 10:00 3 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR ANTALYA 07 SPOR 25.09.2022 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 18:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 24.09.2022 17:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 24.09.2022 17:30 1 - 13 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇOLAKLI SPOR 24.09.2022 17:30 2 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 24.09.2022 17:30 0 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 24.09.2022 16:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 9 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 24.09.2022 16:00 2 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.09.2022 16:00 1 - 3 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA KONAKLI BELEDİYESPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 16:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA GAZİPAŞA BELD. 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 24.09.2022 16:00 0 - 20 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 15:30 2 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 24.09.2022 15:30 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 24.09.2022 15:30 0 - 1 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR 1966 AKREP SPOR 24.09.2022 15:00 2 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.09.2022 14:00 0 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 24.09.2022 14:00 7 - 1 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA DSİSPOR 24.09.2022 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 24.09.2022 14:00 0 - 11 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA BELEDİYE 24.09.2022 14:00 0 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 24.09.2022 14:00 0 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.09.2022 14:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 24.09.2022 13:00 14 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 24.09.2022 12:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 24.09.2022 12:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR CK SPOR 24.09.2022 12:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 24.09.2022 11:30 0 - 17 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.09.2022 10:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 24.09.2022 10:00 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA 07 SPOR 24.09.2022 10:00 1 - 11 ZEYTİNKÖY 3 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 24.09.2022 10:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 24.09.2022 09:30 6 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 19.09.2022 17:30 1 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR CK SPOR 18.09.2022 17:00 0 - 9 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 18.09.2022 16:30 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 16:30 3 - 4 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 18.09.2022 16:30 4 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 18.09.2022 16:30 5 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP KONAKLI BELEDİYESPOR AKSEKİ SPOR 18.09.2022 16:30 18 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP KEMER İDMANYURDU SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 18.09.2022 16:30 2 - 1 KEMER İLÇE STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR 1960 SÜMER SPOR 18.09.2022 16:30 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 1923 KAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 18.09.2022 16:30 1 - 0 KAŞ AĞULLU SAHASI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 18.09.2022 16:30 4 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ELMALI BELD. 18.09.2022 16:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP ANTALYA HAL SPOR SERİK BELEDİYESPOR 18.09.2022 16:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 18.09.2022 16:30 7 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 18.09.2022 16:00 0 - 3 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 15:30 3 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP KAŞ KINIK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 18.09.2022 15:30 1 - 6 KAŞ KINIK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 18.09.2022 15:30 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 15:30 3 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 18.09.2022 14:30 2 - 5 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ 18.09.2022 14:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 18.09.2022 14:00 4 - 0 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 18.09.2022 14:00 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP MANAVGATSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 18.09.2022 14:00 1 - 11 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 14:00 3 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR DEMRE BELEDİYESPOR 18.09.2022 14:00 2 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA BELEDİYE DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 18.09.2022 12:00 12 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 18.09.2022 12:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 18.09.2022 11:30 0 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 18.09.2022 11:30 5 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 11:30 1 - 6 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 0 - 13 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 18.09.2022 10:00 0 - 5 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 18.09.2022 10:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 5 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 18.09.2022 10:00 9 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 18.09.2022 10:00 2 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 17.09.2022 18:30 7 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.09.2022 16:30 11 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 17.09.2022 16:30 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 17.09.2022 16:30 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 16:30 3 - 2 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 17.09.2022 16:30 0 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 17.09.2022 16:30 2 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 17.09.2022 16:30 11 - 0 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 17.09.2022 16:30 3 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA ALANYA BELEDİYE GAZİPAŞA BELD. 17.09.2022 16:30 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZSPOR 17.09.2022 15:30 4 - 1 SERİK BELEDİYESİ YUKARIKOCAYATAK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 17.09.2022 15:30 1 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA YOLSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 17.09.2022 15:30 2 - 3 TCK KARAYOLLARI SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP 1966 AKREP SPOR KALEKAPISI SPOR 17.09.2022 15:00 2 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 17.09.2022 15:00 14 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 17.09.2022 14:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 17.09.2022 14:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-7.GRUP - ALANYA TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KARTALLARI SPOR 17.09.2022 14:00 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 14:00 5 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP SERİK BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 13:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 13:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 17.09.2022 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 17.09.2022 12:00 0 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP TRABZONLULARSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 17.09.2022 12:00 3 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ KONUKSEVER STADI
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 17.09.2022 12:00 2 - 0 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ŞARAMPOLSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 17.09.2022 11:30 0 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 17.09.2022 11:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 17.09.2022 11:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 17.09.2022 10:00 5 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 17.09.2022 10:00 6 - 1 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 17.09.2022 10:00 1 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 17.09.2022 09:30 8 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 14.09.2022 16:30 2 - 1 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP CK SPOR ŞARAMPOLSPOR 12.09.2022 17:30 8 - 2 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.09.2022 15:30 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 11.09.2022 16:00 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 11.09.2022 16:00 4 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 11.09.2022 16:00 4 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP ALANYA KESTELSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 11.09.2022 15.00 4 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYE 11.09.2022 15.00 0 - 6 GAZİPAŞA STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP CK SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 15.00 21 - 1 CK (TEDAŞ) SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 11.09.2022 15:30 8 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 11.09.2022 14:30 4 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 14:30 4 - 2 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-5.GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 11.09.2022 14:00 0 - 4 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 11.09.2022 14:00 7 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ÇIRALISPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 11.09.2022 14:00 3 - 8 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP AKDENİZSPOR ŞARAMPOLSPOR 11.09.2022 14:00 4 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 11.09.2022 14:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U16 LİGİ-3.GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 11.09.2022 13:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 11.09.2022 13:00 1 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 11.09.2022 13:00 0 - 5 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KARTALSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 11.09.2022 12:00 2 - 3 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KADRİYE SPOR 11.09.2022 12:00 10 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP AKSU CİHADİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 11.09.2022 12:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-1.GRUP ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 11.09.2022 12:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR TRABZONLULARSPOR 11.09.2022 11:30 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP KALEKAPISI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 11.09.2022 10:00 2 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-4.GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 10:00 1 - 8 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U16 LİGİ-2.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 11.09.2022 10:00 0 - 3 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 11.09.2022 10:00 0 - 7 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 11.09.2022 10:00 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 10.09.2022 16:30 2 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10.09.2022 16:00 1 - 12 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ILICA BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.09.2022 15.00 1 - 3 ÇOLAKLI STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANT DEMİRSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 15.00 8 - 1 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 10.09.2022 15.00 0 - 1 ALANYA KESTEL STADI
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 10.09.2022 15.00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-3.GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 10.09.2022 15:30 0 - 9 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 15:30 1 - 6 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 10.09.2022 14:00 1 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 10.09.2022 14:00 11 - 0 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-2.GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.09.2022 14:00 0 - 4 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.09.2022 13:00 8 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 10.09.2022 12:30 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP DEMRE BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 12:30 1 - 4 DEMRE İLÇE STADI
2022-2023 U14 LİGİ-4.GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA YOLSPOR 10.09.2022 12:30 2 - 7 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-2.GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 12:00 0 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 10.09.2022 12:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10.09.2022 11:00 0 - 19 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA
2022-2023 U14 LİGİ-5.GRUP AKDENİZSPOR 1966 AKREP SPOR 10.09.2022 10:30 4 - 0 MURATPAŞA BELEDİYESİ UĞUR MUMCU STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 10:00 8 - 1 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 2 NOLU SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-3.GRUP ANT DEMİRSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 10.09.2022 09:30 1 - 11 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 3 NOLU (SENTETİK) SAHA
2022-2023 U18 LİGİ-1.GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.09.2022 09:30 1 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA SENTETİK STADI
2022-2023 U14 LİGİ-1.GRUP ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 10.09.2022 09:30 0 - 18 DOĞUYAKA ZEYTİNKÖY 1 NOLU SAHA