MAÇLAR


Sezon Lig Ev Sahibi Takım Rakip Takım Tarih Saat Skor Stad
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ALANYA BELEDİYE AVSALLAR BELEDİYESPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP GAZİPAŞA BELD. ANTALYA KUNDU SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR KADRİYE SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KINIK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG FİNİKE BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MAHMUTLAR SPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KORKUTELİ BELEDİYE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG DEMRE BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 17.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP GENÇLİKSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANT. DEMİRSPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ŞARAMPOLSPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP CK SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEMERSPOR 2003 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ANTALYA KARTALSPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP KADRİYE SPOR 1207 ANTALYA SPOR 16.11.2019 ??:?? ?-?
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 13.11.2019 18:00 4 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 11.11.2019 18:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 11.11.2019 17:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR PAYALLAR SPOR 10.11.2019 18:00 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ŞARAMPOLSPOR 10.11.2019 17:00 2 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR 1966 AKREP SPOR 10.11.2019 17:00 1 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 10.11.2019 17:00 2 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1207 ANTALYA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.11.2019 16:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KALEKAPISI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 16:00 1 - 9 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 10.11.2019 15:30 11 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 10.11.2019 15:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR GAZİPAŞA BELD. 10.11.2019 15:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 10.11.2019 15:00 4 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG PAYALLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 10.11.2019 14:30 4 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MAHMUTLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 10.11.2019 14:30 0 - 1 KESTEL STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ELMALI BELD. ANTALYA MERKEZ SPOR 10.11.2019 14:30 1 - 6 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KUMLUCA BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 10.11.2019 14:30 2 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 10.11.2019 14:30 3 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1923 KAŞ SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 14:30 0 - 4 KAŞ AĞULLU SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MANAVGATSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.11.2019 14:30 0 - 4 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 14:30 1 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 10.11.2019 14:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 14:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 10.11.2019 14:00 4 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 10.11.2019 14:00 3 - 0 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 10.11.2019 14:00 3 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 10.11.2019 14:00 0 - 9 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 10.11.2019 14:00 7 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR YILDIRIMSPOR 10.11.2019 14:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ JANTALYA SPOR 10.11.2019 13:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 10.11.2019 13:00 9 - 3 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 13:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 13:00 3 - 5 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 12:30 0 - 26 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 10.11.2019 12:00 4 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR ZEYTİNKÖY SPOR 10.11.2019 12:00 2 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10.11.2019 12:00 2 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 12:00 1 - 8 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP GENÇLİKSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 10.11.2019 12:00 13 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 10.11.2019 12:00 5 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 12:00 0 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 10.11.2019 12:00 9 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 10.11.2019 11:30 14 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP BAHTILI SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 10.11.2019 11:00 6 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10.11.2019 11:00 1 - 4 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR JANTALYA SPOR 10.11.2019 11:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 10.11.2019 10:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 10.11.2019 10:00 4 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 10.11.2019 10:00 10 - 0 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 10.11.2019 10:00 0 - 0 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR HURMA GENÇLİK VE SPOR 10.11.2019 09:00 0 - 12 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZSPOR 09.11.2019 17:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.11.2019 16:15 0 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 09.11.2019 16:00 2 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 09.11.2019 16:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP BAHTILI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 09.11.2019 16:00 1 - 3 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR OBA BELEDİYE SPOR 09.11.2019 16:00 3 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.11.2019 15:00 0 - 1 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KONAKLI BELEDİYESPOR KINIK SPOR 09.11.2019 15:00 1 - 6 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 09.11.2019 15:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 09.11.2019 14:30 4 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 09.11.2019 14:30 1 - 5 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 09.11.2019 14:15 1 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 09.11.2019 14:00 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 09.11.2019 14:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 09.11.2019 14:00 1 - 1 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CK SPOR 09.11.2019 14:00 2 - 6 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA BELEDİYE AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 09.11.2019 14:00 7 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 09.11.2019 13:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 09.11.2019 13:00 1 - 5 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ALANYA BELEDİYE 09.11.2019 13:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR KEMERSPOR 2003 09.11.2019 13:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR TRABZONLULARSPOR 09.11.2019 12:30 4 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 09.11.2019 12:15 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 09.11.2019 12:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 09.11.2019 12:00 3 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ÇOLAKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 09.11.2019 12:00 0 - 8 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR SİDESPOR 09.11.2019 12:00 2 - 1 MANAVGAT ILICA SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 09.11.2019 11:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 09.11.2019 11:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP KADRİYE SPOR JANTALYA SPOR 09.11.2019 11:00 1 - 6 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 09.11.2019 11:00 5 - 3 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KARTALSPOR 09.11.2019 11:00 9 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 09.11.2019 10:30 0 - 3 DSİ BAHTILI SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 09.11.2019 10:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 09.11.2019 09:30 4 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 09.11.2019 09:00 2 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 09.11.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANT. DEMİRSPOR GENÇLİKSPOR 09.11.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 09.11.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1960 SÜMER SPOR KADRİYE SPOR 09.11.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 06.11.2019 11:00 10 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 05.11.2019 18:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 05.11.2019 17:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 03.11.2019 17:30 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP PAYALLAR SPOR ALANYA BELEDİYE 03.11.2019 17:30 0 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 03.11.2019 17:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 16:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 16:00 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 16:00 5 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA DSİSPOR 03.11.2019 16:00 0 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 03.11.2019 16:00 4 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 03.11.2019 15:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 03.11.2019 15:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 03.11.2019 15:00 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP CK SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 03.11.2019 15:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP GAZİPAŞA BELD. KADRİYE SPOR 03.11.2019 14:30 1 - 3 GAZİPAŞA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 14:30 3 - 7 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 03.11.2019 14:30 10 - 0 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KINIK SPOR MAHMUTLAR SPOR 03.11.2019 14:30 5 - 1 KAŞ KINIK STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG TÜRKLER BELEDİYESİSPOR MANAVGATSPOR 03.11.2019 14:30 3 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 14:30 2 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 03.11.2019 14:30 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 03.11.2019 14:00 0 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ALANYA BELEDİYE AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 14:00 1 - 0 ALANYA KESTEL STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 03.11.2019 14:00 4 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 03.11.2019 14:00 1 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 03.11.2019 14:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 03.11.2019 13:00 3 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEMERSPOR 2003 ERDEM GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 13:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 03.11.2019 13:00 0 - 9 ENES HALI SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 03.11.2019 12:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 03.11.2019 12:30 0 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP YILDIRIMSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 03.11.2019 12:30 0 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇAKALLIKLI SPOR 03.11.2019 12:00 7 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 03.11.2019 12:00 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 03.11.2019 12:00 3 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 12:00 3 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 03.11.2019 11:30 1 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP CK SPOR BAHTILI SPOR 03.11.2019 11:30 7 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.11.2019 11:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 11:00 1 - 4 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 11:00 3 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 03.11.2019 11:00 1 - 7 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 03.11.2019 10:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 03.11.2019 10:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 03.11.2019 10:00 0 - 5 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SİDESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 03.11.2019 10:00 2 - 9 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 03.11.2019 09:30 3 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 03.11.2019 09:00 15 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 02.11.2019 17:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 02.11.2019 16:00 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 02.11.2019 16:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP OBA BELEDİYE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 02.11.2019 16:00 5 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 02.11.2019 15:30 5 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 02.11.2019 15:00 5 - 3 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 02.11.2019 15:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.11.2019 15:00 3 - 4 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 02.11.2019 15:00 2 - 6 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.11.2019 15:00 2 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.11.2019 14:30 4 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG FİNİKE BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 02.11.2019 14:30 1 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 02.11.2019 14:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 02.11.2019 14:00 1 - 7 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 02.11.2019 14:00 2 - 3 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 AKREP SPOR KADRİYE SPOR 02.11.2019 14:00 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA YOLSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 02.11.2019 14:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 02.11.2019 14:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 02.11.2019 14:00 2 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 02.11.2019 13:00 0 - 7 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR ANTALYA HAL SPOR 02.11.2019 13:00 7 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1207 ANTALYA SPOR 02.11.2019 13:00 2 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGATSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 02.11.2019 13:00 1 - 5 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 13:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 12:00 3 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR 02.11.2019 12:00 4 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 12:00 16 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 02.11.2019 12:00 4 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 02.11.2019 12:00 9 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 12:00 0 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 11:30 4 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 02.11.2019 11:00 0 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 02.11.2019 11:00 3 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ BAHTILI SPOR 02.11.2019 11:00 2 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA YOLSPOR 02.11.2019 10:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 10:00 1 - 8 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 02.11.2019 10:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 02.11.2019 10:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 02.11.2019 09:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANT. DEMİRSPOR 02.11.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 02.11.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA KARTALSPOR 02.11.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1960 SÜMER SPOR 02.11.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP BAHTILI SPOR ŞARAMPOLSPOR 30.10.2019 18:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30.10.2019 17:00 1 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYASPOR A.Ş. 27.10.2019 17:00 1 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 27.10.2019 17:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP YILDIRIMSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 27.10.2019 16:30 3 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 27.10.2019 16:00 7 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ŞARAMPOLSPOR 27.10.2019 16:00 2 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ALANYA BELEDİYE ZEYTİNKÖY SPOR 27.10.2019 15:00 1 - 2 ALANYA İNCEKUM STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 27.10.2019 15:00 2 - 2 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 27.10.2019 15:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG PAYALLAR SPOR KINIK SPOR 27.10.2019 15:00 1 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 27.10.2019 15:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1923 KAŞ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 15:00 1 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR KEMERSPOR 2003 27.10.2019 15:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 15:00 2 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 27.10.2019 14:30 1 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 27.10.2019 14:30 3 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.10.2019 14:30 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KUMLUCA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 27.10.2019 14:30 0 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 27.10.2019 14:30 1 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ELMALI BELD. MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 14:30 0 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 27.10.2019 14:30 3 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 27.10.2019 14:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 AKREP SPOR 27.10.2019 14:00 1 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 14:00 5 - 0 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 27.10.2019 14:00 6 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 14:00 3 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 13:00 2 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1207 ANTALYA SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 27.10.2019 13:00 3 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA YOLSPOR 27.10.2019 13:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 27.10.2019 13:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 27.10.2019 12:30 2 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR TRABZONLULARSPOR 27.10.2019 12:30 5 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 27.10.2019 12:00 3 - 4 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 27.10.2019 12:00 14 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 12:00 3 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KONAKLI BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 27.10.2019 12:00 0 - 4 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 27.10.2019 12:00 5 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KALEKAPISI SPOR CK SPOR 27.10.2019 12:00 0 - 7 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 27.10.2019 12:00 5 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 11:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 27.10.2019 11:00 3 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 27.10.2019 11:00 5 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 27.10.2019 11:00 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR 1966 AKREP SPOR 27.10.2019 10:30 1 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 27.10.2019 10:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 27.10.2019 10:00 0 - 14 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 27.10.2019 10:00 2 - 7 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 27.10.2019 09:00 5 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA 07 SPOR 26.10.2019 17:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 26.10.2019 17:00 3 - 3 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR PAYALLAR SPOR 26.10.2019 17:00 1 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP KADRİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 26.10.2019 16:00 1 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 26.10.2019 15:00 5 - 3 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 26.10.2019 15:00 4 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 15:00 1 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA BELEDİYE OBA BELEDİYE SPOR 26.10.2019 15:00 9 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 26.10.2019 14:00 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 26.10.2019 14:00 4 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR AKSU CİHADİYE SPOR 26.10.2019 14:00 17 - 0 ZEYTİNKÖY 2 NO
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYE 26.10.2019 14:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 26.10.2019 14:00 2 - 2 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MAHMUTLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.10.2019 14:00 0 - 4 ALANYA KESTEL STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 26.10.2019 14:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 14:00 0 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 26.10.2019 14:00 2 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 14:00 1 - 1 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 26.10.2019 14:00 2 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 26.10.2019 13:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 26.10.2019 13:00 3 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR TRABZONLULARSPOR 26.10.2019 13:00 8 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 26.10.2019 12:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KEPEZ BELEDİYESPOR 26.10.2019 12:00 2 - 6 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 26.10.2019 12:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26.10.2019 12:00 0 - 8 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 26.10.2019 12:00 6 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 26.10.2019 12:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR SİDESPOR 26.10.2019 12:00 2 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 26.10.2019 11:00 0 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 11:00 3 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 26.10.2019 11:00 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA DSİSPOR 26.10.2019 10:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 26.10.2019 10:00 1 - 5 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 26.10.2019 10:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 10:00 1 - 3 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 26.10.2019 10:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 26.10.2019 09:00 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANT. DEMİRSPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 26.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 26.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR JANTALYA SPOR 26.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1960 SÜMER SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 26.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP BAHTILI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 24.10.2019 18:00 1 - 7 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 21.10.2019 19:30 12 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 21.10.2019 18:30 1 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 20.10.2019 17:00 0 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.10.2019 16:30 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1207 ANTALYA SPOR 20.10.2019 16:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 20.10.2019 15:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR 1923 KAŞ SPOR 20.10.2019 15:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 20.10.2019 15:30 2 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 20.10.2019 15:30 2 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR KADRİYE SPOR 20.10.2019 15:00 2 - 1 KADRİYE SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 20.10.2019 15:00 1 - 4 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP GAZİPAŞA BELD. DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 20.10.2019 15:00 7 - 1 GAZİPAŞA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 20.10.2019 15:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 20.10.2019 15:00 5 - 2 MUSTAFA ÇETİNKAYA STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KINIK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 20.10.2019 15:00 3 - 2 KAŞ KINIK STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MANAVGATSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 15:00 0 - 6 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 20.10.2019 15:00 5 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 20.10.2019 15:00 0 - 0 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 20.10.2019 15:00 3 - 2 FANATIC TOUR 1 NO SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 15:00 2 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BAHTILI SPOR 20.10.2019 15:00 1 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 20.10.2019 14:00 13 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 20.10.2019 14:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP OBA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 20.10.2019 14:00 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ JANTALYA SPOR 20.10.2019 13:30 5 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 20.10.2019 13:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 13:00 1 - 7 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 20.10.2019 13:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 20.10.2019 13:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 12:30 0 - 15 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA YOLSPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 12:30 3 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 20.10.2019 12:00 0 - 10 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 12:00 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 12:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA 07 SPOR 20.10.2019 11:30 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 20.10.2019 11:30 1 - 7 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 20.10.2019 11:30 1 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 20.10.2019 11:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYA DSİSPOR 20.10.2019 11:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 20.10.2019 11:00 1 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 20.10.2019 11:00 10 - 1 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 20.10.2019 10:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SİDESPOR ÇOLAKLI SPOR 20.10.2019 10:00 9 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KALEKAPISI SPOR 20.10.2019 10:00 9 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR BAHTILI SPOR 19.10.2019 17:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 16:00 0 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ŞARAMPOLSPOR 19.10.2019 16:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG TÜRKLER BELEDİYESİSPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 19.10.2019 15:30 1 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG DEMRE BELEDİYESPOR MAHMUTLAR SPOR 19.10.2019 15:30 4 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 19.10.2019 15:30 2 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 19.10.2019 15:30 0 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 19.10.2019 15:30 2 - 1 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 15:00 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 19.10.2019 15:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 19.10.2019 15:00 3 - 2 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 19.10.2019 15:00 14 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 15:00 12 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 19.10.2019 15:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP GENÇLİKSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 19.10.2019 14:00 1 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 19.10.2019 14:00 2 - 0 KONUKSEVER SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 19.10.2019 14:00 0 - 7 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 19.10.2019 14:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 14:00 3 - 0 SERİK BELEDİYESİ ÇANDIR SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 14:00 1 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEMERSPOR 2003 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 19.10.2019 14:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 19.10.2019 14:00 3 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 19.10.2019 14:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 19.10.2019 14:00 2 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 19.10.2019 14:00 2 - 0 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 13:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 19.10.2019 13:00 2 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP CK SPOR 1905 SERİK SPOR 19.10.2019 13:00 2 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 13:00 3 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP PAYALLAR SPOR YILDIRIMSPOR 19.10.2019 12:30 3 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 19.10.2019 12:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR JANTALYA SPOR 19.10.2019 12:00 5 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 19.10.2019 12:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 12:00 0 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ SARILAR BELEDİYE SPOR 19.10.2019 12:00 3 - 4 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 19.10.2019 12:00 8 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 19.10.2019 11:00 0 - 3 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR KADRİYE SPOR 19.10.2019 11:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 11:00 2 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 19.10.2019 10:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA HAL SPOR 19.10.2019 10:00 4 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGATSPOR ILICA BELEDİYESPOR 19.10.2019 10:00 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA YOLSPOR 19.10.2019 10:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 19.10.2019 09:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 19.10.2019 09:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP 1966 AKREP SPOR ANT. DEMİRSPOR 19.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 19.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR 1960 SÜMER SPOR 19.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 14.10.2019 20:00 0 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 14.10.2019 19:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 14.10.2019 18:00 13 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1966 AKREP SPOR 14.10.2019 17:00 8 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 16:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KONAKLI BELEDİYESPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 13.10.2019 15:30 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ALANYA BELEDİYE GAZİPAŞA BELD. 13.10.2019 15:00 2 - 3 ALANYA İNCEKUM STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 13.10.2019 15:00 2 - 2 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 13.10.2019 15:00 0 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR KADRİYE SPOR 13.10.2019 15:00 1 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG FİNİKE BELEDİYE SPOR KINIK SPOR 13.10.2019 15:00 2 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.10.2019 15:00 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG PAYALLAR SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 13.10.2019 15:00 1 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MAHMUTLAR SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 13.10.2019 15:00 0 - 5 ALANYA KESTEL STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KUMLUCA BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 13.10.2019 15:00 5 - 1 KUMLUCA İLÇE STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 15:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ELMALI BELD. ERDEM GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 15:00 5 - 0 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 15:00 1 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 13.10.2019 15:00 6 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 13.10.2019 15:00 5 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 13.10.2019 15:00 3 - 3 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 13.10.2019 14:00 9 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 13.10.2019 14:00 8 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 13.10.2019 14:00 3 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 13.10.2019 14:00 9 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR TRABZONLULARSPOR 13.10.2019 14:00 1 - 2 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 13.10.2019 13:00 1 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEMERSPOR 2003 CK SPOR 13.10.2019 13:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP YILDIRIMSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 13.10.2019 13:00 1 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 13.10.2019 12:30 3 - 3 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK BELEDİYESPOR 13.10.2019 12:30 3 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP PAYALLAR SPOR OBA BELEDİYE SPOR 13.10.2019 12:30 2 - 3 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13.10.2019 12:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 13.10.2019 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP KADRİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 13.10.2019 12:00 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 12:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR CK SPOR 13.10.2019 12:00 2 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 13.10.2019 12:00 ?-? MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 13.10.2019 11:00 2 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 13.10.2019 11:00 11 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 13.10.2019 11:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 10:30 2 - 6 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 10:00 2 - 6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 13.10.2019 10:00 7 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 13.10.2019 10:00 7 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA 07 SPOR 13.10.2019 10:00 1 - 10 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 13.10.2019 09:00 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA BELEDİYE 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 16:30 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 12.10.2019 16:00 3 - 11 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 12.10.2019 16:00 1 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KALEKAPISI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 12.10.2019 16:00 0 - 6 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANT. DEMİRSPOR ÇAKALLIKLI SPOR 12.10.2019 15:30 1 - 9 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1207 ANTALYA SPOR ANTALYA YOLSPOR 12.10.2019 15:00 0 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 12.10.2019 15:00 7 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP BAHTILI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.10.2019 15:00 0 - 7 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 15:00 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 12.10.2019 15:00 1 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 12.10.2019 15:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 12.10.2019 14:00 10 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 14:00 2 - 6 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.10.2019 14:00 0 - 6 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ALANYA BELEDİYE SERİK BELEDİYESPOR 12.10.2019 14:00 0 - 2 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 12.10.2019 14:00 4 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR JANTALYA SPOR 12.10.2019 14:00 2 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR CK SPOR 12.10.2019 14:00 6 - 1 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.10.2019 14:00 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 12.10.2019 13:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 AKREP SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12.10.2019 13:00 0 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 13:00 1 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 12.10.2019 13:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 12.10.2019 13:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ AKSU BELEDİYE SPOR 12.10.2019 12:30 0 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 12.10.2019 12:30 1 - 2 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 12.10.2019 12:30 2 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 12.10.2019 12:00 1 - 4 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 12.10.2019 12:00 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 12.10.2019 12:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12.10.2019 12:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 12.10.2019 12:00 7 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 11:30 1 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR BAHTILI SPOR 12.10.2019 11:00 0 - 6 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 12.10.2019 11:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 12.10.2019 11:00 4 - 0 ASAT LARA ARITMA SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 10:30 12 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ILICA BELEDİYESPOR SİDESPOR 12.10.2019 10:30 0 - 4 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 12.10.2019 10:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 12.10.2019 10:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 12.10.2019 10:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 09:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 12.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 12.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1960 SÜMER SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 12.10.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 06.10.2019 17:30 4 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KALEKAPISI SPOR 06.10.2019 17:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 06.10.2019 16:00 1 - 5 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR KEMERSPOR 2003 06.10.2019 16:00 11 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 06.10.2019 15:30 1 - 0 KADRİYE SAHASI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MURATPAŞA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 06.10.2019 15:30 3 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 15:30 6 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 06.10.2019 15:30 4 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 06.10.2019 15:00 1 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ALANYA BELEDİYE 06.10.2019 15:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP GAZİPAŞA BELD. ZEYTİNKÖY SPOR 06.10.2019 15:00 4 - 1 GAZİPAŞA STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 06.10.2019 15:00 3 - 1 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MANAVGATSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 06.10.2019 15:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG TÜRKLER BELEDİYESİSPOR MAHMUTLAR SPOR 06.10.2019 15:00 8 - 0 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KORKUTELİ BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 06.10.2019 15:00 3 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG DEMRE BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 06.10.2019 15:00 1 - 0 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA HAL SPOR 06.10.2019 15:00 0 - 2 KAŞ AĞULLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR ELMALI BELD. 06.10.2019 15:00 3 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 06.10.2019 15:00 2 - 4 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 15:00 4 - 2 FANATIC TOUR 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 06.10.2019 15:00 2 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP CK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 14:30 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 06.10.2019 14:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 14:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 14:00 7 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 06.10.2019 14:00 1 - 8 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 06.10.2019 13:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 06.10.2019 13:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 06.10.2019 13:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 13:00 0 - 9 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 06.10.2019 12:30 13 - 0 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 06.10.2019 12:30 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP KADRİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 06.10.2019 12:00 2 - 2 KADRİYE SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 06.10.2019 12:00 5 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 06.10.2019 12:00 7 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 06.10.2019 12:00 2 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 12:00 7 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 06.10.2019 12:00 4 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 06.10.2019 12:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 06.10.2019 12:00 0 - 7 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 06.10.2019 12:00 1 - 7 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 06.10.2019 11:00 2 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 06.10.2019 11:00 8 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 06.10.2019 11:00 13 - 0 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP BAHTILI SPOR KALEKAPISI SPOR 06.10.2019 11:00 7 - 1 MURATPAŞA KONUKSEVER SENTETİK SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 06.10.2019 10:30 1 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP 1966 AKREP SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 10:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 06.10.2019 10:00 2 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 06.10.2019 10:00 1 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ JANTALYA SPOR 06.10.2019 10:00 1 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SİDESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 06.10.2019 10:00 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 06.10.2019 10:00 1 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA DOKUMA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 06.10.2019 09:00 0 - 11 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 05.10.2019 17:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR 1905 SERİK SPOR 05.10.2019 16:00 1 - 7 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR PAYALLAR SPOR 05.10.2019 15:30 3 - 7 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR ANT. DEMİRSPOR 05.10.2019 15:30 14 - 0 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 05.10.2019 15:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 05.10.2019 15:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 05.10.2019 15:00 0 - 3 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 15:00 3 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 05.10.2019 15:00 2 - 4 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 15:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU BELEDİYE SPOR 05.10.2019 15:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 05.10.2019 14:00 1 - 4 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 05.10.2019 14:00 1 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 14:00 1 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 05.10.2019 14:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP OBA BELEDİYE SPOR YILDIRIMSPOR 05.10.2019 14:00 3 - 4 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 05.10.2019 13:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 05.10.2019 13:00 1 - 11 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR JANTALYA SPOR 05.10.2019 12:00 0 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR TRABZONLULARSPOR 05.10.2019 12:00 5 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 12:00 0 - 14 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 12:00 8 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR 1905 SERİK SPOR 05.10.2019 12:00 5 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 05.10.2019 12:00 0 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 05.10.2019 12:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 05.10.2019 12:00 2 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ILICA BELEDİYESPOR 05.10.2019 11:30 4 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 05.10.2019 11:30 1 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 05.10.2019 11:00 0 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 05.10.2019 11:00 3 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP CK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 05.10.2019 10:30 4 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GENÇLİKSPOR 05.10.2019 10:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 05.10.2019 10:00 1 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1207 ANTALYA SPOR 05.10.2019 10:00 1 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U19 LİGİ-1. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 05.10.2019 10:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP BAHTILI SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 09:00 0 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANT. DEMİRSPOR 05.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 05.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 05.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA YOLSPOR 1960 SÜMER SPOR 05.10.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 29.09.2019 17:30 1 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KALEKAPISI SPOR ŞARAMPOLSPOR 29.09.2019 17:00 7 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 16:00 2 - 11 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 16:00 3 - 2 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA BELD. 29.09.2019 15:30 2 - 5 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.09.2019 15:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ALANYA BELEDİYE SERİK ESNAF SPOR SPOR 29.09.2019 15:00 1 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 29.09.2019 15:00 1 - 3 ALANYA DEMİRTAŞ SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA DSİSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 29.09.2019 15:00 3 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 29.09.2019 15:00 1 - 0 KAŞ KINIK STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG FİNİKE BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 29.09.2019 15:00 0 - 3 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG PAYALLAR SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 29.09.2019 15:00 0 - 0 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MAHMUTLAR SPOR MANAVGATSPOR 29.09.2019 15:00 8 - 1 ALANYA KESTEL SAHA NO 1
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ELMALI BELD. 1923 KAŞ SPOR 29.09.2019 15:00 3 - 2 ELMALI RECEP GÜRBÜZ STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 15:00 3 - 1 FANATIC TOUR 1 NO SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 15:00 3 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 29.09.2019 15:00 3 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 29.09.2019 15:00 6 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 29.09.2019 15:00 3 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 29.09.2019 14:30 0 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP KADRİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 14:00 0 - 17 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEMERSPOR 2003 AKDENİZSPOR 29.09.2019 14:00 1 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 29.09.2019 14:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP YILDIRIMSPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 29.09.2019 14:00 4 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 29.09.2019 13:30 5 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ZEYTİNKÖY SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 29.09.2019 13:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 29.09.2019 13:00 2 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BAHTILI SPOR 29.09.2019 13:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 13:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 AKREP SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 29.09.2019 13:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1207 ANTALYA SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 29.09.2019 13:00 1 - 4 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.09.2019 12:30 2 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 29.09.2019 12:00 5 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 29.09.2019 12:00 10 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 29.09.2019 12:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 12:00 0 - 11 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 29.09.2019 12:00 1 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP TRABZONLULARSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 29.09.2019 11:30 1 - 4 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 29.09.2019 11:30 6 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 29.09.2019 11:30 1 - 9 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 11:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 11:00 0 - 9 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 29.09.2019 10:30 3 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 29.09.2019 10:00 3 - 3 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 29.09.2019 10:00 0 - 7 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 29.09.2019 10:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KALEKAPISI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 29.09.2019 10:00 0 - 10 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 29.09.2019 10:00 0 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KÖRFEZ SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 29.09.2019 09:00 2 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 28.09.2019 17:00 6 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 2016 DÖŞEMEALTI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 28.09.2019 16:00 2 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP PAYALLAR SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 15:30 5 - 2 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 28.09.2019 15:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 15:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 28.09.2019 15:00 3 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 28.09.2019 14:30 0 - 1 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 28.09.2019 14:30 1 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ALANYA BELEDİYE KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 28.09.2019 14:30 5 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP OBA BELEDİYE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 28.09.2019 14:30 3 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 28.09.2019 14:00 7 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 28.09.2019 14:00 7 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 28.09.2019 14:00 3 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP CK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 14:00 1 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 28.09.2019 14:00 8 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP GENÇLİKSPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 28.09.2019 14:00 5 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 28.09.2019 13:00 5 - 3 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 28.09.2019 13:00 5 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 28.09.2019 13:00 0 - 11 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 28.09.2019 13:00 1 - 9 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA BELEDİYE ALANYA KARTALLARI SPOR 28.09.2019 12:30 4 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 28.09.2019 12:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 28.09.2019 12:00 1 - 11 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 28.09.2019 12:00 0 - 12 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 12:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 12:00 0 - 7 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 12:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR CK SPOR 28.09.2019 12:00 4 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP KADRİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 28.09.2019 11:00 2 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 11:00 2 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA KALEİÇİ SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 28.09.2019 11:00 6 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGATSPOR SİDESPOR 28.09.2019 10:30 0 - 6 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 10:00 18 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYASPOR A.Ş. JANTALYA SPOR 28.09.2019 10:00 6 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 28.09.2019 10:00 3 - 3 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 28.09.2019 09:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP 1960 SÜMER SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 28.09.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 28.09.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR CK SPOR 22.09.2019 17:30 0 - 0 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA BELEDİYE 22.09.2019 17:30 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ANTALYA YOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.09.2019 17:00 0 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKGÜN GENÇLİKSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 22.09.2019 16:00 3 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 16:00 5 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 16:00 4 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA SANAYİ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 22.09.2019 16:00 1 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR MEYDAN GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 16:00 1 - 8 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 16:00 1 - 7 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP KADRİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 22.09.2019 15:30 2 - 1 SERİK İSMAİL OGAN
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP GAZİPAŞA BELD. ANTALYA DSİSPOR 22.09.2019 15:30 3 - 3 GAZİPAŞA STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MAHMUTLAR SPOR 22.09.2019 15:30 4 - 2 KONYAALTI ATATÜRK STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG MANAVGATSPOR PAYALLAR SPOR 22.09.2019 15:30 0 - 3 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG TÜRKLER BELEDİYESİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.09.2019 15:30 4 - 2 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KORKUTELİ BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 22.09.2019 15:30 1 - 0 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG DEMRE BELEDİYESPOR KINIK SPOR 22.09.2019 15:30 0 - 1 DEMRE İLÇE STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1923 KAŞ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 22.09.2019 15:30 1 - 3 KAŞ AĞULLU SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 15:30 1 - 1 HASYURT İRFAN UĞURLU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR YILDIRIMSPOR 22.09.2019 15:30 0 - 6 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 22.09.2019 15:00 0 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP KALEKAPISI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 14:30 0 - 8 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 22.09.2019 14:00 2 - 2 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-2. GRUP ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELD. 22.09.2019 14:00 4 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 22.09.2019 14:00 0 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR JANTALYA SPOR 22.09.2019 14:00 4 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 22.09.2019 14:00 2 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR PAYALLAR SPOR 22.09.2019 14:00 1 - 1 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 22.09.2019 13:00 3 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ARKA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 22.09.2019 12:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 22.09.2019 12:00 3 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP AKDENİZSPOR CK SPOR 22.09.2019 12:00 3 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP SERİK ESNAF SPOR SPOR ZEYTİNKÖY SPOR 22.09.2019 11:30 1 - 3 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 22.09.2019 11:30 2 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 22.09.2019 11:30 10 - 1 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 22.09.2019 11:30 7 - 0 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 22.09.2019 11:00 12 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA 07 SPOR KADRİYE SPOR 22.09.2019 11:00 8 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KEMERSPOR 2003 22.09.2019 11:00 3 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ANTALYA KARTALSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 11:00 4 - 0 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 22.09.2019 11:00 5 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 22.09.2019 11:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP GENÇLİKSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 22.09.2019 10:00 6 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR TRABZONLULARSPOR 22.09.2019 10:00 1 - 3 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP ALTUN GENÇLİK VE SPOR 1207 ANTALYA SPOR 22.09.2019 10:00 2 - 0 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 1960 SÜMER SPOR 22.09.2019 10:00 3 - 0 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 22.09.2019 10:00 4 - 0 MANAVGAT ATATÜRK 1 NO. SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 22.09.2019 10:00 3 - 2 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 22.09.2019 10:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 22.09.2019 09:00 0 - 9 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP ANTALYA 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 21.09.2019 17:00 1 - 16 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 21.09.2019 17:00 0 - 3 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP ALANYA KARTALLARI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 21.09.2019 17:00 8 - 5 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KEPEZALTI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 21.09.2019 16:00 1 - 8 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP AKSU BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 21.09.2019 16:00 0 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 21.09.2019 16:00 1 - 2 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.09.2019 16:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 21.09.2019 16:00 3 - 5 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 21.09.2019 16:00 1 - 4 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 1.AMATÖR KÜME-1. GRUP AVSALLAR BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 21.09.2019 15:30 3 - 1 CENGİZ URFALIOĞLU STADYUMU-AVSALLAR
2019-2020 SÜPER AMATÖR LİG KUMLUCA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 21.09.2019 15:30 2 - 0 KUMLUCA İLÇE STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 21.09.2019 15:00 0 - 1 KORKUTELİ 100.YIL STADI
2019-2020 U14 LİGİ-5. GRUP MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 21.09.2019 15:00 3 - 0 MANAVGAT SORGUN SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-6. GRUP 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 21.09.2019 15:00 1 - 0 OBA SADULLAHOĞLU SAHASI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 21.09.2019 15:00 5 - 1 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR JANTALYA SPOR 21.09.2019 14:00 3 - 1 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 21.09.2019 14:00 2 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 21.09.2019 14:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 21.09.2019 14:00 4 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP BAHTILI SPOR 1905 SERİK SPOR 21.09.2019 14:00 0 - 3 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 21.09.2019 14:00 3 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-5. GRUP YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KADRİYE SPOR 21.09.2019 13:00 5 - 2 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 21.09.2019 13:00 5 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 21.09.2019 12:00 3 - 1 ENES HALI SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-1. GRUP HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 21.09.2019 12:00 14 - 0 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYASPOR A.Ş. 21.09.2019 12:00 3 - 8 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 21.09.2019 11:00 5 - 2 ENES HALI SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP SERİK BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 21.09.2019 11:00 4 - 1 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP CK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.09.2019 11:00 1 - 5 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 21.09.2019 11:00 3 - 2 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U12 LİGİ-4. GRUP ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA DSİSPOR 21.09.2019 11:00 0 - 6 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ANT. DEMİRSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 21.09.2019 11:00 0 - 3 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-2. GRUP BAHTILI SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 21.09.2019 10:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 21.09.2019 10:00 0 - 14 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 21.09.2019 10:00 0 - 10 ZEYTİNKÖY AMPUTE SAHA
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 21.09.2019 09:00 1 - 4 VALİ ALAADDİN YÜKSEL
2019-2020 U12 LİGİ-3. GRUP ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 21.09.2019 ??:?? 0 - 3
2019-2020 U12 LİGİ-6. GRUP 1966 AKREP SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 21.09.2019 ??:?? 3 - 0
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 15.09.2019 17:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR ANTALYA 07 SPOR 15.09.2019 17:00 2 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 15.09.2019 17:00 3 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 15.09.2019 17:00 0 - 7 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 15.09.2019 17:00 3 - 6 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP 1905 SERİK SPOR KALEKAPISI SPOR 15.09.2019 16:30 4 - 0 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 15.09.2019 16:00 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR ASAT ARITMA TESİSLERİ SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 15.09.2019 15:30 1 - 1 ŞEHİT ER TEVFİK CEBECİ STADYUMU YEŞİLBAYIR
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR BAHTILI SPOR 15.09.2019 15:00 4 - 0 UĞUR MUMCU STADI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 15.09.2019 15:00 2 - 4 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP KEPEZ GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 15.09.2019 15:00 0 - 5 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP TRABZONLULARSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 15.09.2019 15:00 1 - 1 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP BEYMELEK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 15.09.2019 15:00 3 - 1 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U14 LİGİ-2. GRUP ASLANSARAY GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 15.09.2019 14:30 2 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-1. GRUP CK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 15.09.2019 10:30 1 - 2 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U14 LİGİ-3. GRUP 1966 AKREP SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 15.09.2019 10:00 0 - 3 KEPEZ KUZEYYAKA STADI
2019-2020 U14 LİGİ-4. GRUP ANTALYA KUNDU SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 15.09.2019 10:00 0 - 10 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP JANTALYA SPOR GENÇLİKSPOR 14.09.2019 17:00 0 - 2 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 14.09.2019 17:00 1 - 0 KUZEYYAKA SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA 07 SPOR CK SPOR 14.09.2019 17:00 0 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP ANTALYA MERKEZ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 14.09.2019 15:30 5 - 1 ZEYTİNKÖY 3 NO SENTETİK SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-3. GRUP MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 14.09.2019 15:30 0 - 7 ÇOLAKLI STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ANTALYA DSİSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 14.09.2019 15:30 10 - 0 DSİ BAHTILI 1 NO SAHA
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14.09.2019 15:30 0 - 2 KEMER OFLAZ TESİSLERİ
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP ALANYA BELEDİYE ŞARAMPOLSPOR 14.09.2019 15:30 2 - 1 KONAKLI İLÇE STADI
2019-2020 U16 LİGİ-2. GRUP SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 14.09.2019 15:00 10 - 0 ZEYTİNKÖY 4 NO
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 14.09.2019 15:00 1 - 1 YEŞİLBAYIR STADI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 14.09.2019 15:00 1 - 1 CLK (TEDAŞ) SAHASI
2019-2020 U16 LİGİ-1. GRUP 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 14.09.2019 10:00 0 - 5 ZEYTİNKÖY 4 NO
© S.KARALAR