Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 26.07.2021-13.-08.2021 Maç Programı


İNDİR


KATEGORİSİ MÜSABAKA ADI MAÇ SAATİ SAHA ADI
EV SAHİBİ MİSAFİR
(26.07.2021) PAZARTESİ
U15 A  BÜLENT DEMİR SPOR ANTALYA 07 SPOR 17:30 A SAHASI
U15 A GENÇLİK SPOR KARTAL SPOR 17:30 B SAHASI
U15 A DSİ SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 A SAHASI
U15 A KARTAL SPOR  ÇİSEM SPOR 18:10 B SAHASI
U15 B ÖZERSPOR KUNDU 17:30 C SAHASI
U15 B PARKANTALYA SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 D SAHASI
U15 B CK SPOR  ŞİMŞEK SPOR 18:10 C SAHASI
U15 B ÖZERSPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A ANTALYA 07 SPOR DSİ SPOR 18:45 A SAHASI
U15 C AKDENİZ SANAYİ SPOR ASAT SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A KEPEZ BLD. SPOR PARKANTALYA SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A KALEKAPISI SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 D SAHASI
(27.07.2021) SALI
U13 C ANTALYASPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:10 B SAHASI
U15 C MANAVGAT 07 SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U15 C AKGÜN SPOR ASAT SPOR 17:30 B SAHASI
U15 C AKDENİZ SANAYİ SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:10 A SAHASI
U15 C MANAVGAT 07 SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 C SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U14 A ŞİMŞEK SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A BÜLENT DEMİR SPOR KARTAL SPOR 18:45 C SAHASI
U15 A GENÇLİK SPOR ÇİSEM SPOR 18:45 D SAHASI
(29.07.2021) PERŞEMBE
U14 B KARTAL SPOR  KUNDU SPOR 17:30 A SAHASI
U14 B AKSU SPOR DSİ SPOR 17:30 B SAHASI
U14 B  ANTALYASPOR KUNDU SPOR 18:10 A SAHASI
U14 B İKİZLER SPOR KARTAL SPOR 18:10 B SAHASI
U13 A DSİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17:30 C SAHASI
U13 A ŞİMŞEK SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 D SAHASI
U13 A DSİ SPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 C SAHASI
U13 A ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA SPOR 18:10 D SAHASI
U15 A ANTALYA 07 SPOR GENÇLİK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 A BÜLENT DEMİR SPOR ÇİSEM SPOR 18:45 B SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 C SAHASI
U15 B  PARKANTALYA SPOR KUNDU SPOR 18:45 D SAHASI
(30.07.2021) CUMA
U13 B KALEKAPISI SPOR MANAVGAT 07 SPOR 17:30 A SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR ASLANSARAY SPOR  17:30 B SAHASI
U13 B ÇİSEM SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 A SAHASI
U13 B ASLANSARAY SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 B SAHASI
U13 C KUNDU SPOR ÖZER SPOR 17:30 C SAHASI
U13 C ANTALYASPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U13 C RUS TÜRK AKADEMİ SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:10 C SAHASI
U13 C KEPEZ BLD. SPOR KUNDU SPOR 18:10 D SAHASI
U15 B ÖZERSPOR CK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 B ŞİMŞEK SPOR KUNDU SPOR 18:45 B SAHASI
U15 C AKGÜN SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 C SAHASI
(02.08.2021) PAZARTESİ
U12 A  AFA SPOR FİNİKE BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U12 A  MANAVGAT 07 SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 B SAHASI
U12 A KALEKAPISI SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 A SAHASI
U12 A  FİNİKE BLD. SPOR PARKANTALYA SPOR 18:10 B SAHASI
U15 B CK SPOR PARKANTALYA SPOR 17:30 C SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 17:30 D SAHASI
U13 B ASLANSARAY SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U13 B BÜLENT DEMİR SPOR MANAVGAT 07 SPOR 18:10 D SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR KUNDU SPOR 18:45 A SAHASI
U14 A ŞİMŞEK SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A KALEKAPISI SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U14 B KARTAL SPOR DSİ SPOR 18:45 D SAHASI
(03.08.2021) SALI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) DSİ SPOR 17:30 A SAHASI
U12 B KEPEZ BLD. SPOR ŞİMŞEK SPOR 17:30 B SAHASI
U12 B DSİ SPOR ASLANSARAY SPOR 18:10 A SAHASI
U12 C ANTALYASPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 B SAHASI
U12 C ŞİMŞEK SPOR İKİZLER SPOR 17:30 C SAHASI
U12 D ÇAKALLIKLI SPOR HAŞİM İŞCAN SPOR 17:30 D SAHASI
U12 D ÇAKALLIKLI SPOR ÇİSEMSPOR 18:10 C SAHASI
U12 D ÇIRALI SPOR HAŞİM İŞCAN SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B AKSU SPOR İKİZLER SPOR 18:45 A SAHASI
U13 A AKGÜN SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 B SAHASI
U13 A DSİ SPOR ANTALYASPOR 18:45 C SAHASI
U13 A  ÇAKALLIKLI SPOR PARKANTALYA SPOR 18:45 D SAHASI
(05.08.2021) PERŞEMBE
 U11 A AKDENİZ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 17:30 A SAHASI
 U11 A ÖZER SPOR ANTALYA DEMİR B. 17:30 B SAHASI
 U11 A ÖZER SPOR AKDENİZ SPOR 18:10 A SAHASI
 U11 A ÇAKALLIKLI SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ 18:10 B SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 17:30 C SAHASI
U11 B ANTALYA DEMİR K. H.İŞCAN 17:30 D SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 C SAHASI
U11 B PARK ANTALYA ANTALYA DEMİR K. 18:10 D SAHASI
U15 B ASLANSARAY SPOR CK SPOR 18:45 A SAHASI
U15 B ÖZER SPOR ŞİMŞEK SPOR 18:45 B SAHASI
U14 A PARKANTALYA SPOR KALEKAPISI SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 18:45 D SAHASI
(06.08.2021) CUMA
U11C DSİ SPOR KEPEZ BLD. SPOR 17:30 A SAHASI
U11C BAHTILI SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 B SAHASI
U11C BAHTILI SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 A SAHASI
U11C DSİ SPOR AKGÜN SPOR 18:10 B SAHASI
U11 A AKSU SPOR YENİKAPI SPOR 17:30 C SAHASI
U11 A ANTALYA DEMİR BEYAZ ÖZER SPOR 17:30 D SAHASI
U11 A ÇAKALLIKLI SPOR AKSU SPOR 18:10 C SAHASI
U11 A YENİKAPI SPOR ÖZER SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B KARTAL SPOR ANTALYASPOR 18:45 A SAHASI
U14 B DSİ SPOR İKİZLER SPOR 18:45 B SAHASI
U13 B KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U13 C KUNDU SPOR RUS TÜRK AKADEMİSİ 18:45 D SAHASI
(09.08.2021) PAZARTESİ
U11 B PARKANTALYA SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 A SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR  ANTALYA DEMİR KIRMIZI 17:30 B SAHASI
U11 B PARKANTALYA SPOR İKİZLER SPOR 18:10 A SAHASI
U11 B ANTALYA DEMİR KIRMIZI BÜLENT DEMİR SPOR 18:10 B SAHASI
U11C KEPEZ BLD. SPOR AKGÜN SPOR 17:30 C SAHASI
U11C BAHTILI SPOR DSİ SPOR 17:30 D SAHASI
U11C VEFA SPOR BAHTILI SPOR 18:10 C SAHASI
U11C KEPEZ BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 D SAHASI
U14 B KARTAL SPOR AKSU SPOR 18:45 A SAHASI
U14 B ANTALYASPOR DSİ SPOR 18:45 B SAHASI
U13 C ÖZER SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U13 C ANTALYA SPOR RUS TÜRK AKADEMİSİ 18:45 D SAHASI
(10.08.2021) SALI
U11 B H.İŞÇAN SPOR İKFA SPOR 17:30 A SAHASI
U11 B İKİZLER SPOR ASLANSARAY SPOR 17:30 B SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR İKFA SPOR 18:10 A SAHASI
U11 B H.İŞÇAN SPOR İKİZLER SPOR 18:10 B SAHASI
U11C KEPEZ SPOR VEFA SPOR 17:30 C SAHASI
U11C AKGÜN SPOR BAHTILI SPOR 17:30 D SAHASI
U11C KALEKAPISI SPOR VEFA SPOR 18:10 C SAHASI
U11 B ASLANSARAY SPOR H.İŞÇAN SPOR 18:45 A SAHASI
U11 B PARKANTALYA SPOR BÜLENT DEMİR SPOR 18:45 B SAHASI
U14 B KUNDU SPOR  DSİ SPOR 18:45 C SAHASI
U14 A AKDENİZ SANAYİ SPOR ASLANSARAY SPOR 18:45 D SAHASI
(12.08.2021) PERŞEMBE
U13 C KEPEZ BLD. SPOR AKDENİZ SANAYİ SPOR 17:30 A SAHASI
U14 A ASLANSARAY SPOR ŞİMŞEK SPOR 17:30 B SAHASI
U14 A FİNİKE BLD. SPOR PARKANTALYASPOR 17:30 C SAHASI
U14 A KEPEZ BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 17:30 D SAHASI
U14 A  FİNİKE BLD. SPOR ASLANSARAY SPOR 18:10 A SAHASI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) İKFA SPOR 18:10 B SAHASI
U12 C ŞİMŞEK SPOR KEPEZ BLD. SPOR 18:10 C SAHASI
U11 A DEMİRSPOR (BEYAZ) AKDENİZ SPOR 18:10 D SAHASI
U12 B ANTALYASPOR (BEYAZ) AKSU SPOR 18:45 A SAHASI
U12 B AKSU SPOR İKFA SPOR 18:45 B SAHASI
U12 A PARKANTALYA SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 C SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 18:45 D SAHASI
(13.08.2021) CUMA
U12 A MANAVGAT 07 SPOR PARKANTALYASPOR 17:30 A SAHASI
U12 A FİNİKE BLD. SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ  17:30 B SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR YENİKAPI GENÇLERBİRLİĞİ  18:10 A SAHASI
U12 A FİNİKE BLD. SPOR KALEKAPISI SPOR 18:10 B SAHASI
U12 A MANAVGAT 07 SPOR FİNİKE BLD. SPOR 18:45 A SAHASI