çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad CEYHUN EMRE KORKMAZ
Lisans No
Görev
Meslek
Klasman ADAY HAKEM
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 LİGİ-4.GRUP 08.10.2022 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 16 - 0 Hakem
U14 LİGİ-4.GRUP 17.09.2022 ANTALYA YOLSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 08.10.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 0 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 13.02.2022 ANTALYA SAĞLIKSPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 05.12.2021 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 27.02.2022 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR AKSEKİ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 30.01.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ GENÇ SPOR 2 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 09.01.2022 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 12.12.2021 KAŞ KINIK SPOR ANTALYA 2003 SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 21.11.2021 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 14.11.2021 MAHMUTLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 13.03.2022 ANTALYA KARTALSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 20.03.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 06.03.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Yan Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 22.12.2019 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR GAZİPAŞA BELD. 1 - 3 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.12.2019 AVSALLAR BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 0 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 13.10.2019 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 06.10.2019 KADRİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 2 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 10 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.12.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 2 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 03.11.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 27.10.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 3 - 0 Yan Hakem
2.AMATÖR KÜME-4. GRUP 01.03.2020 MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ İBRADI SPOR 7 - 2 Yan Hakem
U11 LİGİ-6. GRUP 22.02.2020 1905 SERİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 1905 SERİK SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 18 - 0 Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 21.09.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 4 Hakem
U12 LİGİ-5. GRUP 04.01.2020 ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 0 - 2 Hakem
U14 LİGİ-4. GRUP 29.09.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 6 - 1 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 08.02.2020 1966 AKREP SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 0 - 9 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 19.01.2020 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 12 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 09.11.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 4 - 5 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 02.11.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 28.09.2019 ALANYA BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 11.01.2020 GENÇLİKSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-PLAY OFF 30.01.2020 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR GENÇLİKSPOR 0 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-1. GRUP 09.02.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 25.01.2020 ANTALYA KEMERSPOR ŞARAMPOLSPOR 0 - 4 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 4 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 ÇAKALLIKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 1 Yan Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U13-2. GRUP 13.10.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 3 Hakem
U13-3. GRUP 19.01.2019 ORMANSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 1 Hakem
U13-5. GRUP 30.12.2018 ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 2 Hakem
U15-1.GRUP 23.01.2019 ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 2 Yan Hakem
U15-1.GRUP 22.12.2018 ANTALYA 07 SPOR CK SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15-1.GRUP 27.10.2018 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 0 - 7 Yan Hakem
U15-3.GRUP 12.01.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15-3.GRUP 01.12.2018 AKSU BELEDİYE SPOR ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Yan Hakem
U15-3.GRUP 10.11.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U15-3.GRUP 06.10.2018 1966 SERİK CUMALI SPOR ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 4 - 2 Yan Hakem
U17-1.GRUP 08.12.2018 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U17-1.GRUP 18.11.2018 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U17-2.GRUP 15.12.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U17-2.GRUP 21.10.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 0 - 3 Yan Hakem