çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad RAMAZAN KOÇ
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12 Ligi-4.Grup 14.05.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 14.05.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 14.05.2022 ANTALYA GÜL SPOR ASLARA SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 14.05.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 6 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 14.05.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 14.05.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 14.05.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 14.05.2022 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1905 SERİK SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 07.05.2022 AKSU CİHADİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 07.05.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 07.05.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 6 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 30.04.2022 ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 30.04.2022 ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 16 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 30.04.2022 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ŞARAMPOLSPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 16.04.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-5.Grup 16.04.2022 KALEKAPISI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 10.04.2022 ASLARA SPOR ÜNFA SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 10.04.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 10.04.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 12.03.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-5.Grup 05.03.2022 KALEKAPISI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16 Ligi-1.Grup 05.03.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 27.02.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 27.02.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 20.02.2022 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 16.01.2022 ANTALYA KUNDU SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 12.12.2021 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 2 - 6 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U19/2 LİGİ-2. GRUP 15.03.2020 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 4 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 14.03.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 08.03.2020 KEMER İDMANYURDU SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-4. GRUP 08.03.2020 ORMANSPOR CK SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 07.03.2020 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 07.03.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13 LİGİ-5. GRUP 01.03.2020 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KONAKLI BELEDİYESPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U13 LİGİ-6. GRUP 01.03.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U13 LİGİ-3. GRUP 01.03.2020 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 13 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 23.02.2020 CK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-6. GRUP 23.02.2020 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U13 LİGİ-3. GRUP 23.02.2020 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA HAL SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 16.02.2020 ANTALYA KUNDU SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U17 LİGİ-3. GRUP 16.02.2020 ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 02.02.2020 CK SPOR GENÇLİKSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 26.01.2020 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 18.01.2020 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 18.01.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 18.01.2020 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA YOLSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 12.01.2020 VARSAK SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 12.01.2020 KALEKAPISI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 11.01.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 6 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 05.01.2020 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA 2003 SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 05.01.2020 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 6 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 21.12.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR CK SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 21.12.2019 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR ANTALYA KUNDU SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 21.12.2019 KADRİYE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 0 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 07.12.2019 ANTALYA HAL SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 2 - 8 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 07.12.2019 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ASLARA SPOR 2 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 07.12.2019 1207 ANTALYA SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 01.12.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 01.12.2019 ASLARA SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 01.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 23.11.2019 ŞARAMPOLSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 7 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 23.11.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 23.11.2019 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 17.11.2019 ANTALYA DSİSPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 10.11.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 10.11.2019 KALEKAPISI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 02.11.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 02.11.2019 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 02.11.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 02.11.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1207 ANTALYA SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 20.10.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 20.10.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 13.10.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 06.10.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 21.09.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 21.09.2019 ANT DEMİRSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 21.09.2019 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri