çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad OĞUZ ADIGÜZELOĞLU
Lisans No
Görev
Meslek
Klasman
Tarih

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U18 Ligi-3.Grup 27.10.2021 ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 3 - 1 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U19 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 21.09.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 21.09.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 6 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-PLAY OFF 13.06.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U19-2-PLAY OFF 12.06.2019 ELMALI BELD. ANT DEMİRSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 18.05.2019 ANT DEMİRSPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 1 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 18.05.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1960 SÜMER SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 12.05.2019 KORKUTELİ TAN SPOR 1966 AKREP SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16-PLAY OFF 12.05.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 21.04.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 20.04.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 20.04.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 20.04.2019 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 06.04.2019 ASLARA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 06.04.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 06.04.2019 KALEKAPISI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 30.03.2019 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 30.03.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 30.03.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 17.02.2019 ANTALYA KARTALSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 17.02.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 17.02.2019 1966 AKREP SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 17.02.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 5 - 3 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 30.12.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 30.12.2018 ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 30.12.2018 TRABZONLULARSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U19-1 08.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 08.12.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 13 - 0 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 08.12.2018 1905 SERİK SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 1 Saha Komiseri
U19-1 01.12.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19-1 24.11.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 17.11.2018 KEPEZ GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 17.11.2018 ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 10.11.2018 1905 SERİK SPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 10.11.2018 AKSU BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 28.10.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 28.10.2018 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 20.10.2018 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 20.10.2018 ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 14.10.2018 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 14.10.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 14.10.2018 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri