çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad TOLGA TUT
Lisans No
Görev
Meslek Serbest
Klasman C Klasman
Tarih 01.11.2018

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U16 LİGİ-1. GRUP 21.12.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 21.12.2019 CK SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 15.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 15.12.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 15.12.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 08.12.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 5 - 3 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12-4. GRUP 17.03.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 17.03.2019 AKSEKİ SPOR ANT DEMİRSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 17.03.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 16.03.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 16 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 16.03.2019 ŞARAMPOLSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 16.03.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 30.12.2018 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 30.12.2018 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 30.12.2018 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 30.12.2018 GENÇLİKSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 23.12.2018 1905 SERİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 22.12.2018 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 22.12.2018 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 22.12.2018 1966 AKREP SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 22.12.2018 ASLARA SPOR GENÇLİKSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 16.12.2018 1923 KAŞ SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1 - 4 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 15.12.2018 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 4 - 5 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 15.12.2018 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 09.12.2018 KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 08.12.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 08.12.2018 ANTALYA DSİSPOR ANT DEMİRSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 08.12.2018 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR GENÇLİKSPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 08.12.2018 ASLARA SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 02.12.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 02.12.2018 ANT DEMİRSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 02.12.2018 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ALTUN GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 02.12.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 6 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 02.12.2018 GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 01.12.2018 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 01.12.2018 ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 25.11.2018 ANTALYA KUNDU SPOR TRABZONLULARSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 25.11.2018 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 25.11.2018 İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 25.11.2018 ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 24.11.2018 KEPEZ GENÇLİK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 24.11.2018 ANTALYA HAL SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 13 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 24.11.2018 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 24.11.2018 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 18.11.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 18.11.2018 GENÇLİKSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 18.11.2018 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri