çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı youtube link kısaltma youtube linki uygulamada açma

U14 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ


U14 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİLİŞİ VE MÜSABAKA BAŞLAMA TARİHİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
 
        İlimizde 2022-2023 Futbol Sezonu U14 Ligi grup müsabakaları 21 Ocak tarihinde oynanacak müsabakalar ile sonlanacaktır. U14 Ligi statütüsü gereği grup müsabakaları sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlarımız Play-Off müsabakası oynayacaktır. Yine statüde açıklandığı üzere Play-Off müsabakaları toplam 14 takım ile 2 grup şeklinde tek devreli lig usulüne göre oynanacak olup, grupların ve fikstürün belirleneceği kura çekilişi 23.01.2023 Pazartesi Günü saat 18:00 ' de ASKF Vali Alaaddin Yüksel Tesisinde gerçekleştirilecektir. 

Müsabakaların başlangıç tarihi kura çekilişi ile birlikte takımlarımıza bildirilecektir. Müsabakalar Merkez sahalarda oynanacaktır. Statüde açıklandığı üzere Play-Off müsabakaları sonrası gruplarını ilk sırada bitiren takımlarımız ilimizi temsilen doğrudan Türkiye Şampiyonasına katılacak, gruplarını 2 sırada bitiren takımlarımız ise eleme usulü ile final müsabakası oynayacak ve kazanan takımımız ilimizi temsilen 3. takım olarak Tükiye Şampiyonasına katılacaktır. 

PLAY-OFF' A KALAN TÜM TAKIMLARIMIZI KUTLAR BAŞARILAR DİLERİZ.Antalya Futbol İl Tertip Kurulu