HABERLER

Emrah Aykurt : "Uzun vadeli hedefimiz her Dünya Kupası'na katılmak

05.01.2018


Plaj Futbolu Milli Takımımız, geçtiğimiz aylarda Avrupa Plaj B Ligi Süper Finallerini şampiyon olarak tamamlayarak klasman atladı ve A Ligi'ne yükseldi. Bu başarının baş mimarlarından teknik direktör Emrah Aykurt, Millî Takımımızın gelecekteki hedeflerini, Türkiye'de ve dünyada plaj futbolunun hangi noktada olduğunu TamSaha'ya anlattı.
 

Türkiye'nin plaj futbolunda B Ligi'nden A Ligi'ne yükselişine ve ülkemiz plaj futbolundaki gelişmelere geçmeden önce sizi tanıyarak başlayalım. Bize futbolla nasıl tanıştığınızdan ve futbol geçmişinizden söz eder misiniz?

 

1991 yılında Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü ile başladığım sporculuk dönemim, 1998 yılında yaşadığım bir sakatlık nedeniyle sona erdi. Ertesi yıl, antrenörlerimin de destekleri ve yönlendirmeleriyle TFF tarafından açılan antrenör kursunu tamamladım ve yine kulübümde altyapı antrenörü olarak çalışmaya başladım. 2003 yılına kadar altyapıda çeşitli kademelerde görev yaptım. 2004-2009 yılları arasında Antalyaspor altyapısı ve 2009-2010 sezonunda Alanyaspor profesyonel takımında yardımcı antrenörlük görevlerinde bulundum. Aynı zamanda, Akdeniz Üniversitesi BESYO Antrenörlük Bölümü Futbol Uzmanlık Alanı mezunuyum.

 

Plaj futboluyla nasıl tanıştınız? Oyunculuk geçmişiniz ve bu konuda aldığınız eğitimleri anlatır mısınız? Plaj futbolu antrenörü olarak kariyeriniz nasıl gelişti? Millî Takım'ın başına geçiş sürecinizden söz eder misiniz? 

2010 yılında Türkiye Futbol Federasyonu'nda Antalya Bölge Antrenörü olarak göreve başladım. Antalya Bölge Müdürlüğü'ne bağlı illerdeki amatör-profesyonel müsabakaları ve oyuncuları izleme, Genç Millî Takımlar için oyuncu havuzunu oluşturan bölge karma takımlarını kurma, çalışma ve antrenmanlar düzenleme gibi görevlerde bulunuyordum. Ligler birimi tarafından organize edilen Plaj Futbolu final müsabakalarında görev yaptım. Bu dönem, Plaj Futbolu Millî Takımı yeni bir yapılanmanın içerisindeydi. Bu yeni yapılanma ile birlikte 2011 yılında Plaj Futbolu Millî Takım antrenörü olarak görev yapmaya başladım. İlk başlarda topu, zemini ve saha ölçüleri farklı olan bu branşta zorlansam da antrenörlük tecrübem ve akademik eğitimim, kısa süre içinde adapte olmama olanak sağladı. 

 

Plaj Futbolu Millî Takımı'nın başına geçtiğinizde geleceğe dönük kısa, uzun ve orta vadede nasıl planlamalar yaptınız?

 

Plaj Futbolu Millî Takım Teknik Direktörü olarak göreve başladığımda, uzun yıllar antrenör olarak çalışmış olduğum yapı içerisinde hareket ettiğimiz sporcularımızla birlikte ilk iş olarak; her zaman olmayı hak ettiğimizi düşündüğümüz Plaj Futbolu A Ligi'ne yükselmek üzere çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. İlk turnuvada iyi bir başlangıç yapamadık. Fakat bu turnuvanın ardından katıldığımız Dünya Kupası Elemelerinde, A Ligi ekiplerine karşı vermiş olduğumuz mücadele ve almış olduğumuz galibiyetler, bizi A Ligi'ne yükselme ve orada kalıcı olma konusunda daha da motive etti. Bu durum da A Ligi'ne yükselme inancımızı bir hayli arttırdı. Kısa vadede A Ligi'ne yükselmeyi, orta vadede A Ligi'nde kalıcı olmayı, bunun için gerekli altyapıyı oluşturmayı, uzun vadede A Ligi şampiyonluğu ve her Dünya Kupası'na katılabilecek bir oluşumu hayata geçirmeyi planladık. Kısa vadeli hedefimize de başarıyla ulaştık.

 

Plaj futbolunun Türkiye'deki durumunu, bu sporun gelişmiş olduğu ülkelerle kıyasladığınızda nasıl bir tablo ortaya çıkıyor? Oyuncu sayımız ve kalitemizin arttırılması açısından neler yapılmalı?

 

Ülkemizde plaj futbolu, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2006 yılından beri düzenlenmektedir. Belediyelerin destekleriyle yerelde düzenlenen etaplarda şampiyon olan takımlar, Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanıyor. Bu liglerde oynayan oyunculardan, Millî Takım havuzumuzu oluşturuyoruz. Türkiye genelinde 80 takım ve 1200 oyuncu, etaplarda yer alıyor. Bu oyuncuların tamamına yakını amatör veya profesyonel olarak sporculuk hayatlarını sürdüren futbolcular. Dolayısıyla plaj futboluna sezon geçişlerinde, ancak 1-2 ay kadar vakit ayırabiliyorlar. Federasyonumuz, plaj futbolunun, lig yapısında yeni düzenlemelere giderek, maç ve oyuncu sayısını arttıracak uzun soluklu bir yapıya kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanında TFF-Belediyeler işbirliği ile alt yaş grupları için düzenlenen turnuva ve organizasyonlar, plaj futboluyla sporcuların erken yaşlarda tanışması açısından son derece değer taşıyor. Plaj futbolunda ilk sıralardaki ülkelere baktığımız zaman, Portekiz, Rusya ve İtalya, Avrupa'da başı çekiyor. Dünya sıralamasında da ilk beş içerisinde bulunan bu takımlardan en dikkat çekici olanı, coğrafi koşulları ve iklimi dolayısı ile Rusya. Çok iyi organize olmuş bir lig yapısı içerisinde, bu liglerde oynayan oyuncular 12 ay boyunca antrenman ve turnuvalara katılıyor. Oyuncular, ülkelerinde plaj futbolu sezonu bittiğinde, bir başka ülkede devam eden liglere katılarak plaj futbolundan uzak kalmıyor. 

 

Millî takımlar, kulüplerin oyuncularını bir araya getirip sonuç almaya çalışan birimler. Bu açıdan bakıldığında kulüplerimizin ve ligimizin durumu nedir? 

 

Plaj futboluna ciddi anlamda mesai harcayan kulüplerimiz mevcut olmasına rağmen bu sayı, henüz yeterli değil. Dünyada Arsenal, Barcelona, Sporting Lizbon, Braga, Lazio, Milan gibi takımlar plaj futboluna destek veriyor. Ülkemizde birer sezon Plaj Futbolu Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş, Antalyaspor ve Alanyaspor kulüpleri dışında liglerimize katılmış profesyonel takım yok. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon, Alanyaspor ve Seferihisar CittaSlow takımları ile temsil edildik. Profesyonel takımlarımızın oyuna dâhil olmasıyla birlikte liglerimizin kalitesinin artacağı kesindir. Liglerimizde dünya çapında çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Bu oyuncuların takımlarımıza dâhil olması ligimizin kalitesini arttırdığı gibi genç oyuncularımızın da gelişmesine katkı sağlıyor. Geçen sezon Türkiye Ligi finallerinde, Dünya Şampiyonu olmuş Portekiz, Rusya, Brezilya Millî Takımlarından oyuncular yer aldı. Bizim de bu anlamda çok kaliteli oyuncularımız mevcut. Bu noktada oyuncularımız, kalitelerini, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi'nde namağlup bir şekilde şampiyon olup, A Ligi'ne çıkma başarısı elde ederek kanıtladı. Bunun yanı sıra Millî Takım oyuncularımızdan bu sezon, Belarus'ta düzenlenen turnuvada en değerli oyuncu ödülünü kazanan Barış Terzioğlu ile 2017 Avrupa'da en değerli oyuncular listesine girme başarısı gösteren Cem Keskin bizleri gururlandırdı.

 

Eylül ayında Avrupa B Ligi'nde şampiyon olarak A Ligi'ne yükseldik. Bu şampiyonluğun hikâyesini sizden dinleyebilir miyiz? 

 

Nisan ayında İstanbul'da katıldığımız Lâle Festivali Kupası'nda göstermiş olduğumuz performans A Ligi için bizi oldukça umutlandırmıştı. Ardından Belarus'ta katıldığımız hazırlık turnuvası, gelişimimizi ve eksiklerimizi görme adına oldukça faydalı oldu. Temmuz ayında Moskova'da grup eleme müsabakaları sonrası gelen şampiyonluk ise Süper Finaller öncesi bu inancımızı perçinlemişti. Eylül ayında İtalya'da oynanacak olan turnuvaya katılmak üzere kamp yaptığımız otelden ayrıldığımız anda şanssızlıklar art arda gelmeye başladı. Rötarlardan ötürü, yaklaşık 20 saat süren uçak ve otobüs yolculukları sonrası konaklayacağımız tesise ulaşabildik. Olumsuzluklara, kamp tesisi ve antrenman sahasının hazır olmayışı da eklendi. Tüm bu olumsuzluklar ekibimizde ufak bir tebessümle karşılandı. Herkes şampiyonluğa o kadar hazır ve inanmıştı ki, hiçbir olumsuzluk takımımızın hedefinden uzaklaşmasına izin vermedi. İngiltere, Macaristan ve Moldova'nın bulunduğu oldukça zorlu bir grupta mücadele ediyorduk. Grubumuzda oynadığımız tüm müsabakaları kazanarak diğer grupta Romanya, Yunanistan ve Bulgaristan'ı geride bırakan Estonya ile final oynamaya hak kazandık. Neticede de en başında beri olmamız gereken yere, Avrupa Plaj Futbolu A Ligi'ne yükselme başarısını gösterdik.

 

A Ligi'ndeki hedefleriniz neler, bu hedeflere dönük nasıl çalışmalar yapmayı planlıyorsunuz?

 

Bu sezonun özelinde öncelikli olarak bu ligde varlığımızı sürdürmemiz çok önemli. Bunu başarabilecek çok yetenekli ve kaliteli oyunculara sahibiz. Sezon takviminde de Haziran ayı içerisinde lig müsabakalarının başlaması planlanıyor. Bu sezon ayrıca, Dünya Kupası Avrupa eleme müsabakaları da oynanacak. Elemelerde başarılı olarak, Dünya Kupası'na katılmak istiyoruz. Sezon hedeflerimizi gerçekleştirmek için Mart 2018 içerisinde hazırlıklarımıza başlamayı planlıyoruz. Lig müsabakaları ve Dünya Kupası Elemeleri öncesinde en az iki hazırlık turnuvasına katılmayı ön görüyoruz. 

 

İnsanlar neden plaj futbolu izlemeli? Plaj futbolu oynamanın ne gibi katkıları var?

 

Bu sorunun çok net bir cevabı var; hakemin son düdüğüne kadar bitmeyen heyecan. Plaj futbolu müsabakalarında 3-5 farklı skor üstünlüğü ile müsabakayı sürdürüyor olabilirsiniz ya da geride devam ediyor da olabilirsiniz. Bu durum, o müsabakayı kazandığınız ya da kaybettiğiniz anlamına gelmiyor. Her an her şey olabilir. Son saniyede attığınız bir golle öne geçmiş olabilirsiniz, santrasında kalenizde golü görme olasılığınız yüksek. Sonuçlar, saniyeler içerisinde çok çabuk bir şekilde değişebiliyor. Futbolda, seyirciler sürekli olarak gol görmek ve özellikle de güzel goller izlemek ister. Bu sene düzenlenen FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası Finalleri'nde toplam 266 gol kaydedildi. Maç başına gol ortalaması 8.31 oldu. Kısacası, plaj futbolu bu anlamda seyircilerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle küçük yaşlarda plaj futbolu ile tanışan sporcular için, plaj futbolu geleceğe yönelik büyük bir altyapı oluşturuyor. Zeminin ve topun özel yapısından dolayı çocuklar röveşata, vole gibi spesifik hareketleri daha kolay yaparak ve tekrar ederek bu hareketlerin temel tekniğini öğrenme ve geliştirme şansı yakalıyor. Aynı zamanda profesyonel futbolcular sakatlık sonrası rehabilitasyon ve geçiş dönemlerinde plaj futbolu oynayarak süreci hızlandırabiliyor.


12.07.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 26.07.2021-13.-08.2021 Maç Programı

30.06.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve ASKF Spor Şenliği 01.07.2021-13.07.2021 Maç Programı

03.06.2021

Muratpaşa Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile ASKF Futbol Turnuvası

19.05.2021

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

23.04.2021

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

28.02.2021

2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri ile ilgili kararlar açıklandı

18.01.2021

Süper Lig ve TFF 1. Lig U19 Gelişim Ligleri Hakkında  Süper Lig ve TFF 1. Lig U19 Gelişim Ligleri Hakkında

18.01.2021

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlandı

03.12.2020

2020-2021 FUTBOL SEZONU HAKKINDA

03.12.2020

VALİLİK BAŞVURULARIMIZLA İLGİLİ SPOR KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

03.12.2020

DERNEK BEYANNAMELERİ VE GENEL KURULLARI İLE İLGİLİ DUYURU

30.11.2020

BAL'a katılım son başvuru tarihi 31 Aralık 2020

20.11.2020

Yeni Genelge hakkında hakkında sıkça sorulan sorular

31.10.2020

Amatör müsabakalar ile ilgili TFF Yönetim Kurulu Kararı

29.10.2020

Cumhuriyetimizin 97. yıldönümü kutlu olsun.

23.10.2020

ÖZEL TURNUVALARLA İLGİLİ OLARAK SPOR KAMUOYUNA DUYURU

16.10.2020

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DAİRE BAŞKANLIĞI ZİYARET

10.10.2020

ASKF VALİ ALAADDİN YÜKSEL SPOR KOMPLEKSİMİZ ANTREMANLARA AÇILIYOR

23.09.2020

2020-2021 FUTBOL SEZONU HAKKINDA TÜM KULÜPLERİMİZE DUYURU

30.08.2020

Zafer Bayramımız kutlu olsun

14.08.2020

Süper Amatör Ligi Kararları

04.08.2020

Dernek Genel Kurul Toplantıları, Bildirim ve Beyannameleri

24.07.2020

ERTELENEN GENEL KURUL TOPLANTILARI HAKKINDA YENİ DUYURU

22.07.2020

Vefat ve Başsağlığı

14.07.2020

1207 Antalya Spor Bayan Takımımız Kadınlar 1.Liginde

09.07.2020

Kestelspor 3. Ligde

09.07.2020

Serik Belediyespor 2. Ligte

25.06.2020

1.AMATÖR KÜME VE 2.AMATÖR KÜME KULÜPLERİMİZE BİLGİLENDİRME

25.06.2020

Muratpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü

19.05.2020

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI

19.05.2020

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

23.04.2020

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

19.03.2020

Tüm Müsabakalar Ertelenmiştir.

17.03.2020

2.KÜME BÜYÜKLER LİGİ DEVRE ARASI

17.03.2020

U19/2 LİGİ 2.GRUP DEVRE ARASI

13.03.2020

Tüm Kulüplerimizin Dikkatine

10.03.2020

10.03.2020 Tarihli İl Tertip Kurulu Kararı

04.03.2020

04.03.2020 Tarihli İl Tertip Kurulu Kararı

13.02.2020

TRANSFER DÖNEMİ UZATILDI

12.02.2020

U11 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

01.02.2020

U13 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

01.02.2020

2.KÜME U/19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

22.01.2020

2019-2020 SEZONU 2.AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

13.01.2020

U14 Milli Takım seçme maçları Antalya etabı ile devam edecek

02.01.2020

2019-2020 SEZONU 2.TRANSFER EVRAKLARI

29.12.2019

U17 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

25.12.2019

Tüm Kulüplerimize Duyuru

13.12.2019

U19 LİGİ DEVRE ARASI

29.11.2019

U15 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

28.11.2019

TÜM KULÜPLERİMİZE DUYURU

09.11.2019

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

06.11.2019

U16 LİGİ DEVRE ARASI

06.11.2019

U14 LİGİ DEVRE ARASI

29.10.2019

İlk Yardım Kursu Başvuru Formu

28.10.2019

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

22.09.2019

19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

05.09.2019

U12 Ligi Kuraları Çekildi.

04.09.2019

U14 Ligi Kuraları Çekildi.

04.09.2019

U16 Ligi Kuraları Çekildi.

03.09.2019

1. Amatör Küme Lig Fikstürü Belli Oldu.

03.09.2019

Süper Amatör Fikstürü Belli Oldu.

31.08.2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi yapıldı

29.08.2019

SÜPER AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

KURA TARİHİ VE YERİ 03 EYLÜL 2019 SAAT:17:00 ASKF VALİ ALADDİN YÜKSEL TESİSLERİ

29.08.2019

U14 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

U16 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.08.2019

U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

02.08.2019

ANTALYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURUL ÇAĞRISI

02.08.2019

Özel Antalya Tıp Merkezi İle Protokol İmzalanmıştır

30.07.2019

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları Kitabı yayınlandı

19.07.2019

2019-2020 Sezonu Liglerin Tahmini Başlangıç Tarihleri

19.07.2019

2019-2020 SEZONU LİGE KATILIM EVRAKLARI

10.07.2019

ÜYE AİDATLARINI YATIRMAYAN KULÜPLERİMİZE DUYURU

27.06.2019

Antalya ASKF Expo'ya Talip

22.06.2019

ASKF LÖSEV TURNUVASI

27.05.2019

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

27.05.2019

2.KÜME U19 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

25.05.2019

MAVİKENT BELEDİYE SPOR-HAŞİMİŞCAN MAH.SPOR MAÇI TFF YÖNETİM KURULU KARARI

29.04.2019

Josef Sural'ı kaybettik

23.04.2019

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

22.04.2019

U14 LİGİ PLAY OFF MÜSABAKALARI

21.04.2019

2018-2019 Sezonu Süper Amatör Lig Şampiyonu Kestel Belediye Spor

21.04.2019

2018-2019 Süper Amatör Lig Sezonu Tamamlanmıştır.

20.04.2019

U14 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

08.04.2019

Okul İzinleri & Hafta İçi Müsabaka Hakkında

20.03.2019

2018-2019 1. Amatör Küme Sezonu Tamamlandı

28.02.2019

02 MART 2019 TARİHLİ ALİ &İBRAHİM GÜLLÜPINAR MERKEZ GRUBU MAÇLARI

22.02.2019

2018-2019 SEZONU U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞKAMA TARİHİ

13.02.2019

2.AMATÖR KÜME U-19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

29.01.2019

2.AMATÖR KÜME BÜYÜKLER LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

27.01.2019

26-27 OCAK 2019 TARİHLİ ERTELEME MÜSABAKALARI HAKKINDA

26.01.2019

27 Ocak 2019 Tarihindeki Tüm Amatör Maçlar İptal Edilmiştir.

26.01.2019

Tüm müsabakalar ertelenmiştir

02.01.2019

  TFF Amatör İşler Kurulu kararı

30.12.2018

U17 LİGİ PLAY OFF MÜSABAKALARI 

26.12.2018

Süper Amatör Lig ilk yarı müsabakaları tamamlandı

19.12.2018

U16 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

18.12.2018

14 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

30.11.2018

SÜPER AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

27.11.2018

Tüm Takımlarımıza Duyuru

23.11.2018

1.Amatör Küme Büyükler Ligi Devre Arası

17.11.2018

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

11.11.2018

U15 LİGİ DEVRE ARASI

10.11.2018

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyoruz 

24.10.2018

U17 LİGİ DEVRE ARASI

22.10.2018

FİNİKE BELEDİYE SPOR KULÜBÜNE GEÇMİŞ OLSUN

21.10.2018

SAL Muratpaşa Belediyespor - Mahmutlspor Canlı Yayın

11.10.2018

ANTALYA KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ LİGTEN ÇEKİLMESİ EVRAĞI

27.09.2018

U-14 Bölge Karma Seçmesi

18.09.2018

2018-2019 Sezonu U11 Ligi Kura Çekilişi

18.09.2018

2018-2019 Sezonu U13 Ligi Kura Çekilişi

15.09.2018

Süper Amatör Canlı Skor Sistemi

11.09.2018

2018-2019 Sezonu 1.Amatör Kura Çekilişi

11.09.2018

2018-2019 Sezonu U19 Ligi Kura Çekilişi

30.08.2018

U15 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

30.08.2018

U17 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

30.08.2018

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

28.08.2018

SÜPER AMATÖR KÜME KURA ÇEKİLİŞİ

23.07.2018

2018-2019 SEZONU LİGE KATILIM EVRAKLARI

23.07.2018

2018-2019 Futbol sezonu taslak başlangıç tarihleri

06.06.2018

Geleksenel Kupa Töreni ve İftar Yemeği

06.06.2018

KUPA TÖRENİ VE İFTAR DAVETİ

19.05.2018

Kadriyespor - Antalya Merkezspor Karşılaşması [Canlı İzle]

14.05.2018

Kemerspor 2003 - Bayrampaşa Maçına Davet

11.05.2018

Bölge Karmaları Grup Birincileri belirlendi

05.05.2018

U-17 Ligi Kura çekilişi

24.04.2018

BAL Baraj Müsabakası

23.04.2018

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

17.04.2018

Takımlarımıza Malzeme Yardımı

10.04.2018

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

10.04.2018

2017-2018 Sezonu U15 Ligi Play Off Kura Çekimi

06.04.2018

Deniz Ticaret Odası Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin olmuşturr

19.03.2018

Süper Amatör Lig Şampiyonu Konyaaltı Belediyespor

12.03.2018

Spor Toto BAL 7. Grup Şampiyonu Serik Belediyespor

23.02.2018

2017-2018 SEZONU U12 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

10.02.2018

2017-2018 Sezonu U19/2 Ligi Kura Çekilişi

24.01.2018

U-16 Ligi Play-off Kura Çekilişi

21.01.2018

2017-2018 Sezonu 2.Küme Kura Çekilişi ve Başlama Tarihi

19.01.2018

Süper Amatör Küme Play-Off Kura Çekilişi

19.01.2018

U-19 Ligi Play-off Kura Çekilişi

19.01.2018

Bağsağlığı Mesajı

09.01.2018

2017-2018 Sezonu U17 Ligi Kura Çekilişi

09.01.2018

2017-2018 Sezonu U15 Ligi Kura Çekilişi

05.01.2018

Emrah Aykurt : "Uzun vadeli hedefimiz her Dünya Kupası'na katılmak

31.12.2017

U14 LİGİ PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

31.12.2017

1.AMATÖR KÜME PLAY OFF KURA ÇEKİLİŞİ

29.11.2017

AVSALLAR BELEDİYE SPOR-ETİBANK FERROKROM SPOR MAÇ KARARI

29.11.2017

YENİ KEMER BELEDİYE SPOR-ANTALYA YOL SPOR MAÇ KARARI

19.11.2017

SÜPER AMATÖR KÜME VE 1.AMATÖR KÜME TAKIMLARIMIZA AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTE SINAVLARI DUYURUSU

19.11.2017

U19 Ligi Devre Arası

16.11.2017

1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR Maçları Canlı Skor Sisteminde

11.11.2017

U16 Ligi Devre Arası

31.10.2017

U13 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ VE BAŞLAMA TARİHİ

31.10.2017

SÜPER AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

30.10.2017

U14 LİGİ DEVRE ARASI

28.10.2017

 1.AMATÖR KÜME DEVRE ARASI

24.09.2017

U11 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

24.09.2017

U19 LİGİ KURA ÇEKİLİŞİ

18.09.2017

Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi'nde şampiyon oldu

21.08.2017

KURA ÇEKİLİŞ TARİHLERİ

16.08.2017

Liglerin Tahmini Başlangıç Tarihi

© S.KARALAR