çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı youtube link kısaltma youtube linki uygulamada açma

MÜSABAKALAR DURDURULDU


Merkez üssü Kahramanmaraş olan başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen ve ülkemizi yasa boğan deprem dolayısıyla, oynanacak olan tüm müsabakalar 08.02.2023 tarihide dahil olmak üzere ( 2.Küme Amatör Büyükler Kura Çekimide dahil ) ikinci bir duyuruya kadar durdurulmuştur. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; yapılacak tüm ulusal spor organizasyonlarının ikinci bir açıklamaya kadar durdurulduğu açıklandı. 

Tüm kulüplerimizin bilgisine sunar, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Deprem bölgesinde yaralılara kan bağışlamak isteyen vatandaşlarımız, başta KIZILAY olmak üzere Devlet Hastanelerine kan bağışında bulunabilir, yardım amaçlı gıda, giysi ve insani ihtiyaç malzemesi yardımında bulunmak isteyenler ise başta AFAD olmak üzere Belediyelerimizin belirlenen yardım toplama merkezlerine başvuruda bulunabilirler.