çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad YOK
Lisans No
Görev
Meslek
Klasman
Tarih

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U13 LİGİ-9. GRUP 08.03.2020 OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U13 LİGİ-9. GRUP 08.03.2020 PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-10. GRUP 08.03.2020 ANTALYA KÖRFEZ SPOR KARDELENSPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13 LİGİ-10. GRUP 08.03.2020 MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 08.03.2020 BEYMELEK BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-6. GRUP 07.03.2020 İNCEKUM BELEDİYESPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 07.03.2020 1923 KAŞ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13 LİGİ-9. GRUP 01.03.2020 İNCEKUM BELEDİYESPOR YILDIRIMSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U13 LİGİ-10. GRUP 01.03.2020 ILICA BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U13 LİGİ-10. GRUP 01.03.2020 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13 LİGİ-4. GRUP 01.03.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR ORMANSPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 01.03.2020 ELMALI BELD. BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-6. GRUP 29.02.2020 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR OBA BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-10. GRUP 29.02.2020 KARDELENSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-9. GRUP 23.02.2020 OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 23.02.2020 1923 KAŞ SPOR ELMALI BELD. 2 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 15.02.2020 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 08.02.2020 FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 02.02.2020 1923 KAŞ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 29.01.2020 FİNİKE BELEDİYE SPOR ELMALI BELD. 6 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 27.01.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 25.01.2020 ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 25.01.2020 ASLARA SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 29.12.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ILICA BELEDİYESPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 08.12.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 01.12.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 30.11.2019 ALANYA BELEDİYE ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 24.11.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 17.11.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 09.11.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SİDESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 06.11.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 10 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 02.11.2019 MANAVGATSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 27.10.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 2 - 7 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 27.10.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 19.10.2019 MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ SARILAR BELEDİYE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 13.10.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 3 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 06.10.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 13 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 29.09.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 29.09.2019 YILDIRIMSPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 22.09.2019 ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 22.09.2019 AVSALLAR BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP 22.09.2019 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR YILDIRIMSPOR 0 - 6 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11-7.GRUP 20.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 20.06.2019 DEMRE BELEDİYESPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 8 - 6 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 20.06.2019 OKURCALAR MUZ SPOR GAZİPAŞA BELD. 3 - 1 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 20.06.2019 TOSMUR BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 20.06.2019 ALANYA DEMİRSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 20.06.2019 DEMRE BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 18.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 18.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 18.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 18.06.2019 KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 18.06.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR OKURCALAR MUZ SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 16.06.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 1923 KAŞ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 16.06.2019 DEMRE BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 15.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 15.06.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 15.06.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 14.06.2019 ALANYA DEMİRSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 14.06.2019 GAZİPAŞA BELD. PAYALLAR KONAKLI SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 14.06.2019 OKURCALAR MUZ SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 14.06.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 3 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 14.06.2019 ALANYA İDMAN YURDU SPOR OBA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 14.06.2019 İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 14.06.2019 YILDIRIMSPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 13.06.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 13.06.2019 SİDESPOR KARDELENSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 13.06.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 13.06.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 13.06.2019 TOSMUR BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 7 - 5 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 13.06.2019 TÜRKLER BELEDİYESİSPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 13.06.2019 YILDIRIMSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 12.06.2019 PAYALLAR KONAKLI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 7 - 5 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 12.06.2019 TOSMUR BELEDİYESPOR OKURCALAR MUZ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 12.06.2019 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.06.2019 ALANYA BELEDİYE YILDIRIMSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.06.2019 ALANYA KARTALLARI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.06.2019 OBA BELEDİYE SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.06.2019 ALANYA KESTELSPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 KAŞ KINIK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 12.06.2019 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.06.2019 KARDELENSPOR ÇOLAKLI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.06.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.06.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SİDESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.06.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 AYTEMİZ ALANYASPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 ALANYA BELEDİYE OBA BELEDİYE SPOR 8 - 2 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 YILDIRIMSPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 8 - 2 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 11.06.2019 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 02.06.2019 OKURCALAR MUZ SPOR ALANYA DEMİRSPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 02.06.2019 AYTEMİZ ALANYASPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-10.GRUP 02.06.2019 GAZİPAŞA BELD. 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 02.06.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 02.06.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 02.06.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 02.06.2019 SİDESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 02.06.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 02.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 02.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 02.06.2019 TOPTAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 02.06.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 02.06.2019 İNCEKUM BELEDİYESPOR ALANYA İDMAN YURDU SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 02.06.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR OBA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 02.06.2019 YILDIRIMSPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 02.06.2019 ALANYA BELEDİYE ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 01.06.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR KARDELENSPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 01.06.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 01.06.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 01.06.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SİDESPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR ELMALI BELD. 3 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 TOPTAŞ SPOR 1923 KAŞ SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 1923 KAŞ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 DEMRE BELEDİYESPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 ELMALI BELD. KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 01.06.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 01.06.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 3 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 01.06.2019 PAYALLAR KONAKLI SPOR AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U11-9.GRUP 01.06.2019 TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 31.05.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 31.05.2019 KARDELENSPOR ÇOLAKLI SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 31.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 31.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 31.05.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 30.05.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 30.05.2019 KARDELENSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 30.05.2019 SİDESPOR ILICA BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 30.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 29.05.2019 ÇOLAKLI SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 1 - 12 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 29.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 28.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 28.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SİDESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 28.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR KARDELENSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 26.05.2019 SİDESPOR MANAVGATSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 26.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 26.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 26.05.2019 KARDELENSPOR ILICA BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR ELMALI BELD. 4 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 KAŞ KINIK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 1923 KAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 ELMALI BELD. KAŞ KINIK SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 26.05.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 26.05.2019 ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 25.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 25.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 25.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 25.05.2019 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR İBRADI SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 ELMALI BELD. DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 7 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 1923 KAŞ SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 6 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 TOPTAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 25.05.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 25.05.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TFA SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 25.05.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 25.05.2019 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 25.05.2019 ASLARA SPOR KALEKAPISI SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 25.05.2019 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 25.05.2019 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 25.05.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 25.05.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 25.05.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 25.05.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 25.05.2019 ANTALYA DSİSPOR 1966 AKREP SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 25.05.2019 ANTALYA KALEİÇİ SPOR AKSEKİ SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 25.05.2019 ANTALYA 07 SPOR GENÇLİKSPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 24.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 24.05.2019 MANAVGATSPOR ÇOLAKLI SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 24.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 24.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KARDELENSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 23.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 23.05.2019 MANAVGATSPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 23.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR KARDELENSPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 23.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 22.05.2019 ÇOLAKLI SPOR SİDESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 22.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 22.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGATSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 22.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 21.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 21.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 21.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 20.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ILICA BELEDİYESPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 20.05.2019 KARDELENSPOR SİDESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 20.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 20.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGATSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 19.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR KARDELENSPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 19.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 19.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 18.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 18.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 18.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 18.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 17.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR ÇOLAKLI SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 17.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 17.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KARDELENSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 16.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 16.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 16.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 16.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR SİDESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 15.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR KARDELENSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 15.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 15.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 15.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 14.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 14.05.2019 MANAVGATSPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 14.05.2019 ÇOLAKLI SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 14.05.2019 SİDESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 13.05.2019 ÇOLAKLI SPOR KARDELENSPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 13.05.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 13.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ILICA BELEDİYESPOR 5 - 5 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR KARDELENSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 1 - 13 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 12.05.2019 KARDELENSPOR ILICA BELEDİYESPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 12.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR KARDELENSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 12.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 12.05.2019 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR TOPTAŞ SPOR 2 - 10 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 DEMRE BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 ELMALI BELD. 1923 KAŞ SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 KAŞ KINIK SPOR TOPTAŞ SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR YUVASPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 8 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 TOPTAŞ SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 12.05.2019 YUVASPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.05.2019 ALANYA İDMAN YURDU SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 5 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.05.2019 İNCEKUM BELEDİYESPOR YILDIRIMSPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U12-11.GRUP 12.05.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 11.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR SİDESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 11.05.2019 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR İBRADI SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 11.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 11.05.2019 KARDELENSPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 11.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGATSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 11.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 11.05.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 11.05.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 11.05.2019 ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 11.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ORMANSPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 11.05.2019 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 07.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 07.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 07.05.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 05.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 05.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ÇOLAKLI SPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U12-8. GRUP 05.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 05.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 04.05.2019 SİDESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 04.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 04.05.2019 ÇOLAKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 04.05.2019 ÇOLAKLI SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 04.05.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 04.05.2019 KARDELENSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 04.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 01.05.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR KARDELENSPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 01.05.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 5 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 01.05.2019 MANAVGATSPOR ÇOLAKLI SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 01.05.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 01.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 01.05.2019 ELMALI BELD. ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 27.04.2019 ÇOLAKLI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 11 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 27.04.2019 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 27.04.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 27.04.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR KARDELENSPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 27.04.2019 ANTALYA KARTALSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 27.04.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 27.04.2019 TRABZONLULARSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 27.04.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 23.04.2019 SİDESPOR ÇOLAKLI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 23.04.2019 ILICA BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 23.04.2019 MANAVGATSPOR KARDELENSPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U13-6. GRUP 23.04.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 21.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 21.04.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 21.04.2019 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 21.04.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 21.04.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 20.04.2019 KARDELENSPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 20.04.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U11-8.GRUP 20.04.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 20.04.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 20.04.2019 ANTALYA 07 SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 20.04.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 20.04.2019 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 20.04.2019 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 20.04.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 20.04.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 20.04.2019 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 20.04.2019 SERİK DİKMEN SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U14-5. GRUP 20.04.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U14-6. GRUP 20.04.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR ÇOLAKLI SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U11-7.GRUP 18.06.2018 DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 11 - 0 Saha Komiseri