çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad İBRAHİM KUTLU
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11 LİGİ-3. GRUP 08.03.2020 KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KEMER İDMANYURDU SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U11 LİGİ-9. GRUP 08.03.2020 TFA SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11 LİGİ-6. GRUP 08.03.2020 GÜNEYSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U11 LİGİ-7. GRUP 08.03.2020 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 8 Saha Komiseri
U11 LİGİ-2. GRUP 08.03.2020 YEŞİL KEMER SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U11 LİGİ-9. GRUP 07.03.2020 ANTALYA DOKUMA SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U11 LİGİ-1. GRUP 07.03.2020 ARKA GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U11 LİGİ-8. GRUP 07.03.2020 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 12 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 01.02.2020 ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 01.02.2020 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 01.02.2020 KALEKAPISI SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 26.01.2020 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 26.01.2020 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 18.01.2020 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 CK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 01.12.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 01.12.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 01.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 2 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 30.11.2019 AKSU CİHADİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 30.11.2019 KADRİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 23.11.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 23.11.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 23.11.2019 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ CK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 09.11.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CK SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 09.11.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 27.10.2019 ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 27.10.2019 1905 SERİK SPOR ANTALYA KEMERSPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 27.10.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 20.10.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 20.10.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 28.09.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 6 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 28.09.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 28.09.2019 2016 DÖŞEMEALTI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 21.09.2019 SERİK BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 4 - 1 Saha Komiseri