çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad GÖKHAN ŞAHİN
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U18 Ligi-4.Grup 24.10.2021 KORKUTELİ TAN SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 2 - 4 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U17 LİGİ-3. GRUP 11.03.2020 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U11 LİGİ-3. GRUP 07.03.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ANTALYA KÖRFEZ SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11 LİGİ-8. GRUP 07.03.2020 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11 LİGİ-5. GRUP 07.03.2020 1207 ANTALYA SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 3 Saha Komiseri
U11 LİGİ-1. GRUP 01.03.2020 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 6 - 0 Saha Komiseri
U11 LİGİ-6. GRUP 01.03.2020 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR GÜNEYSPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U11 LİGİ-5. GRUP 01.03.2020 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ CK SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 29.02.2020 ÇAKALLIKLI SPOR 1966 AKREP SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 29.02.2020 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 24.02.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11 LİGİ-9. GRUP 22.02.2020 TFA SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11 LİGİ-1. GRUP 22.02.2020 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11 LİGİ-6. GRUP 22.02.2020 1905 SERİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 16.02.2020 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U17 LİGİ-3. GRUP 16.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-2. GRUP 15.02.2020 KORKUTELİ TAN SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 08.02.2020 ANTALYA 07 SPOR TRABZONLULARSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 08.02.2020 ASLARA SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 08.02.2020 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 02.02.2020 ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 01.02.2020 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 3 - 8 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 01.02.2020 ANTALYA 07 SPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 30.01.2020 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 30.01.2020 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 30.01.2020 ANTALYA HAL SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 29.01.2020 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR GENÇLİKSPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 29.01.2020 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEMERSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 29.01.2020 1207 ANTALYA SPOR KADRİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 28.01.2020 ANTALYA KÖRFEZ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 28.01.2020 ÇAKALLIKLI SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 28.01.2020 1966 SERİK CUMALI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 28.01.2020 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 27.01.2020 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 27.01.2020 TRABZONLULARSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 27.01.2020 AKDENİZSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU 20.01.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 11.01.2020 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 11.01.2020 ASLARA SPOR KADRİYE SPOR 7 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 04.01.2020 AKSU BELEDİYE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 04.01.2020 KALEKAPISI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 04.01.2020 1207 ANTALYA SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 28.12.2019 SERİK BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 9 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 28.12.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 28.12.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ALTUN GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 28.12.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 21.12.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 21.12.2019 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 8 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 21.12.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLARA SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 24.11.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 23.11.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 23.11.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 23.11.2019 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 16.11.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 16.11.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 16.11.2019 ANTALYA KEMERSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 11.11.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 11.11.2019 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 10.11.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 05.11.2019 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 05.11.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 02.11.2019 KALEKAPISI SPOR ANTALYA HAL SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 02.11.2019 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 02.11.2019 ANTALYA YOLSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 1905 SERİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 26.10.2019 ANTALYA DSİSPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 26.10.2019 KALEKAPISI SPOR TRABZONLULARSPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 19.10.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 CK SPOR 1905 SERİK SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 ANTALYA KEMERSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 19.01.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri