çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad MEHMET ÇELİK
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.03.2020 YEŞİL KEMER SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 08.03.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK DİKMEN SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-1. GRUP 07.03.2020 KEMER İDMANYURDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 1960 SÜMER SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ANTALYA HAL SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 01.03.2020 AKSU BELEDİYE SPOR YEŞİL KEMER SPOR 12 - 4 Saha Komiseri
U17 LİGİ-3. GRUP 01.03.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GENÇLİKSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 29.02.2020 ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 29.02.2020 AKSU BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-1. GRUP 29.02.2020 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 29.02.2020 SERİK DİKMEN SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 22.02.2020 1966 AKREP SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 13 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-1. GRUP 22.02.2020 KEMER İDMANYURDU SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 22.02.2020 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 16.02.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-4. GRUP 16.02.2020 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 26.01.2020 KALEKAPISI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 12.01.2020 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 11.01.2020 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 11.01.2020 SARILAR BELEDİYE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 11.01.2020 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 10.11.2019 KADRİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 10.11.2019 SERİK ESNAF SPOR SPOR GAZİPAŞA BELD. 2 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 03.11.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 03.11.2019 ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 27.10.2019 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 27.10.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 27.10.2019 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA YOLSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 26.10.2019 SARILAR BELEDİYE SPOR SİDESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 26.10.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 19.10.2019 SERİK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 13.10.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 13.10.2019 TRABZONLULARSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 13.10.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 8 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 06.10.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 06.10.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 05.10.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 22.09.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 22.09.2019 ŞARAMPOLSPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 22.09.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 5 - 0 Saha Komiseri