çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE


İNDİRDeğerli kulüp başkanları ve yöneticileri;
 
Bildiğiniz üzere Türkiye ' de yalnızca ilimizde müsabakalara ilişkin bilgi girişi (esame/gol/kart vs) yapılmaktadır. Bu sistem hem kulüplere hem sporculara katkı sağlamaktadır. Bu sistemin kullanılmasında emeği geçen hakemlerimize, sistemin kurulmasına öncülük eden bilgi işlem sorumlumuza ve diğer emektar herkese teşekkür ederiz. Ancak ilimizde oynanan müsabaka sayısının fazla olması ve yoğunluk sebebiyle bazen girişlerde gecikme veya hatalı bilgi girişi de meydana gelmektedir. Bu kısımda da siz kulüp idarecilerine görev düşmektedir. 

Yukarıda izah edilen hususta hatalı/eksik bilgi girişi olduğunuz düşündüğünüz müsabakalara ilişkin ekli başvuru formunun kulüp yetkili tarafından kaşe imza onayı ile birlikte tarafımıza ulaştırılması halinde müsabakaya ilişkin tüm raporlar incelenecek olup hata/eksik bilgi girişi tespit edilen maçlarda gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Form doldurulurken HATALI / EKSİK YAPILAN BİLGİ GİRİŞİ kısmında muhakkak oyuncu forma numarası, lisans numarası, dakika ve detay (eksik/hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgi) bilgilerinin yer alması gerekmektedir. 

Bu formun doldurulması kesin düzeltme yapılacağı anlamına gelmemektedir!

Bu forma istediğiniz zaman DÖKÜMANLAR kısmından ulaşabilirsiniz.

Tüm Kulüplerimize Duyurulur.