çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad SONER KUŞLAR
Lisans No 45410
Görev
Meslek
Klasman İLH
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 22.01.2023 ELMALI BELEDİYESPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 30.04.2023 YUVASPOR YEŞİL KEMER SPOR 1 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 13.05.2023 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 2 - 5 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 18.01.2023 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 3 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 08.01.2023 TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 31.12.2022 FİNİKE BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 21.01.2023 KADRİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 03.12.2022 AVSALLAR BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 2 Yan Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 24.01.2023 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 0 - 0 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 04.06.2023 AKSEKİ SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 29.05.2023 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 3 - 4 Hakem
U13 LİGİ-5.GRUP 29.04.2023 VOLE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 7 Hakem
U15 LİGİ-1.GRUP 18.04.2023 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 17 Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 24.04.2023 KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 23.01.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 9 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 11.12.2022 AKDENİZSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 15.05.2023 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 08.04.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 3 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-2.GRUP 19.05.2023 TFA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-2.GRUP 15.05.2023 KALEKAPISI SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 07.01.2023 ÇAKALLIKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 9 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 17.12.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 0 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 05.02.2022 ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 4 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 26.12.2021 ANTALYA SANAYİ SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 27.02.2022 ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 3 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 05.12.2021 SERİK BELEDİYESPOR TRABZONLULARSPOR 5 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 30.01.2022 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR AKSEKİ SPOR 2 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 12.12.2021 ALANYA BELEDİYESPOR SERİK DİKMEN SPOR 6 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 13.02.2022 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 0 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 19.12.2021 1923 KAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.02.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KADRİYE SPOR 4 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 14.11.2021 MAHMUTLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U12 Ligi-5.Grup 17.04.2022 ÜNFA SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U14 Ligi-1.Grup 19.05.2022 ANTALYA YOLSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 3 Hakem
U14 Ligi-3.Grup 08.05.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 3 - 0 Hakem
U14 Ligi-4.Grup 26.03.2022 ASLARA SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Hakem
U14 Ligi-6.Grup 27.05.2022 1905 SERİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 12 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 12.04.2022 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-1.Grup 09.04.2022 ASLARA SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-1.Grup 26.02.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 3 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 31.01.2022 AKSU CİHADİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 16.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 05.03.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 13.03.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 09.04.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 01.02.2022 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 5 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 14.04.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 11.05.2022 PAYALLAR KONAKLI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 16.05.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 23.04.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 2 Yan Hakem
U18 Ligi-2.Grup 01.12.2021 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 16.02.2022 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 18.12.2021 ŞARAMPOLSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 7 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 27.11.2021 GAZİPAŞA BELD. ŞARAMPOLSPOR 0 - 2 Hakem
U18 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 04.04.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 19.03.2022 ANTALYA 07 SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 0 Yan Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 12.01.2020 GAZİPAŞA BELD. SERİK ESNAF SPOR SPOR 2 - 3 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 07.12.2019 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 1 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 03.11.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 2 - 5 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 22.09.2019 GAZİPAŞA BELD. ANTALYA DSİSPOR 3 - 3 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 19.01.2020 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 05.01.2020 ELMALI BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ANTALYA 2003 SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 5 - 0 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.12.2019 ANTALYA 2003 SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 3 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 24.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 17.11.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 3 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.09.2019 ELMALI BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 2 Yan Hakem
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 08.03.2020 KUMLUCA GENÇLİK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 1 - 1 Yan Hakem
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 01.03.2020 KAŞ GENÇ SPOR TOPTAŞ SPOR 3 - 6 Yan Hakem
2.AMATÖR KÜME-4. GRUP 16.02.2020 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 2 - 5 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 15.03.2020 KAŞ KINIK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 07.03.2020 TÜRKLER BELEDİYESİSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 23.02.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 09.02.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 5 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 02.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 08.12.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 01.12.2019 PAYALLAR KONAKLI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 5 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 09.11.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 6 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 27.10.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 5 Yan Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 21.09.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 14 - 0 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 01.01.2020 CK SPOR KALEKAPISI SPOR 12 - 0 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 11.01.2020 ŞARAMPOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Hakem
U15 LİGİ-5. GRUP 22.02.2020 GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 28.09.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 04.01.2020 SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 26.10.2019 ŞARAMPOLSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 06.10.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 02.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 5 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 12.10.2019 GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 4 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 14.09.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 5 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-PLAY OFF 15.02.2020 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 Hakem
U16 LİGİ-PLAY OFF 27.01.2020 GENÇLİKSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 29.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 1 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 14.03.2020 SERİK BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 24.02.2020 ANTALYA YOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Yan Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-2. GRUP 05.05.2019 1966 AKREP SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 20.04.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U11-1.GRUP 09.02.2018 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 1905 SERİK SPOR 0 - 3 Hakem
U11-2.GRUP 02.12.2018 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 3 - 2 Hakem
U11-6.GRUP 14.10.2018 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KALEKAPISI SPOR 0 - 9 Hakem
U11-9.GRUP 15.06.2019 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 0 - 0 Hakem
U12-1. GRUP 02.06.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 2 Hakem
U12-1. GRUP 02.06.2019 ANTALYA KÖRFEZ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 5 Hakem
U12-1. GRUP 06.04.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ CK SPOR 2 - 4 Hakem
U12-1. GRUP 01.04.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 5 - 1 Hakem
U12-2. GRUP 23.04.2019 ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 2 Hakem
U12-2. GRUP 23.03.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 4 - 2 Hakem
U12-4. GRUP 26.05.2019 ALTUN GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Hakem
U12-4. GRUP 25.05.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 3 - 0 Hakem
U12-6. GRUP 30.05.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Hakem
U12-7. GRUP 19.05.2019 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 0 Hakem
U13-1. GRUP 30.01.2019 ŞARAMPOLSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U13-1. GRUP 19.01.2019 ANTALYA ATLETİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U13-1. GRUP 30.12.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U13-2. GRUP 10.11.2018 SERİK DİKMEN SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 3 Hakem
U13-5. GRUP 28.10.2018 ASLARA SPOR TFA SPOR 9 - 3 Hakem
U13-5. GRUP 21.10.2018 TFA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 12 Hakem
U13-5. GRUP 07.10.2018 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1966 SERİK CUMALI SPOR 4 - 3 Hakem
U13-6. GRUP 13.06.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 0 Hakem
U14-3. GRUP 16.03.2019 TRABZONLULARSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Hakem
U14-4. GRUP 20.01.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 9 Hakem
U15-1.GRUP 23.01.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Hakem
U15-1.GRUP 03.11.2018 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U15-1.GRUP 20.10.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15-1.GRUP 06.10.2018 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U15-2.GRUP 24.01.2019 GENÇLİKSPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 3 - 0 Yan Hakem
U15-2.GRUP 13.10.2018 ALANYA BELEDİYESPOR GENÇLİKSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U15-3.GRUP 12.01.2019 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 7 Yan Hakem
U15-3.GRUP 22.12.2018 ANTALYA KUNDU SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 16 - 0 Yan Hakem
U15-3.GRUP 08.12.2018 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U15-3.GRUP 29.09.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 4 Yan Hakem
U15-4.GRUP 01.12.2018 ILICA BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U16-1. GRUP 24.03.2019 KADRİYE SPOR ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Hakem
U16-2. GRUP 23.04.2019 SERİK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 0 Yan Hakem
U16-2. GRUP 21.01.2019 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U16-3. GRUP 30.03.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16-3. GRUP 28.01.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U17-2.GRUP 15.12.2018 ALANYA BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 5 - 0 Yan Hakem
U17-2.GRUP 09.12.2018 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 2 Yan Hakem
U17-2.GRUP 25.11.2018 SERİK BELEDİYESPOR ALANYA BELEDİYESPOR 0 - 1 Yan Hakem
U19-1 23.03.2019 ÇAKALLIKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
U19-2-1. GRUP 27.04.2019 1960 SÜMER SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 2 Hakem
U19-2-2. GRUP 11.05.2019 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 3 Hakem
U19-2-2. GRUP 01.05.2019 ELMALI BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U19-2-2. GRUP 02.03.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ KUMLUCA GENÇLİK SPOR 6 - 1 Yan Hakem