çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad MEHMET BAYSAL
Lisans No
Görev
Meslek
Klasman
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 25.12.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 4 - 3 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 04.12.2022 1960 SÜMER SPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 3 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 02.10.2022 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ AKSEKİ SPOR 6 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 13.11.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 2 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 06.11.2022 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 5 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 06.11.2022 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Yan Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 4 Hakem
U12 LİGİ-4.GRUP 03.12.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 5 - 0 Hakem
U12 LİGİ-6.GRUP 04.12.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GÜL SPOR 7 - 2 Hakem
U12 LİGİ-7.GRUP 10.12.2022 SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-7.GRUP 10.12.2022 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-7.GRUP 05.11.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 1 - 2 Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 23.01.2023 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 2 Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 23.01.2023 CK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 3 Yan Hakem
U15 LİGİ-4.GRUP 05.02.2023 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA YOLSPOR 3 - 2 Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 05.02.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 4 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 27.11.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 27.11.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 9 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 26.11.2022 AKSU CİHADİYE SPOR MANAVGATSPOR 6 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 19.11.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 02.10.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 0 - 5 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 19.11.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ CK SPOR 1 - 20 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 17.12.2022 ANTALYA KUNDU SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 05.11.2022 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 5 - 5 Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 13.11.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 3 Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 22.10.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 22.10.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 1 Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 15.10.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 26.11.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 7 - 1 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 ANT DEMİRSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 0 - 11 Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 27.02.2022 ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 20.02.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 05.12.2021 KORKUTELİ TAN SPOR KALEKAPISI SPOR 7 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 05.01.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 28.11.2021 AVSALLAR BELEDİYESPOR SERİK DİKMEN SPOR 3 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 09.01.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR ELMALI BELD. 0 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 14.11.2021 ELMALI BELD. KAŞ GENÇ SPOR 4 - 2 Yan Hakem
U14 Ligi-1.Grup 17.04.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 6 Hakem
U14 Ligi-5.Grup 24.04.2022 ANTALYA KUNDU SPOR ANT DEMİRSPOR 6 - 0 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 16.04.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 5 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 09.04.2022 CK SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-1.Grup 26.02.2022 CK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 12.04.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 09.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 0 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 30.03.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ MARMARA 07 SPOR 7 - 0 Hakem
U16 Ligi-3.Grup 17.04.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 3 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 12.04.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 19.03.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Hakem
U16 Ligi-3.Grup 19.02.2022 VARSAK SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 25.01.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 0 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 05.03.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 05.03.2022 ANTALYA 07 SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 19.02.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 24.01.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 12.03.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 9 - 0 Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 24.04.2022 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 25.12.2021 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA KARTALSPOR 2 - 9 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 04.12.2021 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 2 Hakem
U18 Ligi-2.Grup 18.12.2021 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 1 Hakem
U18 Ligi-2.Grup 27.11.2021 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 11.12.2021 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 4 - 1 Hakem
U18 Ligi-4.Grup 22.01.2022 ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.12.2019 AVSALLAR BELEDİYESPOR KADRİYE SPOR 2 - 3 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.12.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 5 - 1 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 24.11.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 27.10.2019 1923 KAŞ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.03.2020 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 6 - 2 Yan Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 28.01.2020 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 2 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 11.01.2020 AKSU CİHADİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 20.10.2019 ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 01.02.2020 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 7 - 1 Hakem
U15 LİGİ-5. GRUP 29.02.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 28.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 08.03.2020 MANAVGAT BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 02.02.2020 SERİK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U19/2 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ANTALYA HAL SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 3 - 0 Yan Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-1. GRUP 21.04.2019 YEŞİL KEMER SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U11-4.GRUP 10.02.2019 ÇIRALISPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Hakem
U11-4.GRUP 22.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 2 - 1 Hakem
U11-6.GRUP 21.10.2018 GENÇLİKSPOR ASLARA SPOR 7 - 3 Hakem
U12-1. GRUP 26.05.2019 CK SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 4 - 2 Hakem
U12-1. GRUP 01.04.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 5 - 0 Hakem
U12-3. GRUP 06.04.2019 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U12-3. GRUP 16.03.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Hakem
U12-5. GRUP 01.06.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 2 Hakem
U12-5. GRUP 19.05.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 1 Hakem
U12-6. GRUP 28.04.2019 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Hakem
U12-8. GRUP 05.05.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 2 - 1 Hakem
U14-2. GRUP 09.03.2019 ŞARAMPOLSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Hakem
U14-3. GRUP 15.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U15-1.GRUP 12.01.2019 ANTALYA 07 SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U15-2.GRUP 19.01.2019 KALEKAPISI SPOR GENÇLİKSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16-1. GRUP 01.05.2019 ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16-3. GRUP 08.05.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 7 Yan Hakem
U16-3. GRUP 28.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 5 - 1 Yan Hakem
U17-PLAY OFF 17.02.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U19-2-1. GRUP 25.05.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Yan Hakem
U19-2-1. GRUP 23.04.2019 KORKUTELİ TAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U19-2-1. GRUP 23.03.2019 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1960 SÜMER SPOR 6 - 2 Yan Hakem
U19-2-1. GRUP 02.03.2019 1960 SÜMER SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 2 Yan Hakem