çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad İZZET ASLAN
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12 LİGİ-5.GRUP 13.11.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 1960 SÜMER SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 13.11.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 13.11.2022 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5.GRUP 05.11.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3.GRUP 05.11.2022 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U18 LİGİ-3.GRUP 05.11.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5.GRUP 29.10.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 29.10.2022 ANTALYA 2003 SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 29.10.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3.GRUP 23.10.2022 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 23.10.2022 ANTALYA 2003 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-7.GRUP 23.10.2022 ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 22.10.2022 ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U18 LİGİ-3.GRUP 22.10.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANT DEMİRSPOR 15 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6.GRUP 08.10.2022 1966 AKREP SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3.GRUP 08.10.2022 TFA SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 02.10.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 02.10.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR KALEKAPISI SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U18 LİGİ-3.GRUP 24.09.2022 KORKUTELİ TAN SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U18 LİGİ-1.GRUP 24.09.2022 ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U18 LİGİ-1.GRUP 24.09.2022 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 11.09.2022 ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 10.09.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U18 LİGİ-1.GRUP 10.09.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 0 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 Ligi-4.Grup 16.06.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-3.Grup 12.06.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 10 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 12.06.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 12.06.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 12.06.2022 KAŞ KINIK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 12.06.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 12.06.2022 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 12.06.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 11.06.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U11 Ligi-3.Grup 11.06.2022 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 7 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 11.06.2022 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 11.06.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 11.06.2022 1905 SERİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 11.06.2022 SERİK BELEDİYESPOR ORMANSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 26.05.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 24.05.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 14 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 23.05.2022 ANTALYA 07 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 22.05.2022 TFA SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-3.Grup 22.05.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 6 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 22.05.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 22.05.2022 ANTALYA GÜL SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 21.05.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 21.05.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 21.05.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 19.05.2022 1905 SERİK SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 19.05.2022 ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 19.05.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 19.05.2022 CK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 19.05.2022 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 16.05.2022 ANTALYA KARTALSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 15.05.2022 ANTALYA 07 SPOR MARMARA 07 SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 15.05.2022 ŞARAMPOLSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 15.05.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 10 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 14.05.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ILICA BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 14.05.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 14.05.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 14.05.2022 1966 AKREP SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 07.05.2022 ASLARA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 07.05.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 07.05.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 07.05.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 6 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 05.05.2022 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 05.05.2022 ILICA BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 24.04.2022 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 24.04.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 24.04.2022 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KADRİYE SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 23.04.2022 KALEKAPISI SPOR 1966 AKREP SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 23.04.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 23.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR CK SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 20.04.2022 ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 09.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 09.04.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16 Ligi-1.Grup 09.04.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-PLAY OFF B GRUBU 03.04.2022 SERİK BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 02.04.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 02.04.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 7 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 02.04.2022 KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-9.Grup 27.03.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-PLAY OFF A GRUBU 26.03.2022 ALANYA BELEDİYE ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-PLAY OFF B GRUBU 26.03.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 20.03.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 12.03.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 19.02.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U16 Ligi-1.Grup 12.02.2022 CK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 12.02.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 9 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.02.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KADRİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.02.2022 ANTALYA 2003 SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 05.02.2022 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 6 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 30.01.2022 ŞARAMPOLSPOR 1966 AKREP SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 30.01.2022 ANTALYA 2003 SPOR KADRİYE SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 22.01.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U18 Ligi-3.Grup 22.01.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 09.01.2022 FİNİKE BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 02.01.2022 ANTALYA 2003 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 26.12.2021 KALEKAPISI SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U18 Ligi-4.Grup 18.12.2021 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 18.12.2021 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 12.12.2021 PAYALLAR KONAKLI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 11.12.2021 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 4 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 05.12.2021 ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1960 SÜMER SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 04.12.2021 ANTALYA 2003 SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 21.11.2021 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 21.11.2021 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U18 Ligi-4.Grup 13.11.2021 PAYALLAR KONAKLI SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 2 Saha Komiseri
U18 Ligi-2.Grup 23.10.2021 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 0 - 2 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 15.03.2020 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U13 LİGİ-5. GRUP 08.03.2020 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13 LİGİ-3. GRUP 08.03.2020 ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U13 LİGİ-4. GRUP 08.03.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 07.03.2020 ASLARA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U13 LİGİ-7. GRUP 07.03.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 11 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 07.03.2020 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1 - 5 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.03.2020 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 6 - 2 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 01.03.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-2. GRUP 29.02.2020 ANTALYA HAL SPOR 1960 SÜMER SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-2. GRUP 29.02.2020 KORKUTELİ TAN SPOR ELMALI BELD. 5 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 23.02.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 22.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13 LİGİ-4. GRUP 22.02.2020 ORMANSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 16.02.2020 MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ GENÇ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 15.02.2020 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA YOLSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 15.02.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 09.02.2020 TOPTAŞ SPOR ADRASAN SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 08.02.2020 KORKUTELİ TAN SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 08.02.2020 1966 SERİK CUMALI SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 4 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 02.02.2020 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 02.02.2020 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 25.01.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 2 - 7 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 19.01.2020 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 12 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 12.01.2020 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 04.01.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR ŞARAMPOLSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 04.01.2020 İKİZLER SPOR KULÜBÜ CK SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 04.01.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 01.01.2020 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 01.01.2020 CK SPOR KALEKAPISI SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 01.01.2020 ANTALYA KUNDU SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 5 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 28.12.2019 ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 28.12.2019 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 28.12.2019 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 28.12.2019 KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 22.12.2019 AKSU BELEDİYE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 14.12.2019 1966 AKREP SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KEPEZ GENÇLİK SPOR 0 - 12 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 14.12.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 14.12.2019 ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 3 - 8 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 14.12.2019 ANTALYA YOLSPOR KADRİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 30.11.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 30.11.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 24.11.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 23.11.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 16.11.2019 ÇAKALLIKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 16.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 02.11.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 02.11.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 16 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 20.10.2019 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 06.10.2019 ANTALYA 2003 SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 29.09.2019 KALEKAPISI SPOR ŞARAMPOLSPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 29.09.2019 ANTALYA HAL SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 2 - 11 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 29.09.2019 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 6 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 21.09.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 21.09.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 8 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 21.09.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ KADRİYE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 19.01.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 7 - 0 Saha Komiseri