çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad ABDULMUTTALİP AYAN
Lisans No
Görev
Meslek Memur
Klasman
Tarih 09.09.2015

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U16 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 CK SPOR KAŞ KINIK SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 15.10.2022 AKDENİZSPOR ANT DEMİRSPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 15.10.2022 ANTALYA KARTALSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 11 - 0 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 06.02.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.02.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 26.12.2021 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.12.2021 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 28.11.2021 ALANYA BELEDİYE AKSEKİ SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 14.11.2021 KADRİYE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 4 - 1 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.03.2020 GÜNEYSPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 08.03.2020 ŞARAMPOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 07.03.2020 GENÇLİKSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 07.03.2020 KORKUTELİ TAN SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 17 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ANTALYA 07 SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 22.02.2020 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 16.02.2020 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR GÜNEYSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 16.02.2020 ANTALYA SAĞLIKSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 16.02.2020 KALEKAPISI SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 09.02.2020 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U17 LİGİ-3. GRUP 09.02.2020 GENÇLİKSPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 12.01.2020 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ AVSALLAR BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 12.01.2020 CK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 12.01.2020 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 05.01.2020 SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 05.01.2020 ANTALYA KÖRFEZ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 05.01.2020 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 01.01.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 01.01.2020 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 01.01.2020 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 8 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 29.12.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ALANYA BELEDİYE 2 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 07.12.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 07.12.2019 AKSU BELEDİYE SPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA YOLSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 20.10.2019 MANAVGATSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 20.10.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 20.10.2019 SİDESPOR ÇOLAKLI SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 13.10.2019 ASLARA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 12.10.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 12.10.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 CK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 15.09.2019 1966 AKREP SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12-6. GRUP 02.06.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 02.06.2019 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA HAL SPOR 10 - 1 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 02.06.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 02.06.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR AKSEKİ SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 01.06.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 01.06.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 01.06.2019 KADRİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 8 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 01.06.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 01.06.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 25.05.2019 KADRİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 6 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 25.05.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 2 - 0 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 25.05.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 25.05.2019 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 19.05.2019 TFA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 19.05.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 19.05.2019 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 19.05.2019 CK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 19.05.2019 TRABZONLULARSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 19.05.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 18.05.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 18.05.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 18.05.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 18.05.2019 ANTALYA DSİSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 12.05.2019 YEŞİL KEMER SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 12.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR 1960 SÜMER SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 11.05.2019 ANTALYA 2003 SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 11.05.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 6 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 11.05.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 4 - 3 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 05.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-4. GRUP 28.04.2019 SERİK DİKMEN SPOR İBRADI SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - B GRUBU 27.04.2019 AKSU BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 27.04.2019 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 21.04.2019 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 20.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1 - 0 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 20.04.2019 AKSU BELEDİYE SPOR CK SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 24.03.2019 PAYALLAR KONAKLI SPOR MANAVGATSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 17.03.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR YUVASPOR 2 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 17.03.2019 TOPTAŞ SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 03.03.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 03.03.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 23.02.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 5 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 23.02.2019 ŞARAMPOLSPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U15-PLAY OFF 23.02.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 17.02.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR ÇIRALISPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 17.02.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 16.02.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 16.02.2019 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 - 1 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 10.02.2019 ANTALYA DSİSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 10.02.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 03.02.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL 27.01.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 19.01.2019 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 19.01.2019 ANTALYA ATLETİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 19.01.2019 ŞARAMPOLSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 23.12.2018 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 6 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL 02.12.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 01.12.2018 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 25.11.2018 ANTALYA DSİSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U19-1 24.11.2018 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U17-1.GRUP 21.10.2018 ANT DEMİRSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 21.10.2018 AKSU BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 21.10.2018 TFA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 12 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL 07.10.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR AYDINSPOR 1923 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 16.09.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 6 Saha Komiseri

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-GRUP 3 25.03.2018 SERİK DİKMEN SPOR AKSEKİ SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 18.03.2018 MANAVGATSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 04.03.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 25.02.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR ANAMUR BELEDİYESPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-PLAY OFF 18.02.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 11.02.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR KONYA EREĞLİSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 14.01.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR KARAMAN BELEDİYESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 2 13.01.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 26.11.2017 SERİK BELEDİYESPOR MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 25.11.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 29.10.2017 SERİK BELEDİYESPOR ANAMUR BELEDİYESPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 1 28.10.2017 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 22.10.2017 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 15.10.2017 SERİK BELEDİYESPOR KONYA EREĞLİSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 08.10.2017 KEPEZ BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri