çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad ABDİL GÜRDAL
Lisans No
Görev
Meslek Vatman
Klasman C Klasman
Tarih 01.08.2017

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U15 LİGİ-5.GRUP 05.02.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4.GRUP 05.02.2023 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA YOLSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 20.11.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 20.11.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 20.11.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 05.11.2022 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 05.11.2022 1966 AKREP SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 15 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 30.10.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 30.10.2022 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4.GRUP 29.10.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 23.10.2022 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 0 - 13 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 TRABZONLULARSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 SERİK BELEDİYESPOR ÇIRALISPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 09.10.2022 KALEKAPISI SPOR AKDENİZSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 09.10.2022 SERİK BELEDİYESPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 09.10.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 18.09.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 18.09.2022 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 18.09.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 21.11.2021 MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 2 - 0 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.12.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 08.12.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 14 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 01.12.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 01.12.2019 ANTALYA HAL SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 24.11.2019 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 24.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 24.11.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 17.11.2019 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 17.11.2019 AKDENİZSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 17.11.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 17.11.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 10.11.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ASLARA SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 10.11.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 14 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 27.10.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U19-2-PLAY OFF 12.06.2019 ALANYA BELEDİYE ERDEM GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 26.05.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 05.05.2019 İBRADI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 3 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 05.05.2019 1207 ANTALYA SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 15 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 05.05.2019 ANTALYA DOKUMA SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 05.05.2019 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 05.05.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 05.05.2019 ORMANSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 07.04.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 06.04.2019 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1207 ANTALYA SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 06.04.2019 ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 8 - 3 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 06.04.2019 ANTALYA KARTALSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 06.04.2019 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR GENÇLİKSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U19-1 23.03.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 16.03.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 16.03.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 02.03.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 02.03.2019 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 02.03.2019 ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELD. 0 - 3 Saha Komiseri
U19-1 23.02.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 23.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 16.02.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 14 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 16.02.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U15-PLAY OFF 09.02.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 02.02.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 02.02.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 20.01.2019 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 13.01.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 14 - 0 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 13.01.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 13.01.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U19-1 22.12.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19-1 15.12.2018 ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA YOLSPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U19-1 15.12.2018 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 09.12.2018 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 25.11.2018 BEYMELEK BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U19-1 17.11.2018 ANTALYA YOLSPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 10.11.2018 FİNİKE BELEDİYE SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 31.10.2018 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3 - 1 Saha Komiseri
U19-1 27.10.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 14.10.2018 PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYA HAL SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-2. GRUP 07.10.2018 KONAKLI BELEDİYESPOR KADRİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 06.10.2018 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U19-1 06.10.2018 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 30.09.2018 DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 30.09.2018 BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U19-1 29.09.2018 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 22.09.2018 1905 SERİK SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 16.09.2018 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-GRUP 4 11.03.2018 TOPTAŞ SPOR ÇIRALISPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U19-1-PLAY OFF 10.03.2018 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 04.03.2018 MANAVGATSPOR MUT İDMAN YURDU BELEDİYE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 25.02.2018 SERİK BELEDİYESPOR AKŞEHİR SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 3 18.02.2018 AKSEKİ SPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 1 - 5 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 18.02.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR ISPARTA DAVRAZ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 17.02.2018 MANAVGATSPOR SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U19-1-PLAY OFF 17.02.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-PLAY OFF 04.02.2018 ALANYA KESTELSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 28.01.2018 MANAVGATSPOR KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U19-1-PLAY OFF 27.01.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 14.01.2018 MANAVGATSPOR AKŞEHİR SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 07.01.2018 ALANYA KESTELSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 23.12.2017 PAYALLAR KONAKLI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 17.12.2017 MANAVGAT BELEDİYESPOR AKŞEHİR SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U13-GRUP 1 16.12.2017 ANTALYA KUNDU SPOR 1905 SERİK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 1 16.12.2017 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16-GRUP 2 16.12.2017 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKGÜN GENÇLİKSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 10.12.2017 KEPEZ BELEDİYESPOR GÖLHİSARSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U13-GRUP 3 09.12.2017 1966 SERİK CUMALI SPOR İBRADI SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U13-GRUP 1 09.12.2017 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 03.12.2017 MANAVGATSPOR KONYA EREĞLİSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 26.11.2017 KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 19.11.2017 MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 2 18.11.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 12.11.2017 SERİK BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 1 11.11.2017 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 29.10.2017 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 28.10.2017 KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 22.10.2017 MANAVGATSPOR GÖLHİSARSPOR 4 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 21.10.2017 KONAKLI BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 15.10.2017 ALANYA KESTELSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 08.10.2017 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 30.09.2017 ALANYA KESTELSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 5 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 17.09.2017 ALANYA KESTELSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 13.09.2017 KAŞ KINIK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri