Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 28.01.2024 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) | 29.10.2023 | DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) | 11.02.2024 | FİNİKE BELEDİYE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 2 - 0 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-PLAY-OFF GRUP MAÇLARI | 10.03.2024 | KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 07.04.2024 | KAŞ KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 24.03.2024 | BEYMELEK BELEDİYESPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 0 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 04.02.2024 | AVSALLAR BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 24.12.2023 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ | 05.11.2023 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
U11 LİGİ-4. GRUP | 02.03.2024 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ | 4 - 7 | Hakem |
U11 LİGİ-6. GRUP | 02.03.2024 | BİTEXEN ANTALYASPOR EREN SPOR | 10 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-1. GRUP | 01.01.2024 | KEMER BELEDİYE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 1 - 3 | Hakem |
U12 LİGİ-2. GRUP | 01.01.2024 | KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ | 1 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-2. GRUP | 23.12.2023 | ANTALYA YOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-2. GRUP | 07.10.2023 | BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA YOLSPOR | 1 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-3. GRUP | 28.10.2023 | KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ | 2 - 6 | Hakem |
U12 LİGİ-4. GRUP | 07.10.2023 | KALEKAPISI SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ | 6 - 1 | Hakem |
U12 LİGİ-6. GRUP | 28.10.2023 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR | 8 - 3 | Hakem |
U12 LİGİ-7. GRUP | 30.12.2023 | ANTALYA SANAYİ SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ | 1 - 0 | Hakem |
U12 LİGİ-7. GRUP | 08.10.2023 | KADRİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR | 0 - 2 | Hakem |
U12 LİGİ-8. GRUP | 08.10.2023 | ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR | 2 - 2 | Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP | 02.12.2023 | İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP | 23.09.2023 | AKDENİZSPOR ASLARA SPOR | 3 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-3. GRUP | 30.12.2023 | ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 3 - 4 | Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP | 03.12.2023 | ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ MANAVGATSPOR | 2 - 2 | Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 03.12.2023 | ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 22.10.2023 | ASLARA SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 3 | Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP | 03.12.2023 | ANTALYA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 4 | Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 04.11.2023 | ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP | 24.09.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA DSİSPOR | 1 - 1 | Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP | 28.10.2023 | ANTALYA KARTALSPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ | 1 - 0 | Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 06.01.2024 | TOPTAŞ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 4 | Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP | 21.10.2023 | CK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR | 8 - 0 | Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 13.05.2023 | KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ KAŞ GENÇ SPOR | 4 - 1 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP | 16.04.2023 | YEŞİL KEMER SPOR ADRASAN SPOR | 3 - 3 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 04.06.2023 | ÜNFA SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR | 2 - 0 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP | 07.05.2023 | ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR | 4 - 3 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 21.05.2023 | KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR | 2 - 0 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 27.04.2023 | ANTALYA DSİSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 4 - 2 | Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 09.04.2023 | KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP | 19.03.2023 | ANTALYA DSİSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ | 1 - 3 | Yan Hakem |
U13 LİGİ-1.GRUP | 03.06.2023 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 3 | Hakem |
U13 LİGİ-2.GRUP | 29.04.2023 | ASLANSARAY GENÇLİK SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ | 2 - 1 | Hakem |
U13 LİGİ-2.GRUP | 17.04.2023 | KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ | 2 - 3 | Hakem |
U13 LİGİ-4.GRUP | 17.06.2023 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 2 - 1 | Hakem |
U13 LİGİ-4.GRUP | 11.04.2023 | AKSEKİ SPOR ŞARAMPOLSPOR | 7 - 3 | Hakem |
U15 LİGİ-2.GRUP | 01.05.2023 | ANTALYA 07 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR | 4 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-6.GRUP | 30.04.2023 | ANTALYA DSİSPOR 1966 AKREP SPOR | 6 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU | 05.05.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KARTALSPOR | 4 - 3 | Hakem |
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU | 11.05.2023 | 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 2 - 4 | Hakem |
U17 LİGİ-2.GRUP | 19.05.2023 | ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ILICA BELEDİYESPOR | 2 - 3 | Hakem |
U17 LİGİ-2.GRUP | 18.03.2023 | KALEKAPISI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 2 - 6 | Yan Hakem |
U17 LİGİ-3.GRUP | 15.04.2023 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KUMLUCA BELEDİYE SPOR | 7 - 0 | Hakem |
U17 LİGİ-4.GRUP | 08.04.2023 | ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ADRASAN SPOR | 2 - 2 | Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup | 05.12.2021 | 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup | 30.01.2022 | YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup | 06.03.2022 | SERİK BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup | 16.02.2022 | AKSEKİ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup | 26.01.2022 | 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 13.03.2022 | KAŞ KINIK SPOR KADRİYE SPOR | 3 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 20.02.2022 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 13.02.2022 | MAHMUTLAR SPOR ANTALYA 2003 SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 06.02.2022 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 16.01.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 09.01.2022 | PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 02.01.2022 | ANTALYA KUNDU SPOR MAHMUTLAR SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 26.12.2021 | FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 28.11.2021 | FİNİKE BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-1. GRUP | 14.11.2021 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 1 - 0 | Yan Hakem |
U11 Ligi-1.Grup | 05.06.2022 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR | 9 - 0 | Hakem |
U11 Ligi-5.Grup | 22.05.2022 | CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 0 - 11 | Hakem |
U12 Ligi-2.Grup | 15.05.2022 | AKDENİZSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. | 3 - 0 | Hakem |
U12 Ligi-3.Grup | 03.04.2022 | ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR | 4 - 2 | Hakem |
U12 Ligi-5.Grup | 07.05.2022 | ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR | 2 - 3 | Hakem |
U12 Ligi-6.Grup | 17.04.2022 | SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR | 2 - 2 | Hakem |
U14 Ligi-4.Grup | 08.05.2022 | İKİZLER SPOR KULÜBÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 0 - 2 | Hakem |
U14 Ligi-6.Grup | 16.05.2022 | 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KALEKAPISI SPOR | 2 - 2 | Hakem |
U16 Ligi-1.Grup | 28.01.2022 | AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR CK SPOR | 2 - 6 | Hakem |
U16 Ligi-2.Grup | 12.04.2022 | ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR | 1 - 3 | Yan Hakem |
U16 Ligi-3.Grup | 14.04.2022 | AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 0 - 7 | Yan Hakem |
U16 Ligi-4.Grup | 05.03.2022 | ANTALYA KUNDU SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ | 1 - 1 | Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 21.02.2022 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 1 - 1 | Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 29.01.2022 | DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ | 4 - 0 | Hakem |
U18 Ligi-1.Grup | 06.11.2021 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 1 - 1 | Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 04.12.2021 | ALANYA KESTELSPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 27.11.2021 | MANAVGAT BELEDİYESPOR ALANYA KESTELSPOR | 3 - 6 | Hakem |
U18 Ligi-3.Grup | 13.11.2021 | GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR | 3 - 1 | Hakem |
U18 Ligi-4.Grup | 05.02.2022 | PAYALLAR KONAKLI SPOR SERİK BELEDİYESPOR | 4 - 0 | Hakem |
U18 Ligi-PLAY OFF B GRUBU | 05.04.2022 | ALANYA KESTELSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR | 6 - 1 | Yan Hakem |
U18 Ligi-PLAY OFF B GRUBU | 22.03.2022 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP | 05.01.2020 | SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP | 29.12.2019 | 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR | 2 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 08.03.2020 | ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 23.02.2020 | PAYALLAR KONAKLI SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 2 - 4 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 25.01.2020 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 19.01.2020 | KORKUTELİ BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 18.01.2020 | DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 12.01.2020 | MAHMUTLAR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 0 - 8 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 17.11.2019 | KAŞ KINIK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR | 2 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 13.10.2019 | MAHMUTLAR SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR | 0 - 5 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR LİG | 21.09.2019 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
U11 LİGİ-4. GRUP | 07.03.2020 | BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR | 7 - 1 | Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP | 04.01.2020 | PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR | 3 - 5 | Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP | 22.02.2020 | ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP | 07.03.2020 | ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 8 | Hakem |
U15 LİGİ-5. GRUP | 09.02.2020 | AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR CK SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP | 30.11.2019 | ASLARA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 7 | Hakem |
U16 LİGİ-PLAY OFF | 08.02.2020 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
U19 LİGİ-1. GRUP | 26.10.2019 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA DSİSPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
1. AMATÖR-1. GRUP | 18.11.2018 | LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
1. AMATÖR-2. GRUP | 23.12.2018 | KONAKLI BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. | 2 - 0 | Yan Hakem |
1. AMATÖR-PLAY OFF | 03.03.2019 | KADRİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
2. AMATÖR-1. GRUP | 12.05.2019 | ANTALYA MERKEZ SPOR 1960 SÜMER SPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
2. AMATÖR-1. GRUP | 05.05.2019 | KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
2. AMATÖR-PLAY OFF | 02.06.2019 | SERİK DİKMEN SPOR ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ | 0 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 21.04.2019 | BEYMELEK BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR | 2 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 10.03.2019 | ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 1 - 6 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 17.02.2019 | ALANYA KESTELSPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR | 7 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 10.02.2019 | MAHMUTLAR SPOR ALANYA KESTELSPOR | 0 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 09.12.2018 | PAYALLAR KONAKLI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR | 4 - 0 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 02.12.2018 | MAHMUTLAR SPOR KAŞ KINIK SPOR | 1 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 14.10.2018 | BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 30.09.2018 | MAHMUTLAR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR | 16.09.2018 | FİNİKE BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR | 6 - 0 | Yan Hakem |
U15-PLAY OFF | 09.02.2019 | ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA 07 SPOR | 6 - 2 | Yan Hakem |
U16-PLAY OFF | 18.05.2019 | SERİK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 2 - 2 | Yan Hakem |
U19-1 | 16.02.2019 | ANTALYA KUNDU SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
U19-1 | 23.01.2019 | KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
U19-1 | 20.01.2019 | ANTALYA YOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
U19-2-1. GRUP | 09.03.2019 | CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR | 3 - 0 | Yan Hakem |
Lig | Tarih | Maç | Skor | Görev |
---|---|---|---|---|
1. AMATÖR-GRUP 1 | 08.10.2017 | TRABZONLULARSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 0 - 0 | Yan Hakem |
1. AMATÖR-GRUP 1 | 17.09.2017 | MAHMUTLAR SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR | 3 - 1 | Yan Hakem |
2. AMATÖR-GRUP 1 | 25.03.2018 | KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KORKUTELİ TAN SPOR | 1 - 2 | Hakem |
2. AMATÖR-GRUP 3 | 18.03.2018 | SERİK DİKMEN SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR | 0 - 3 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 | 14.01.2018 | KAŞ KINIK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 4 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 | 07.01.2018 | FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 | 03.12.2017 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR ELMALI BELEDİYESPOR | 3 - 2 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 | 18.11.2017 | KUMLUCA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR | 1 - 4 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 | 17.12.2017 | KONYAALTI BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR | 1 - 1 | Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR-PLAY OFF | 04.03.2018 | MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR | 2 - 4 | Yan Hakem |
U11-GRUP 3 | 11.11.2017 | KALEKAPISI SPOR CK SPOR | 4 - 0 | Hakem |
U11-GRUP 5 | OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR | 6 - 1 | Hakem | |
U14-GRUP 2 | 22.10.2017 | 1966 SERİK CUMALI SPOR CK SPOR | 1 - 8 | Hakem |
U16-GRUP 1 | 29.10.2017 | ANTALYA DSİSPOR ŞARAMPOLSPOR | 4 - 0 | Hakem |
U16-GRUP 1 | 29.09.2017 | 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR | 1 - 8 | Hakem |
U16-GRUP 1 | 16.09.2017 | ANTALYA KUNDU SPOR ŞARAMPOLSPOR | 8 - 0 | Hakem |
U16-GRUP 1 | ANTALYA KUNDU SPOR ALANYA BELEDİYESPOR | 1 - 4 | Yan Hakem | |
U16-GRUP 2 | 16.12.2017 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR | 1 - 0 | Hakem |
U16-GRUP 2 | 15.10.2017 | ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR | 2 - 0 | Hakem |
U16-GRUP 2 | 23.09.2017 | AKGÜN GENÇLİKSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR | 1 - 2 | Hakem |
U19-1-GRUP 1 | 28.10.2017 | KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KUNDU SPOR | 0 - 2 | Yan Hakem |
U19-1-GRUP 2 | 21.10.2017 | GÜNEYSPOR SERİK BELEDİYESPOR | 0 - 12 | Yan Hakem |
U19-1-GRUP 2 | 14.10.2017 | MANAVGAT BELEDİYESPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR | 4 - 2 | Yan Hakem |
U19-2-GRUP 2 | 03.03.2018 | ERDEM GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR | 1 - 2 | Hakem |