çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad MUHARREM YALIN
Lisans No
Görev
Meslek
Klasman
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12 LİGİ-6.GRUP 04.12.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GÜL SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 04.12.2022 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 04.12.2022 KADRİYE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 04.12.2022 ÇAKALLIKLI SPOR TOPTAŞ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 17 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 03.12.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 03.12.2022 ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 5 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 27.11.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5.GRUP 26.11.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÜNFA SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 26.11.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 26.11.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 20.11.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 20.11.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 20.11.2022 ÇAKALLIKLI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 19.11.2022 ANTALYA KALEİÇİ SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 FİNİKE BELEDİYE SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 ÇAKALLIKLI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 TRABZONLULARSPOR ANTALYA KARTALSPOR 2 - 7 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 05.11.2022 ÇAKALLIKLI SPOR KAŞ KINIK SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 30.10.2022 ANTALYA KALEİÇİ SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 29.10.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 22.10.2022 ANT DEMİRSPOR KALEKAPISI SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 22.10.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 22.10.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 15.10.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U18 LİGİ-1.GRUP 15.10.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 13 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 08.10.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 08.10.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 08.10.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 10 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 01.10.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 0 - 25 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 01.10.2022 ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 6 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 01.10.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 9 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 24.09.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 24.09.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 24.09.2022 ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U18 LİGİ-3.GRUP 17.09.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 14 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT 17.09.2022 MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT 17.09.2022 ÇOLAKLI SPOR MANAVGATSPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 10.09.2022 ANT DEMİRSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 10.09.2022 AKDENİZSPOR 1966 AKREP SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 10.09.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 8 - 0 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 Ligi-1.Grup 13.06.2022 MARMARA 07 SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 11 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 13.06.2022 ANTALYA DSİSPOR CK SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 11.06.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 11.06.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 11.06.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 11.06.2022 ANTALYA GÜL SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 11.06.2022 KEPEZ GENÇLİK SPOR TFA SPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 05.06.2022 ANTALYA DSİSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 04.06.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ TFA SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 04.06.2022 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 04.06.2022 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 04.06.2022 1905 SERİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 04.06.2022 KALEKAPISI SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 27.05.2022 1905 SERİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 12 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 26.05.2022 1966 AKREP SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 25.05.2022 ASLARA SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 24.05.2022 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 23.05.2022 MARMARA 07 SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 22.05.2022 ASLARA SPOR TRABZONLULARSPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 22.05.2022 KALEKAPISI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 22.05.2022 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 4 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 22.05.2022 ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 21.05.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR TFA SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 21.05.2022 TRABZONLULARSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 2 - 4 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 21.05.2022 ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 16.05.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR 1966 AKREP SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 14.05.2022 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 14.05.2022 ANTALYA YOLSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 14.05.2022 ÇIRALISPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 13 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 24.04.2022 KADRİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 24.04.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 24.04.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 17.04.2022 ÜNFA SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 17.04.2022 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 17.04.2022 ANTALYA KARTALSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 17.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 17.04.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 10.04.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 10.04.2022 KALEKAPISI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 10.04.2022 ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 03.04.2022 ORMANSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 03.04.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 03.04.2022 ANTALYA KEMERSPOR ASLARA SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 03.04.2022 ANTALYA KARTALSPOR ANT DEMİRSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 27.03.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U16 Ligi-1.Grup 27.03.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U16 Ligi-5.Grup 13.03.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 06.03.2022 ANT DEMİRSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 06.03.2022 KORKUTELİ TAN SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 27.02.2022 PAYALLAR KONAKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 20.02.2022 1966 AKREP SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 20.02.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 20.02.2022 ANTALYA HAL SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 13.02.2022 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 13.02.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 06.02.2022 KEMER İDMANYURDU SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 06.02.2022 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 8 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 06.02.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 30.01.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA HAL SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 30.01.2022 KALEKAPISI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 23.01.2022 ALANYA BELEDİYE AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 23.01.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 23.01.2022 ALANYA KESTELSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 09.01.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 26.12.2021 ÇAKALLIKLI SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 26.12.2021 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 0 - 6 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 19.12.2021 SARILAR BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 12.12.2021 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 1 - 10 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 12.12.2021 ANTALYA SANAYİ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U18 Ligi-3.Grup 08.12.2021 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 05.12.2021 SARILAR BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 3 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 28.11.2021 ANT DEMİRSPOR 1966 AKREP SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 28.11.2021 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 21.11.2021 BEYMELEK BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 14.11.2021 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 02.01.2021 SERİK DİKMEN SPOR AKSEKİ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri