çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad KEMAL BAŞKAYA
Lisans No 42488
Görev
Meslek
Klasman İLH
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 22.01.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 8 - 6 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 06.11.2022 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 29.01.2023 ANTALYA SANAYİ SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 11 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 05.02.2023 ERDEM GENÇLİK VE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 4 - 1 Yan Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 07.01.2023 MARMARA 07 SPOR ÜNFA SPOR 0 - 9 Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 18.12.2022 ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 04.12.2022 KEPEZ GENÇLİK SPOR MARMARA 07 SPOR 7 - 1 Hakem
U14 LİGİ-4.GRUP 30.10.2022 CK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1 - 0 Hakem
U15 LİGİ-8.GRUP 30.01.2023 KUMLUCA GENÇLİK SPOR TOPTAŞ SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 09.10.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZSPOR 10 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 25.09.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 08.01.2023 KAŞ KINIK SPOR CK SPOR 2 - 3 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 03.12.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR CK SPOR 1 - 2 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 23.10.2022 KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 2 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 02.10.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 18.09.2022 KAŞ KINIK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 6 Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 16.10.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 8 - 0 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 24.12.2022 ANT DEMİRSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 5 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 06.03.2022 KEMER İDMANYURDU SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 4 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 20.02.2022 KEMER İDMANYURDU SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 28.11.2021 ŞARAMPOLSPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 0 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 26.12.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 19.12.2021 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA SAĞLIKSPOR 3 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 12.12.2021 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 13.02.2022 KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 0 - 4 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 06.02.2022 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 30.01.2022 KALEKAPISI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 23.01.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 21.11.2021 KORKUTELİ TAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 2 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 14.11.2021 KALEKAPISI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Yan Hakem
U11 Ligi-1.Grup 05.06.2022 ANTALYA KUNDU SPOR KALEKAPISI SPOR 3 - 1 Hakem
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 18.06.2022 DEMRE BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 8 - 1 Hakem
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 12.06.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 3 - 0 Hakem
U12 Ligi-4.Grup 03.04.2022 ORMANSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U12 Ligi-8.Grup 22.05.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 4 Hakem
U14 Ligi-1.Grup 10.04.2022 ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Hakem
U14 Ligi-5.Grup 24.04.2022 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 7 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 21.05.2022 1923 KAŞ SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 3 - 7 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 19.05.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 5 - 1 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 14.05.2022 1923 KAŞ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 6 - 4 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 07.05.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 2 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 30.04.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 0 - 0 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 16.04.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ELMALI BELD. 1 - 1 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 02.04.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR KAŞ KINIK SPOR 3 - 0 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 27.03.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 5 - 1 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 20.03.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 5 Yan Hakem
U16 Ligi-1.Grup 05.03.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 8 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 12.03.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 19.02.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 2 - 1 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 31.10.2021 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 07.11.2021 ANTALYA KALEİÇİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 Yan Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 29.09.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA BELD. 2 - 5 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 13.10.2019 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 3 - 2 Yan Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 22.09.2019 ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELD. 4 - 0 Yan Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 28.09.2019 1905 SERİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 06.10.2019 ANTALYA KUNDU SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 4 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 26.10.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR AKSU CİHADİYE SPOR 17 - 0 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 12.10.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 19.10.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 8 - 2 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 05.10.2019 AKSU BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 0 - 3 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 14.09.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 0 Yan Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1. AMATÖR-1. GRUP 17.02.2019 ANTALYA SAĞLIKSPOR 1923 KAŞ SPOR 4 - 6 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 03.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 18.11.2018 GÜNEYSPOR ANTALYA 2003 SPOR 1 - 4 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 11.11.2018 ANTALYA 2003 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 07.10.2018 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 2 - 0 Yan Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 20.01.2019 TRABZONLULARSPOR KADRİYE SPOR 1 - 4 Yan Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 14.10.2018 TRABZONLULARSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 0 - 0 Yan Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 30.09.2018 TRABZONLULARSPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 0 - 4 Yan Hakem
2. AMATÖR-1. GRUP 03.03.2019 1960 SÜMER SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 1 Yan Hakem
2. AMATÖR-1. GRUP 23.02.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR YEŞİL KEMER SPOR 4 - 1 Yan Hakem
2. AMATÖR-2. GRUP 24.03.2019 ANTALYA DSİSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Yan Hakem
2. AMATÖR-4. GRUP 07.04.2019 SERİK DİKMEN SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 08.12.2018 ERDEM GENÇLİK VE SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1 - 9 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR 21.10.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U11-7.GRUP 18.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 7 Hakem
U11-7.GRUP 16.06.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 4 Hakem
U11-7.GRUP 12.06.2019 KAŞ KINIK SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 0 - 2 Hakem
U12-4. GRUP 06.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR TFA SPOR 3 - 1 Hakem
U12-4. GRUP 09.03.2019 ANTALYA 2003 SPOR TFA SPOR 1 - 0 Hakem
U12-5. GRUP 04.05.2019 AKSEKİ SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 3 - 3 Hakem
U12-7. GRUP 27.04.2019 AKSU BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 3 - 0 Hakem
U12-9.GRUP 02.06.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 2 Hakem
U12-9.GRUP 12.05.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR YUVASPOR 3 - 0 Hakem
U12-9.GRUP 12.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 8 - 0 Hakem
U12-9.GRUP 11.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR YUVASPOR 3 - 0 Hakem
U12-9.GRUP 11.05.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 6 - 1 Hakem
U14-5. GRUP 23.03.2019 1923 KAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 6 Hakem
U15-2.GRUP 06.10.2018 GENÇLİKSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U15-3.GRUP 22.12.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 5 - 1 Yan Hakem
U16-1. GRUP 21.04.2019 ŞARAMPOLSPOR KADRİYE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16-2. GRUP 07.04.2019 ANTALYA 07 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U16-3. GRUP 01.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16-3. GRUP 16.03.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U17-1.GRUP 02.12.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR ANT DEMİRSPOR 6 - 0 Yan Hakem
U19-1 09.02.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 Yan Hakem
U19-1 29.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U19-1 03.11.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U19-2-2. GRUP 17.03.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Yan Hakem

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1. AMATÖR-GRUP 1 24.12.2017 ANTALYA KÖRFEZ SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1 - 1 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 1 15.10.2017 GÜNEYSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 0 - 2 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 1 24.09.2017 ANTALYA KÖRFEZ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 7 - 0 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 1 ÇAKALLIKLI SPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 1 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 2 17.12.2017 AKDENİZSPOR ÜNFA SPOR 3 - 0 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 2 28.10.2017 ANTALYA SAĞLIKSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 2 Yan Hakem
2. AMATÖR-GRUP 4 18.03.2018 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U11-GRUP 1 ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Hakem
U11-GRUP 2 08.10.2017 TFA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 3 Hakem
U11-GRUP 5 26.11.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 2 - 2 Hakem
U11-GRUP 5 19.11.2017 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 1 - 2 Hakem
U11-GRUP 5 19.11.2017 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 2 Hakem
U13-GRUP 3 14.01.2018 İBRADI SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 3 - 0 Hakem
U14-GRUP 1 17.09.2017 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 3 Hakem
U16-GRUP 1 05.11.2017 ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 6 Hakem
U16-GRUP 1 29.10.2017 ANTALYA YOLSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 1 - 0 Hakem
U16-GRUP 1 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16-GRUP 2 05.11.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 0 Yan Hakem
U16-GRUP 2 22.10.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16-GRUP 2 15.10.2017 ANTALYA KÖRFEZ SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U19-1-GRUP 2 22.10.2017 ANTALYAGÜCÜ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 14 Yan Hakem