Lig |
Tarih |
Maç |
Skor |
Görev |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
31.01.2024 |
1966 SERİK CUMALI SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ |
1 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
30.12.2023 |
YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR GAZİPAŞA BELD. |
0 - 8 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
30.12.2023 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR |
0 - 7 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
24.12.2023 |
DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR |
1 - 3 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
03.12.2023 |
1966 SERİK CUMALI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR |
3 - 1 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
05.11.2023 |
ANTALYA 2003 SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR |
3 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
01.10.2023 |
KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR |
6 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
11.02.2024 |
ANTALYA HAL SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
3 - 0 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
14.01.2024 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
3 - 1 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
19.11.2023 |
ELMALI BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR |
2 - 2 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
29.10.2023 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ |
0 - 5 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
22.10.2023 |
ERDEM GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR |
0 - 6 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
08.10.2023 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR |
5 - 1 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP |
17.03.2024 |
AKSEKİ SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ |
1 - 5 |
Yan Hakem |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP |
03.03.2024 |
MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ |
1 - 2 |
Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
24.03.2024 |
AVSALLAR BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
10.03.2024 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR |
2 - 1 |
Yan Hakem |
U12 LİGİ-6. GRUP |
09.12.2023 |
ORMANSPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR |
6 - 1 |
Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP |
06.01.2024 |
ASLARA SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1 - 5 |
Hakem |
U14 LİGİ-1. GRUP |
12.11.2023 |
ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR |
1 - 1 |
Hakem |
U14 LİGİ-2. GRUP |
14.10.2023 |
PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR |
8 - 1 |
Hakem |
U14 LİGİ-2. GRUP |
17.09.2023 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1966 AKREP SPOR |
4 - 1 |
Hakem |
U14 LİGİ-3. GRUP |
11.11.2023 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR |
4 - 7 |
Hakem |
U14 LİGİ-3. GRUP |
14.10.2023 |
ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR |
2 - 2 |
Hakem |
U14 LİGİ-4. GRUP |
15.10.2023 |
HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR |
6 - 6 |
Hakem |
U14 LİGİ-4. GRUP |
01.10.2023 |
ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
0 - 3 |
Hakem |
U14 LİGİ-5. GRUP |
28.10.2023 |
VOLE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
2 - 11 |
Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP |
23.03.2024 |
KADRİYE SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ |
0 - 3 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-1. GRUP |
17.02.2024 |
ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR |
0 - 1 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP |
24.02.2024 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZSPOR |
1 - 7 |
Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP |
24.02.2024 |
2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
0 - 0 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-2. GRUP |
27.01.2024 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
0 - 3 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP |
24.02.2024 |
SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
3 - 1 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP |
17.02.2024 |
ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR |
1 - 2 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-3. GRUP |
03.02.2024 |
ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR |
1 - 7 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP |
19.03.2024 |
ANTALYA YOLSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP |
03.02.2024 |
OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP |
03.02.2024 |
KALEKAPISI SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ |
3 - 2 |
Hakem |
U15 LİGİ-4. GRUP |
28.01.2024 |
KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
3 - 0 |
Yan Hakem |
U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) |
02.03.2024 |
MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP |
24.01.2024 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR |
1 - 4 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP |
01.01.2024 |
ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ |
7 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP |
26.11.2023 |
SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR |
3 - 1 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP |
04.11.2023 |
ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR |
2 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-1. GRUP |
22.10.2023 |
SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR |
1 - 4 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
30.01.2024 |
ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR |
1 - 1 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
26.01.2024 |
ANTALYA KÜRESEL SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR |
6 - 3 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
21.01.2024 |
MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR |
3 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
10.12.2023 |
KALEKAPISI SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ |
4 - 1 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
18.11.2023 |
VOLE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR |
0 - 16 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-2. GRUP |
05.11.2023 |
KALEKAPISI SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR |
0 - 4 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP |
01.02.2024 |
ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
4 - 0 |
Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP |
30.01.2024 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR |
7 - 0 |
Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP |
07.01.2024 |
ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA KUNDU SPOR |
2 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP |
07.01.2024 |
CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
3 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-3. GRUP |
14.11.2023 |
ASLARA SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ |
0 - 2 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP |
30.01.2024 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 07 SPOR |
4 - 5 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP |
02.12.2023 |
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP |
14.11.2023 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. |
1 - 8 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-4. GRUP |
22.10.2023 |
ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR |
0 - 3 |
Yan Hakem |
U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU |
23.02.2024 |
ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR |
0 - 6 |
Yan Hakem |
U17 LİGİ-2. GRUP |
18.02.2024 |
ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR |
5 - 0 |
Yan Hakem |
U17 LİGİ-4. GRUP |
02.03.2024 |
MANAVGAT BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ |
5 - 0 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP |
31.12.2023 |
SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
1 - 0 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP |
23.12.2023 |
ANTALYA DSİSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. |
2 - 3 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP |
30.09.2023 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR |
7 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-1. GRUP |
23.09.2023 |
MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
4 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
25.01.2024 |
AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR |
6 - 1 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
20.01.2024 |
ANTALYA 07 SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ |
1 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
13.01.2024 |
ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR |
2 - 16 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
21.10.2023 |
AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
1 - 3 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
21.10.2023 |
ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KARTALSPOR |
0 - 7 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-2. GRUP |
24.09.2023 |
ŞARAMPOLSPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ |
1 - 4 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP |
29.01.2024 |
TOPTAŞ SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR |
1 - 3 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP |
29.01.2024 |
KUMLUCA BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR |
1 - 3 |
Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP |
25.01.2024 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR |
1 - 2 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP |
13.01.2024 |
CK SPOR TOPTAŞ SPOR |
4 - 1 |
Yan Hakem |
U18 LİGİ-3. GRUP |
13.11.2023 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR |
1 - 4 |
Yan Hakem |