çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad FEVZİ ÇİFTÇİ
Lisans No 21290
Görev
Meslek
Klasman İLH
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 22.01.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 8 - 6 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 10.12.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 20.11.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ORMANSPOR 2 - 2 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 06.11.2022 ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 5 - 2 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 07.01.2023 AKSEKİ SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 5 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 04.12.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 1 - 6 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 10.12.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Hakem
U14 LİGİ-4.GRUP 17.09.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 3 Hakem
U15 LİGİ-8.GRUP 04.02.2023 TOPTAŞ SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Hakem
U15 LİGİ-8.GRUP 30.01.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 0 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 08.01.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 2 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 16.10.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 25.09.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 3 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 21.01.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 4 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 03.12.2022 KAŞ KINIK SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 26.11.2022 CK SPOR ANT DEMİRSPOR 6 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 19.11.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 1 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 02.10.2022 KAŞ KINIK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 18.09.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 11.12.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 4 - 3 Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 30.10.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 12.11.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 1 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 24.12.2022 ANT DEMİRSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 5 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 05.11.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 2 - 1 Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 3 Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 27.02.2022 ANTALYA SANAYİ SPOR ANT DEMİRSPOR 4 - 1 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 19.12.2021 1966 AKREP SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 8 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 28.11.2021 ŞARAMPOLSPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 0 - 2 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 06.02.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 1 - 1 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 26.12.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 0 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 12.12.2021 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 20.02.2022 ANTALYA HAL SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 13.02.2022 KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 0 - 4 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 23.01.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 2 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 21.11.2021 KORKUTELİ TAN SPOR 1960 SÜMER SPOR 2 - 0 Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 14.11.2021 KALEKAPISI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.03.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Hakem
U11 Ligi-4.Grup 11.06.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 5 - 1 Hakem
U11 Ligi-ASKF MAHMUT ESEN U11 LİGİ - 8.Grup 19.06.2022 KAŞ KINIK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Hakem
U12 Ligi-5.Grup 03.04.2022 ÜNFA SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 8 Hakem
U12 Ligi-8.Grup 22.05.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 Hakem
U12 Ligi-8.Grup 15.05.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U12 Ligi-8.Grup 15.05.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 3 Hakem
U14 Ligi-4.Grup 24.04.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 8 - 0 Hakem
U14 Ligi-6.Grup 10.04.2022 KALEKAPISI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 3 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 16.06.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 4 - 0 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 21.05.2022 KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 7 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 07.05.2022 KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Hakem
U14 Ligi-9.Grup 30.04.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 2 - 1 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 16.04.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 1 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 20.03.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 5 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 19.02.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 0 - 4 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 14.04.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 12.03.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Hakem
U16 Ligi-2.Grup 31.01.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 2 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 09.04.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 0 Hakem
U16 Ligi-4.Grup 12.02.2022 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Hakem
U16 Ligi-5.Grup 26.03.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 5 - 0 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 15.01.2022 ANTALYA KARTALSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 11.12.2021 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 6 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 31.10.2021 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Hakem
U18 Ligi-1.Grup 23.10.2021 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 4 - 0 Hakem
U18 Ligi-2.Grup 04.12.2021 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 2 - 0 Hakem
U18 Ligi-4.Grup 29.01.2022 KORKUTELİ TAN SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 14 Hakem
U18 Ligi-4.Grup 07.11.2021 ANTALYA KALEİÇİ SPOR SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 22.12.2019 KADRİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 3 - 3 Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.12.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ GAZİPAŞA BELD. 2 - 0 Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 24.11.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 1 Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 27.10.2019 ANTALYA DSİSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 3 - 0 Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 20.10.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 5 - 1 Hakem
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 29.09.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA BELD. 2 - 5 Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 10.11.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Hakem
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 13.10.2019 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 3 - 2 Hakem
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 15.03.2020 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 0 - 7 Hakem
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.03.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1960 SÜMER SPOR 0 - 1 Hakem
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 09.02.2020 GÜNEYSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 0 - 1 Hakem
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 23.02.2020 KORKUTELİ TAN SPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 5 Hakem
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 16.02.2020 ANT DEMİRSPOR YEŞİL KEMER SPOR 5 - 1 Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 15.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGATSPOR 8 - 0 Hakem
SÜPER AMATÖR LİG 03.11.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 10 - 0 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 23.11.2019 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 1 Hakem
U12 LİGİ-4. GRUP 06.10.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 3 Hakem
U13 LİGİ-4. GRUP 07.03.2020 2016 DÖŞEMEALTI SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 4 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 22.09.2019 KALEKAPISI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 05.01.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 12 - 0 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 26.01.2020 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 2 - 9 Hakem
U15 LİGİ-7. GRUP 24.01.2020 BEYMELEK BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 4 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 11.01.2020 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 1 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 30.11.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 3 - 2 Hakem
U16 LİGİ-PLAY OFF 01.02.2020 ALANYA BELEDİYE LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 4 Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 01.03.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 5 - 3 Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 29.02.2020 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 0 Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 2 Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 16.11.2019 ÇAKALLIKLI SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 2 Hakem
U19 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 ANTALYA KUNDU SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 5 Hakem

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1. AMATÖR-1. GRUP 10.02.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 4 - 2 Yan Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 25.11.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 5 Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 04.11.2018 GÜNEYSPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 0 Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 21.10.2018 ANTALYA KUNDU SPOR 1923 KAŞ SPOR 5 - 1 Hakem
1. AMATÖR-1. GRUP 07.10.2018 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 2 - 0 Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 20.01.2019 TRABZONLULARSPOR KADRİYE SPOR 1 - 4 Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 13.01.2019 SERİK ESNAF SPOR SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 0 - 8 Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 14.10.2018 TRABZONLULARSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 0 - 0 Hakem
1. AMATÖR-2. GRUP 30.09.2018 TRABZONLULARSPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 0 - 4 Hakem
2. AMATÖR-1. GRUP 14.04.2019 1960 SÜMER SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Hakem
2. AMATÖR-1. GRUP 03.03.2019 1960 SÜMER SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 1 Hakem
2. AMATÖR-1. GRUP 23.02.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR YEŞİL KEMER SPOR 4 - 1 Hakem
2. AMATÖR-2. GRUP 24.03.2019 ANTALYA DSİSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Hakem
2. AMATÖR-2. GRUP 17.02.2019 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 2 - 1 Hakem
2. AMATÖR-4. GRUP 07.04.2019 SERİK DİKMEN SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 2 - 3 Hakem
U11-7.GRUP 16.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 4 Hakem
U11-7.GRUP 15.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 3 - 0 Hakem
U12-3. GRUP 18.05.2019 ANTALYA 07 SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Hakem
U12-5. GRUP 06.04.2019 ANTALYA DSİSPOR ANT DEMİRSPOR 14 - 0 Hakem
U12-6. GRUP 30.03.2019 1207 ANTALYA SPOR KADRİYE SPOR 0 - 0 Hakem
U12-7. GRUP 09.03.2019 ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR ASLARA SPOR 1 - 5 Hakem
U12-9.GRUP 02.06.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Hakem
U12-9.GRUP 01.06.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 3 - 3 Hakem
U12-9.GRUP 01.06.2019 ELMALI BELD. KUMLUCA BELEDİYE SPOR 0 - 5 Hakem
U12-9.GRUP 26.05.2019 1923 KAŞ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 2 - 1 Hakem
U12-9.GRUP 25.05.2019 KAŞ KINIK SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 7 Hakem
U12-9.GRUP 25.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 9 - 0 Hakem
U14-5. GRUP 23.03.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 8 - 2 Hakem
U14-5. GRUP 02.03.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 6 - 1 Hakem
U14-5. GRUP 16.02.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 3 - 7 Hakem
U14-5. GRUP 01.02.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 6 Hakem
U14-5. GRUP 29.01.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 11 - 0 Hakem
U15-2.GRUP 06.10.2018 GENÇLİKSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Hakem
U16-1. GRUP 21.04.2019 ŞARAMPOLSPOR KADRİYE SPOR 1 - 1 Hakem
U16-3. GRUP 01.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Hakem
U16-3. GRUP 23.04.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 2 Hakem
U16-3. GRUP 16.03.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Hakem
U17-1.GRUP 02.12.2018 ANTALYA YOLSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 0 Hakem
U17-2.GRUP 29.12.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 0 Hakem
U17-2.GRUP 22.09.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 7 Hakem
U19-1 09.02.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 Hakem
U19-1 08.12.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 1 Hakem
U19-1 17.11.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 1 - 1 Hakem
U19-2-2. GRUP 17.03.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Hakem
U19-2-PLAY OFF 12.06.2019 ALANYA BELEDİYE ERDEM GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Hakem

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
1. AMATÖR-GRUP 1 15.10.2017 TRABZONLULARSPOR ALANYA BELEDİYE 4 - 2 Yan Hakem
1. AMATÖR-GRUP 2 17.12.2017 AKDENİZSPOR ÜNFA SPOR 3 - 0 Hakem
1. AMATÖR-GRUP 2 26.11.2017 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZSPOR 6 - 3 Hakem
1. AMATÖR-GRUP 2 24.09.2017 ÜNFA SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
2. AMATÖR-GRUP 2 11.03.2018 ANTALYA MERKEZ SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 2 Hakem
2. AMATÖR-GRUP 4 18.03.2018 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 2 - 1 Hakem
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 19.11.2017 ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 Hakem
U11-GRUP 2 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 7 Hakem
U14-GRUP 1 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U14-GRUP 3 17.09.2017 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Hakem
U16-GRUP 1 ANTALYA DSİSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Hakem
U16-GRUP 2 08.10.2017 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 Hakem
U19-1-GRUP 1 24.12.2017 ANTALYA DSİSPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 2 - 4 Hakem
U19-1-GRUP 1 18.11.2017 ANTALYA DSİSPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 1 Hakem
U19-1-GRUP 1 21.10.2017 ANTALYA YOLSPOR ÜNFA SPOR 7 - 0 Hakem
U19-1-GRUP 2 13.01.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 0 Hakem
U19-1-GRUP 2 14.10.2017 KONYAALTI BELEDİYE SPOR GÜNEYSPOR 5 - 1 Hakem
U19-1-GRUP 2 KONYAALTI BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 Hakem