çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad AHMET YEŞİLYAYLA
Lisans No
Görev
Meslek Matbacı
Klasman C Klasman
Tarih 01.08.2017

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12 LİGİ-2.GRUP 20.11.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 20.11.2022 ÇIRALISPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 20.11.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 20.11.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 06.11.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ÇIRALISPOR 3 - 1 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 16.10.2022 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 16.10.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR AKSEKİ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 16.10.2022 1960 SÜMER SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 19.09.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2.GRUP 18.09.2022 MANAVGATSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 11 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 18.09.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 7 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-6.GRUP - MANAVGAT 18.09.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3.GRUP 11.09.2022 CK SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 21 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 11.09.2022 ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 11.09.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 1 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 Ligi-4.Grup 19.05.2022 TRABZONLULARSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 19.05.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 19.05.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 14 Saha Komiseri
U12 Ligi-3.Grup 15.05.2022 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 1 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 15.05.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 15.05.2022 ÇAKALLIKLI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 15.05.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 08.05.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 08.05.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 08.05.2022 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 10.04.2022 ANTALYA KUNDU SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 10.04.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 10.04.2022 ŞARAMPOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 27.03.2022 KALEKAPISI SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 27.03.2022 SERİK BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 13.03.2022 ANTALYA KARTALSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 27.02.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ŞARAMPOLSPOR 6 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 20.02.2022 KEMER İDMANYURDU SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 20.02.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 12.02.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 12.02.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.02.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 30.01.2022 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 23.01.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 6 - 5 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 23.01.2022 ANTALYA HAL SPOR 1960 SÜMER SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 15.01.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 09.01.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 18.12.2021 ANTALYA 07 SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U18 Ligi-2.Grup 11.12.2021 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.12.2021 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 28.11.2021 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 2003 SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 14.11.2021 KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U18 Ligi-2.Grup 31.10.2021 ANTALYA DSİSPOR ELMALI BELD. 13 - 0 Saha Komiseri
U18 Ligi-4.Grup 24.10.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.03.2020 ÇAKALLIKLI SPOR KALEKAPISI SPOR 4 - 4 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.03.2020 AKSU BELEDİYE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 01.03.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA YOLSPOR 5 - 3 Saha Komiseri
U13 LİGİ-1. GRUP 23.02.2020 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U13 LİGİ-6. GRUP 23.02.2020 KALEKAPISI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U13 LİGİ-2. GRUP 23.02.2020 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR SERİK BELEDİYESPOR 7 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 09.02.2020 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 09.02.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR TRABZONLULARSPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 02.02.2020 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 26.01.2020 KONYAALTI BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 26.01.2020 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 19.01.2020 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 12.01.2020 KAŞ KINIK SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 05.01.2020 SARILAR BELEDİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 13 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 29.12.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 29.12.2019 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 29.12.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 22.12.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 22.12.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 22.12.2019 TRABZONLULARSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 22.12.2019 ALTUN GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 22.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 15.12.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 15.12.2019 ANTALYA KUNDU SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 15.12.2019 ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 08.12.2019 ŞARAMPOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 08.12.2019 CK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.12.2019 AVSALLAR BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 01.12.2019 MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 01.12.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ILICA BELEDİYESPOR 7 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 24.11.2019 ELMALI BELD. ANTALYA HAL SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 17.11.2019 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 17.11.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 09.11.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 09.11.2019 ŞARAMPOLSPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 03.11.2019 DEMRE BELEDİYESPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 20.10.2019 KAŞ KINIK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 13.10.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 28.09.2019 MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 28.09.2019 MANAVGATSPOR SİDESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 28.09.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 22.09.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 15.09.2019 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 15.09.2019 TRABZONLULARSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-3. GRUP 26.05.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR TOPTAŞ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 28.04.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 21.04.2019 ANTALYA DSİSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 21.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 21.04.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-4. GRUP 14.04.2019 AKSEKİ SPOR SERİK DİKMEN SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 07.04.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 3 - 0 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 07.04.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 4 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 07.04.2019 ASLARA SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 07.04.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 07.04.2019 AKSU BELEDİYE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 30.03.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 15 - 0 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 30.03.2019 SERİK ESNAF SPOR SPOR KALEKAPISI SPOR 3 - 13 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 24.03.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 24.03.2019 YEŞİL KEMER SPOR 1960 SÜMER SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 17.03.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 03.03.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 16.02.2019 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 16.02.2019 ANTALYA 07 SPOR 1966 AKREP SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 16.02.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 10.02.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 09.02.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U19-1 09.02.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 03.02.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19-1 01.02.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 31.01.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 31.01.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 28.01.2019 ANTALYA 07 SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 28.01.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 28.01.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ASLARA SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 13.01.2019 GÜNEYSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 13.01.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 13.01.2019 ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 29.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR 1966 AKREP SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-8. GRUP 23.12.2018 AYTEMİZ ALANYASPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U13-8. GRUP 23.12.2018 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-8. GRUP 23.12.2018 İNCEKUM BELEDİYESPOR OBA BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 16.12.2018 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 16.12.2018 GÜNEYSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 15.12.2018 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 09.12.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR GÜNEYSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 09.12.2018 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA SAĞLIKSPOR 3 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 02.12.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 07.10.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MANAVGATSPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U19-1 06.10.2018 MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 30.09.2018 ANTALYA ATLETİK SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 30.09.2018 ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-GRUP 1 04.03.2018 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
1. AMATÖR-GRUP 2 29.10.2017 AKDENİZSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 2 - 6 Saha Komiseri
U14-GRUP 2 29.10.2017 CK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16-GRUP 2 22.10.2017 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U16-GRUP 1 15.10.2017 ANTALYA DSİSPOR ALANYA BELEDİYE 2 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-GRUP 1 15.10.2017 TRABZONLULARSPOR ALANYA BELEDİYE 4 - 2 Saha Komiseri
1. AMATÖR-GRUP 1 08.10.2017 TRABZONLULARSPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri