Lig |
Tarih |
Maç |
Skor |
Görev |
U13 LİGİ-3.GRUP |
10.06.2023 |
ANTALYA GÜL SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR |
4 - 3 |
Saha Komiseri |
U13 LİGİ-5.GRUP |
10.06.2023 |
VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
U13 LİGİ-1.GRUP |
03.06.2023 |
ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR |
0 - 2 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - |
03.06.2023 |
MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KARTALSPOR |
1 - 2 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-PLAY OFF - B.GRUBU - |
03.06.2023 |
ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
1 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - |
27.05.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA 07 SPOR |
2 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-PLAY OFF - B.GRUBU - |
27.05.2023 |
CK SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-5.GRUP |
06.05.2023 |
AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
5 - 3 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-6.GRUP |
30.04.2023 |
MURATPAŞA BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
2 - 0 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-6.GRUP |
30.04.2023 |
ANTALYA DSİSPOR 1966 AKREP SPOR |
6 - 0 |
Saha Komiseri |
U13 LİGİ-4.GRUP |
16.04.2023 |
SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR |
3 - 2 |
Saha Komiseri |
U13 LİGİ-5.GRUP |
16.04.2023 |
1966 AKREP SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ |
3 - 6 |
Saha Komiseri |
U13 LİGİ-2.GRUP |
16.04.2023 |
ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-5.GRUP |
15.04.2023 |
TRABZONLULARSPOR KALEKAPISI SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-5.GRUP |
15.04.2023 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR |
1 - 17 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-3.GRUP |
15.04.2023 |
KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR |
4 - 3 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-1.GRUP |
15.04.2023 |
1905 SERİK SPOR TFA SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-2.GRUP |
15.04.2023 |
AKSEKİ SPOR İYİLER SPOR KULÜBÜ |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-4.GRUP |
15.04.2023 |
ANTALYA SANAYİ SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
5 - 0 |
Saha Komiseri |
U11 LİGİ-2.GRUP |
15.04.2023 |
ANTALYA DSİSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR |
5 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-2.GRUP |
08.04.2023 |
ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
1 - 6 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-3.GRUP |
08.04.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP |
19.03.2023 |
SERİK ESNAF SPOR SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ |
8 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
19.03.2023 |
ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA SAĞLIKSPOR |
1 - 3 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2.GRUP |
11.03.2023 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ |
6 - 1 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2.GRUP |
11.03.2023 |
ANTALYA KARTALSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ |
13 - 0 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-5.GRUP |
05.03.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ |
8 - 0 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2.GRUP |
05.03.2023 |
YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ |
0 - 14 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-3.GRUP |
05.03.2023 |
TRABZONLULARSPOR ÜNFA SPOR |
9 - 2 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-2.GRUP |
05.02.2023 |
OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR |
2 - 6 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-3.GRUP |
05.02.2023 |
VOLE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
2 - 5 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-4.GRUP |
05.02.2023 |
KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
0 - 6 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-5.GRUP |
04.02.2023 |
KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-1.GRUP |
04.02.2023 |
ERDEM GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP |
29.01.2023 |
1923 KAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR |
4 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4.GRUP |
07.01.2023 |
1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR |
0 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
07.01.2023 |
1966 AKREP SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
07.01.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ |
13 - 2 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
24.12.2022 |
DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ |
5 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
24.12.2022 |
AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KARTALSPOR |
3 - 5 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3.GRUP |
24.12.2022 |
ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4.GRUP |
10.12.2022 |
İKİZLER SPOR KULÜBÜ CK SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3.GRUP |
10.12.2022 |
ARKA GENÇLİK VE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ |
5 - 7 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3.GRUP |
10.12.2022 |
ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ |
0 - 4 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-3.GRUP |
03.12.2022 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
2 - 1 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3.GRUP |
03.12.2022 |
KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA 07 SPOR |
0 - 11 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-1.GRUP |
26.11.2022 |
AKDENİZSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR |
1 - 10 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-1.GRUP |
26.11.2022 |
ANTALYA 07 SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR |
1 - 7 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-2.GRUP |
19.11.2022 |
KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ |
0 - 16 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-6.GRUP |
19.11.2022 |
ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA YOLSPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-3.GRUP |
19.11.2022 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR |
1 - 5 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-7.GRUP |
19.11.2022 |
İKİZLER SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
30.10.2022 |
AKDENİZSPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR |
19 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
30.10.2022 |
HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR |
4 - 5 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
30.10.2022 |
ANTALYA KARTALSPOR SERİK BELEDİYESPOR |
0 - 1 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-6.GRUP |
29.10.2022 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ |
1 - 5 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-3.GRUP |
29.10.2022 |
TFA SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-1.GRUP |
29.10.2022 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ |
0 - 5 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-2.GRUP |
29.10.2022 |
ANTALYA HAL SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR |
9 - 2 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1.GRUP |
22.10.2022 |
AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR |
2 - 4 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
22.10.2022 |
ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ |
8 - 0 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-6.GRUP |
15.10.2022 |
1966 SERİK CUMALI SPOR 1207 ANTALYA SPOR |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-1.GRUP |
15.10.2022 |
ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-7.GRUP |
15.10.2022 |
PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5.GRUP |
08.10.2022 |
DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
08.10.2022 |
AKGÜN GENÇLİKSPOR ÇIRALISPOR |
4 - 5 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1.GRUP |
08.10.2022 |
AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
5 - 4 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
01.10.2022 |
ÇIRALISPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
5 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
01.10.2022 |
HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR |
1 - 5 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2.GRUP |
24.09.2022 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KARTALSPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4.GRUP |
24.09.2022 |
1966 SERİK CUMALI SPOR CK SPOR |
1 - 4 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2.GRUP |
17.09.2022 |
TRABZONLULARSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4.GRUP |
17.09.2022 |
2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR |
1 - 3 |
Saha Komiseri |