çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad HÜSEYİN OĞUZ
Lisans No
Görev
Meslek Öğretmen
Klasman A klasman
Tarih 01.09.2013

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12 LİGİ-2.GRUP 26.11.2022 ŞARAMPOLSPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6.GRUP 26.11.2022 1966 AKREP SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 26.11.2022 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-7.GRUP 26.11.2022 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3.GRUP 09.10.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 09.10.2022 ANTALYA DSİSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2.GRUP 02.10.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 02.10.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3.GRUP 25.09.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2.GRUP 25.09.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 08.12.2021 KADRİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 14.11.2021 ANTALYA MERKEZ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri

2020-2021 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÖLGESEL AMATÖR LİG 2.BÖLGE-7. GRUP 13.06.2021 KEPEZ BELEDİYESPOR YEŞİLOVA BELEDİYE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 08.03.2020 ADRASAN SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 07.03.2020 1966 AKREP SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 10 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 07.03.2020 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1 - 11 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 07.03.2020 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 07.03.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 01.03.2020 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-2. GRUP 01.03.2020 ANTALYA KUNDU SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 5 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 01.03.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U19/2 LİGİ-1. GRUP 23.02.2020 ALANYA KESTELSPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 23.02.2020 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR KAŞ KINIK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 22.02.2020 ŞARAMPOLSPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 22.02.2020 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-4. GRUP 16.02.2020 SARILAR BELEDİYE SPOR SERİK DİKMEN SPOR 6 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 16.02.2020 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-2. GRUP 09.02.2020 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-4. GRUP 09.02.2020 SERİK DİKMEN SPOR MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ 0 - 7 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 08.02.2020 ANTALYA KUNDU SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 08.02.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 08.02.2020 ANTALYA KEMERSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 01.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 19.01.2020 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 19.01.2020 ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 18.01.2020 DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 12.01.2020 FİNİKE BELEDİYE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 12.01.2020 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 11.01.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 11.01.2020 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 05.01.2020 ELMALI BELD. BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 04.01.2020 AKSU BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 04.01.2020 KALEKAPISI SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 10 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 28.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 22.12.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 21.12.2019 ŞARAMPOLSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.12.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 15.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGATSPOR 8 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 14.12.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 08.12.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 07.12.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 01.12.2019 DEMRE BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 30.11.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ GENÇLİKSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 30.11.2019 ASLARA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 7 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 24.11.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 23.11.2019 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 17.11.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 17.11.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA HAL SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 09.11.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 09.11.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 03.11.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 02.11.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 27.10.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 27.10.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 4 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 13.10.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 06.10.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 28.09.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 22.09.2019 ANTALYA KARTALSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 15.09.2019 ASLARA SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 15.09.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 14.09.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U19-2-2. GRUP 25.05.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 25.05.2019 DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 12.05.2019 YUVASPOR KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 11.05.2019 ANTALYA SAĞLIKSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 11.05.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 11.05.2019 2016 DÖŞEMEALTI SPOR DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 05.05.2019 ANTALYA KARTALSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - B GRUBU 04.05.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 04.05.2019 1960 SÜMER SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 04.05.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 01.05.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA YOLSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 28.04.2019 TOPTAŞ SPOR ÇIRALISPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 27.04.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 27.04.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ELMALI BELD. 2 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 20.04.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 13.04.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 13.04.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 13.04.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 07.04.2019 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 0 - 8 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 07.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 06.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 23.03.2019 ELMALI BELD. DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 17.03.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 17.03.2019 KADRİYE SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 14 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 17.03.2019 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 03.03.2019 MANAVGAT O7 SPOR KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 24.02.2019 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 17.02.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 17.02.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1960 SÜMER SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 16.02.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 10.02.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U15-PLAY OFF 09.02.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
1. AMATÖR-2. GRUP 20.01.2019 TRABZONLULARSPOR KADRİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 19.01.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 12.01.2019 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 4 - 1 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 29.12.2018 KALEKAPISI SPOR TOSMUR BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 29.12.2018 ALTUN GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 23.12.2018 ANTALYA 2003 SPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 23.12.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1 - 5 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 02.12.2018 ANTALYA KUNDU SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 02.12.2018 GENÇLİKSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 01.12.2018 CK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 01.12.2018 ANTALYA 07 SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 01.12.2018 ANT DEMİRSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 12 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 25.11.2018 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1966 AKREP SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U17-1.GRUP 25.11.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 25.11.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 25.11.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 24.11.2018 KALEKAPISI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 24.11.2018 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 24.11.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 24.11.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 24.11.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR CK SPOR 4 - 6 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 29.10.2018 ŞARAMPOLSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL 28.10.2018 KEPEZ BELEDİYESPOR AYDINSPOR 1923 0 - 0 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 27.10.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 27.10.2018 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 21.10.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 20.10.2018 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 20.10.2018 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 14.10.2018 KAŞ KINIK SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 13.10.2018 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 07.10.2018 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 30.09.2018 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 16.09.2018 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 1 Saha Komiseri

2017-2018 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-GRUP 3 18.03.2018 İBRADI SPOR AKSEKİ SPOR 5 - 3 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 1 11.03.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 2 11.03.2018 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR ANTALYA DSİSPOR 3 - 4 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 2 11.03.2018 ANTALYA MERKEZ SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 2 04.03.2018 ANTALYA DSİSPOR ALANYA DEMİRSPOR 5 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 1 18.02.2018 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 1 18.02.2018 1960 SÜMER SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-GRUP 2 18.02.2018 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ALANYA DEMİRSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-PLAY OFF 28.01.2018 KAŞ KINIK SPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 14.01.2018 ELMALI BELD. BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 07.01.2018 FİNİKE BELEDİYE SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 24.12.2017 ELMALI BELD. KAŞ KINIK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 17.12.2017 ORMANSPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16-GRUP 1 16.12.2017 ANT DEMİRSPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 1 16.12.2017 ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U16-GRUP 2 16.12.2017 ANTALYA KÖRFEZ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 10.12.2017 ELMALI BELD. ORMANSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SPOR TOTO BAL-GRUP 7 03.12.2017 MANAVGAT BELEDİYESPOR BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-GRUP 1 19.11.2017 SERİK ESNAF SPOR SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14-GRUP 1 19.11.2017 GENÇLİKSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-GRUP 3 18.11.2017 AKGÜN GENÇLİKSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-GRUP 3 18.11.2017 ASLARA SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U13-GRUP 2 18.11.2017 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANT DEMİRSPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U13-GRUP 2 18.11.2017 SERİK BELEDİYESPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 2 11.11.2017 KONYAALTI BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U16-GRUP 1 04.11.2017 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1905 SERİK SPOR 0 - 16 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 22.10.2017 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16-GRUP 2 22.10.2017 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 15.10.2017 KAŞ KINIK SPOR ELMALI BELD. 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 08.10.2017 ELMALI BELD. ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 1 17.09.2017 FİNİKE BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14-GRUP 2 16.09.2017 1966 AKREP SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U14-GRUP 2 16.09.2017 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14-GRUP 3 16.09.2017 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U16-GRUP 1 16.09.2017 ANT DEMİRSPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-GRUP 2 13.09.2017 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19-1-GRUP 1 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 3 - 0 Saha Komiseri