çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad ALİ VAROL
Lisans No
Görev
Meslek Güvenlik Görevlisi
Klasman C Klasman
Tarih 01.06.2018

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 04.12.2022 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 04.12.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 03.12.2022 ANTALYA KALEİÇİ SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 03.12.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 27.11.2022 ANTALYA SANAYİ SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 20.11.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 6 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6.GRUP 06.11.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 06.11.2022 ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-7.GRUP 06.11.2022 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 10 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3.GRUP 23.10.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR CK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 23.10.2022 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6.GRUP 22.10.2022 1966 AKREP SPOR AKDENİZSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 22.10.2022 VARSAK SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 22.10.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5.GRUP 22.10.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11 Ligi-2.Grup 04.06.2022 TRABZONLULARSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 04.06.2022 ÇAKALLIKLI SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 04.06.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 6 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 22.05.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 22.05.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 22.05.2022 AKSU CİHADİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 22.05.2022 ÇIRALISPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-3.Grup 21.05.2022 AKDENİZSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 12 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 21.05.2022 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 21.05.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 13 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 21.05.2022 ÇIRALISPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 21.05.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GÜL SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 21.05.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 07.05.2022 1905 SERİK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 07.05.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR CK SPOR 0 - 13 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 30.04.2022 KONYAALTI BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 30.04.2022 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 30.04.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 30.04.2022 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ÇIRALISPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 24.04.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 24.04.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 24.04.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 9 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 17.04.2022 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 17.04.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 10.04.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEMERSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 10.04.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KALEKAPISI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 09.04.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 09.04.2022 ANTALYA KUNDU SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U16 Ligi-5.Grup 09.04.2022 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 03.04.2022 KONYAALTI BELEDİYE SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 03.04.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U16 Ligi-2.Grup 26.03.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 26.03.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 26.03.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 26.03.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 26.03.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 05.12.2021 MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ GENÇ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 28.11.2021 AVSALLAR BELEDİYESPOR SERİK DİKMEN SPOR 3 - 0 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U13 LİGİ-5. GRUP 08.03.2020 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 0 - 7 Saha Komiseri
U13 LİGİ-1. GRUP 08.03.2020 MARMARA 07 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U13 LİGİ-2. GRUP 08.03.2020 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11 LİGİ-4. GRUP 01.03.2020 ANTALYA DSİSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11 LİGİ-4. GRUP 01.03.2020 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U11 LİGİ-4. GRUP 01.03.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U13 LİGİ-5. GRUP 23.02.2020 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 8 - 0 Saha Komiseri
U13 LİGİ-1. GRUP 23.02.2020 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 9 Saha Komiseri
U13 LİGİ-2. GRUP 23.02.2020 AKDENİZSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-PLAY OFF 02.02.2020 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-3. GRUP 02.02.2020 ANTALYA KARTALSPOR GENÇLİKSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 26.01.2020 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 26.01.2020 SERİK BELEDİYESPOR ÇAKALLIKLI SPOR 13 - 2 Saha Komiseri
U15 LİGİ-7. GRUP 21.01.2020 ELMALI BELD. 1923 KAŞ SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 19.01.2020 ANTALYA KUNDU SPOR GAZİPAŞA BELD. 1 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 12.01.2020 ANTALYA KUNDU SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 0 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 12.01.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 12 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 05.01.2020 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 05.01.2020 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 05.01.2020 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 01.01.2020 AKSU CİHADİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 01.01.2020 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 01.01.2020 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 29.12.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 29.12.2019 AKSU CİHADİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 4 - 11 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 29.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 22.12.2019 ANTALYA DSİSPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 22.12.2019 ANTALYA HAL SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 22.12.2019 1905 SERİK SPOR AKDENİZSPOR 3 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 15.12.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 0 - 5 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 15.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 15.12.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ELMALI BELD. 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 10.11.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 10.11.2019 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 10.11.2019 ANTALYA 07 SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 27.10.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 27.10.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 20.10.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 20.10.2019 ANTALYA KUNDU SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 19.10.2019 ŞARAMPOLSPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 13.10.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 13.10.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 9 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 13.10.2019 ANTALYA KEMERSPOR CK SPOR 0 - 9 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 06.10.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 06.10.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 29.09.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA BELD. 2 - 5 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 29.09.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 22.09.2019 GENÇLİKSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 6 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 22.09.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 14.09.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 14.09.2019 ANTALYA 07 SPOR CK SPOR 0 - 1 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2. AMATÖR-PLAY OFF 02.06.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 02.06.2019 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 02.06.2019 TFA SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 02.06.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 02.06.2019 ANTALYA KÖRFEZ SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 01.06.2019 ALTUN GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 01.06.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 01.06.2019 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 2 - 9 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 01.06.2019 ANTALYA KUNDU SPOR 1905 SERİK SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 26.05.2019 KORKUTELİ TAN SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 19.05.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 12.05.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 12.05.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA HAL SPOR 12 - 1 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 12.05.2019 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 11 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 05.05.2019 KALEKAPISI SPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 05.05.2019 ANTALYA KÖRFEZ SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 5 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 05.05.2019 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 05.05.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 05.05.2019 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR GENÇLİKSPOR 3 - 12 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 05.05.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 04.05.2019 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ İBRADI SPOR 11 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 04.05.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 04.05.2019 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 04.05.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 28.04.2019 ÇAKALLIKLI SPOR 1960 SÜMER SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 28.04.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 1966 AKREP SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 21.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 21.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 14.04.2019 ANT DEMİRSPOR YEŞİL KEMER SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 13.04.2019 TFA SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 13.04.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 13.04.2019 KALEKAPISI SPOR ASLARA SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 13.04.2019 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 13.04.2019 ORMANSPOR 1905 SERİK SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 07.04.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 07.04.2019 ANTALYA KUNDU SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 07.04.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 06.04.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR TFA SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 06.04.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 06.04.2019 ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 06.04.2019 1905 SERİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 6 - 2 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 06.04.2019 ANTALYA DSİSPOR ANT DEMİRSPOR 14 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 24.03.2019 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 24.03.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ALANYA BELEDİYE 1 - 1 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 23.03.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 23.03.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 14 - 1 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 23.03.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 17.03.2019 GENÇLİKSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 10.03.2019 ANTALYA HAL SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 15 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 10.03.2019 1905 SERİK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 10.03.2019 1966 SERİK CUMALI SPOR AKSEKİ SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 10.03.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-PLAY OFF 03.03.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-PLAY OFF 03.03.2019 KADRİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 0 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 24.02.2019 ÇAKALLIKLI SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 10.02.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 10.02.2019 ÇIRALISPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 10.02.2019 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1 - 5 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 09.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR KADRİYE SPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 03.02.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 03.02.2019 GÜNEYSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1 - 3 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 03.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 02.02.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 02.02.2019 GENÇLİKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 13.01.2019 SERİK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 13.01.2019 ANT DEMİRSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 13.01.2019 ASLARA SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 12.01.2019 SERİK DİKMEN SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 12.01.2019 ANTALYA DSİSPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 12.01.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 30.12.2018 GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 12 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 30.12.2018 ANTALYA KEPEZALTI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 23.12.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U19-1 22.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 22.12.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 16.12.2018 ANT DEMİRSPOR SERİK DİKMEN SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 16.12.2018 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 16.12.2018 GENÇLİKSPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 15.12.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 15.12.2018 ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 11 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 15.12.2018 ANTALYA KALEİÇİ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 09.12.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 09.12.2018 SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 08.12.2018 ŞARAMPOLSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 08.12.2018 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 02.12.2018 ALANYA KESTELSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 18.11.2018 ÇIRALISPOR ŞARAMPOLSPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 18.11.2018 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 18.11.2018 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 17.11.2018 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 17.11.2018 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 5 - 3 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 11.11.2018 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 5 - 4 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 11.11.2018 ANTALYA DOKUMA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 11.11.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 11.11.2018 AKDENİZSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 10.11.2018 SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 12 - 0 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 10.11.2018 SERİK DİKMEN SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 10.11.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR TFA SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 10.11.2018 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 10.11.2018 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U17-1.GRUP 29.10.2018 ANTALYA YOLSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 28.10.2018 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 28.10.2018 ANTALYA KUNDU SPOR KALEKAPISI SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 27.10.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 21.10.2018 ANTALYA 2003 SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 21.10.2018 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 20.10.2018 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 20.10.2018 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 20.10.2018 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 20.10.2018 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 20.10.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKDENİZSPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 14.10.2018 SERİK DİKMEN SPOR ANT DEMİRSPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 14.10.2018 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 14.10.2018 ANTALYA HAL SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 12 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 14.10.2018 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 13.10.2018 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 13.10.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U19-1 13.10.2018 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 07.10.2018 ANTALYA HAL SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 07.10.2018 ARKA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 07.10.2018 KEPEZ GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 06.10.2018 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 06.10.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 06.10.2018 ANTALYA KALEİÇİ SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 30.09.2018 PAYALLAR KONAKLI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 7 - 3 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 29.09.2018 ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 29.09.2018 ANT DEMİRSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 8 Saha Komiseri