çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad YALÇIN YILDIRIM
Lisans No
Görev
Meslek Emekli
Klasman
Tarih 01.09.2018

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 LİGİ-1.GRUP 04.12.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 04.12.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 04.12.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 27.11.2022 PAYALLAR KONAKLI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 20.11.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 1 - 10 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 20.11.2022 SERİK BELEDİYESPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4.GRUP 20.11.2022 ŞARAMPOLSPOR CK SPOR 0 - 7 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 06.11.2022 ANTALYA KUNDU SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 06.11.2022 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 06.11.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 30.10.2022 ANTALYA HAL SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 2 - 3 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 30.10.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR 1923 KAŞ SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6.GRUP 29.10.2022 ANTALYA YOLSPOR 1966 AKREP SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3.GRUP 29.10.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR 11 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ORMANSPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4.GRUP 23.10.2022 YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 AKSEKİ SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 8 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ÇIRALISPOR 0 - 9 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 16.10.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 16.10.2022 ÇIRALISPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 2 - 13 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 16.10.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 09.10.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 11 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 09.10.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 09.10.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 25.09.2022 ANTALYA KARTALSPOR ÇIRALISPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 25.09.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 6 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3.GRUP 25.09.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 18.09.2022 KONAKLI BELEDİYESPOR AKSEKİ SPOR 18 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-4.GRUP 18.09.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 5 - 9 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3.GRUP 11.09.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5.GRUP 11.09.2022 KALEKAPISI SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2.GRUP 11.09.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR TRABZONLULARSPOR 2 - 7 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 Ligi-4.Grup 22.05.2022 KADRİYE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11 Ligi-3.Grup 22.05.2022 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 0 - 10 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 22.05.2022 ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 22.05.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ CK SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 22.05.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 22.05.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 7 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 15.05.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 15.05.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANT DEMİRSPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 15.05.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 15.05.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 6 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 15.05.2022 AKDENİZSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 08.05.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 08.05.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 08.05.2022 ORMANSPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 - 5 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 08.05.2022 KEPEZ GENÇLİK SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 17.04.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 17.04.2022 1905 SERİK SPOR KALEKAPISI SPOR 4 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 17.04.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KEPEZ GENÇLİK SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 27.03.2022 KEPEZ BELEDİYESPOR ANTALYA YOLSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 27.03.2022 KEPEZ GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 20.03.2022 ANTALYA KUNDU SPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 06.03.2022 ANTALYA KALEİÇİ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 06.03.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 27.02.2022 ANTALYA KUNDU SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 27.02.2022 KALEKAPISI SPOR 1960 SÜMER SPOR 3 - 8 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 13.02.2022 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 30.01.2022 ANT DEMİRSPOR ÇAKALLIKLI SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 30.01.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 23.01.2022 KONAKLI BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 09.01.2022 ANTALYA 2003 SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 02.01.2022 ANTALYA KUNDU SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 26.12.2021 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 21.11.2021 1966 AKREP SPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 21.11.2021 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KÜÇÜKLÜ DUMLUPINAR 14 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 14.11.2021 KALEKAPISI SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U18 Ligi-3.Grup 31.10.2021 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 5 Saha Komiseri
U18 Ligi-4.Grup 24.10.2021 SARILAR BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 15.03.2020 TOPTAŞ SPOR YUVASPOR 3 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-3. GRUP 15.03.2020 MAVİKENT BELEDİYESPOR ADRASAN SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.03.2020 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1960 SÜMER SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 08.03.2020 TRABZONLULARSPOR ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 08.03.2020 KORKUTELİ TAN SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.03.2020 1960 SÜMER SPOR GÜNEYSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.03.2020 TRABZONLULARSPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-2. GRUP 01.03.2020 ÇAKALLIKLI SPOR KEMER İDMANYURDU SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-2. GRUP 23.02.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 23.02.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 16.02.2020 ANTALYA 07 SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-5. GRUP 16.02.2020 CK SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 09.02.2020 1960 SÜMER SPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
2.AMATÖR KÜME-1. GRUP 09.02.2020 GÜNEYSPOR ANTALYA SAĞLIKSPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U17 LİGİ-1. GRUP 09.02.2020 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 02.02.2020 KAŞ KINIK SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 4 - 3 Saha Komiseri
U15 LİGİ-4. GRUP 26.01.2020 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ÇAKALLIKLI SPOR 2 - 9 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-PLAY OFF 26.01.2020 GAZİPAŞA BELD. KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 18.01.2020 ASLARA SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 2 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 12.01.2020 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 11.01.2020 ŞARAMPOLSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 05.01.2020 SERİK DİKMEN SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U15 LİGİ-1. GRUP 05.01.2020 ANTALYA MERKEZ SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
U15 LİGİ-3. GRUP 05.01.2020 KEPEZ BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 29.12.2019 KADRİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 11 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 29.12.2019 ANTALYA 2003 SPOR ELMALI BELD. 5 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 22.12.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 22.12.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 15.12.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 15.12.2019 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 15.12.2019 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 10 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 08.12.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 08.12.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 01.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.12.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 01.12.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 24.11.2019 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 24.11.2019 KONAKLI BELEDİYESPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 17.11.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 17.11.2019 DEMRE BELEDİYESPOR MANAVGATSPOR 4 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 03.11.2019 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1923 KAŞ SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 27.10.2019 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 27.10.2019 ASLARA SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 20.10.2019 ANTALYA SANAYİ SPOR 1923 KAŞ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-2. GRUP 20.10.2019 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 13.10.2019 BEYMELEK BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 9 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 06.10.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 7 - 3 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 15.09.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 15.09.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 14.09.2019 ASLARA SPOR GENÇLİKSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 14.09.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10 - 0 Saha Komiseri

2018-2019 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U12-1. GRUP 13.06.2019 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 13.06.2019 CK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 12.06.2019 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 11.06.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 01.06.2019 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 01.06.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 01.06.2019 ANTALYA HAL SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 01.06.2019 SERİK DİKMEN SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 26.05.2019 ALTUN GENÇLİK VE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 2 - 5 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 26.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANT DEMİRSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 26.05.2019 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR AKSEKİ SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 26.05.2019 ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 25.05.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 25.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16-PLAY OFF 22.05.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA YOLSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 19.05.2019 İBRADI SPOR KADRİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 19.05.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1905 SERİK SPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 19.05.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 18.05.2019 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 18.05.2019 ELMALI BELD. DEMRE BELEDİYESPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 15.05.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ALANYA BELEDİYE 0 - 6 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - A GRUBU 13.05.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 7 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - B GRUBU 13.05.2019 VARSAK SPOR KULÜBÜ YILDIRIMSPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 12.05.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 12.05.2019 ANTALYA KÖRFEZ SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 3 - 5 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 12.05.2019 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZ POPLİN SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 DEMRE BELEDİYESPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 KUMLUCA GENÇLİK SPOR YUVASPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 TOPTAŞ SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-9.GRUP 11.05.2019 YUVASPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - A GRUBU 07.05.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 05.05.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 05.05.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 8 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 05.05.2019 1966 AKREP SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 04.05.2019 1207 ANTALYA SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 6 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 04.05.2019 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 2 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 04.05.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 04.05.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 04.05.2019 SERİK DİKMEN SPOR GENÇLİKSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 01.05.2019 GENÇLİKSPOR ALANYA BELEDİYE 2 - 1 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 01.05.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 01.05.2019 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - A GRUBU 01.05.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KUMLUCA BELEDİYE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U12-6. GRUP 28.04.2019 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 28.04.2019 SERİK BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
U12-7. GRUP 28.04.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-2. GRUP 28.04.2019 1905 SERİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U12-5. GRUP 28.04.2019 1966 AKREP SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14-PLAY OFF - B GRUBU 27.04.2019 ALANYA BELEDİYE SARILAR BELEDİYE SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 27.04.2019 1960 SÜMER SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 23.04.2019 ANTALYAGÜCÜ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U19-2-1. GRUP 23.04.2019 ANT DEMİRSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19-2-2. GRUP 23.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 21.04.2019 YUVASPOR TOPTAŞ SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 20.04.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1 - 4 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 20.04.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 17.04.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 16.04.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 16.04.2019 ANTALYA KUNDU SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 15.04.2019 ANTALYA MİTHATPAŞA SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 0 - 6 Saha Komiseri
2. AMATÖR-3. GRUP 14.04.2019 ÇIRALISPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 14.04.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 13.04.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U19-1 13.04.2019 KEPEZ BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 5 - 5 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 13.04.2019 AKGÜN GENÇLİKSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 09.04.2019 1966 AKREP SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 07.04.2019 FİNİKE BELEDİYE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 05.04.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12-1. GRUP 01.04.2019 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12-3. GRUP 01.04.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR GENÇLİKSPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 30.03.2019 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U16-1. GRUP 30.03.2019 GENÇLİKSPOR KADRİYE SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 24.03.2019 KAŞ KINIK SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14-2. GRUP 23.03.2019 SERİK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14-4. GRUP 23.03.2019 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 23.03.2019 AKSU BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 7 - 2 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 17.03.2019 ANTALYA MERKEZ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 17.03.2019 1960 SÜMER SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U19-1 16.03.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 3 - 4 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 09.03.2019 ANTALYA 2003 SPOR TFA SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U12-4. GRUP 09.03.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri
2. AMATÖR-2. GRUP 03.03.2019 ANTALYA DSİSPOR KORKUTELİ TAN SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
2. AMATÖR-1. GRUP 17.02.2019 YEŞİL KEMER SPOR ANT DEMİRSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U19-1 16.02.2019 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U19-1 13.02.2019 ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 10.02.2019 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U16-3. GRUP 02.02.2019 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U19-1 01.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U14-1. GRUP 01.02.2019 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U17-PLAY OFF 30.01.2019 ALANYA BELEDİYE 1905 SERİK SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 29.01.2019 TRABZONLULARSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U16-2. GRUP 29.01.2019 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KARTALSPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 24.01.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 23.01.2019 ANTALYA 07 SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 23.01.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 23.01.2019 ANTALYA KUNDU SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U14-3. GRUP 20.01.2019 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U19-1 20.01.2019 ANTALYA DSİSPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 19.01.2019 AKSU BELEDİYE SPOR SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 19.01.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 6 - 1 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 19.01.2019 ANTALYA KARTALSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 13.01.2019 KUMLUCA BELEDİYE SPOR MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U13-4. GRUP 12.01.2019 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 30.12.2018 ANTALYA DSİSPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U13-1. GRUP 29.12.2018 KALEKAPISI SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 29.12.2018 AKSU BELEDİYE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Saha Komiseri
U13-5. GRUP 29.12.2018 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 4 Saha Komiseri
1. AMATÖR-2. GRUP 23.12.2018 ALANYA BELEDİYE KADRİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 22.12.2018 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 22.12.2018 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 0 - 6 Saha Komiseri
U11-5.GRUP 22.12.2018 ALTUN GENÇLİK VE SPOR TFA SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 19.12.2018 1905 SERİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 15.12.2018 ANT DEMİRSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 15.12.2018 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U15-3.GRUP 12.12.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR 09.12.2018 PAYALLAR KONAKLI SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U11-1.GRUP 08.12.2018 AKDENİZSPOR 1905 SERİK SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U15-2.GRUP 08.12.2018 KALEKAPISI SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U17-1.GRUP 08.12.2018 ANT DEMİRSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 08.12.2018 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 5 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 08.12.2018 TRABZONLULARSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 08.12.2018 SANCAR BİÇİKÇİ GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 2 Saha Komiseri
U13-3. GRUP 02.12.2018 1905 SERİK SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 6 - 1 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 02.12.2018 ŞARAMPOLSPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 01.12.2018 ANTALYA KALEİÇİ SPOR ÇIRALISPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U11-3.GRUP 01.12.2018 ANTALYA HAL SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 15 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 01.12.2018 1966 AKREP SPOR ASLARA SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 25.11.2018 ANTALYA KUNDU SPOR GÜNEYSPOR 6 - 2 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 25.11.2018 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA SANAYİ SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U17-2.GRUP 25.11.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ŞARAMPOLSPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 24.11.2018 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 24.11.2018 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ALTUN GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U13-2. GRUP 24.11.2018 SERİK DİKMEN SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 18.11.2018 ANTALYA SANAYİ SPOR 1923 KAŞ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
1. AMATÖR-1. GRUP 18.11.2018 ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 6 - 3 Saha Komiseri
U11-4.GRUP 11.11.2018 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U11-2.GRUP 11.11.2018 ANT DEMİRSPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
U11-6.GRUP 11.11.2018 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U15-1.GRUP 10.11.2018 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ CK SPOR 2 - 2 Saha Komiseri