çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı youtube link kısaltma youtube linki uygulamada açma

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad ÜMİT UĞUR GÜLTAŞ
Lisans No 40323
Görev
Meslek
Klasman İLH
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 30.12.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 03.12.2023 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 14.01.2024 FİNİKE BELEDİYE SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 9 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 07.01.2024 1923 KAŞ SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 24.12.2023 FİNİKE BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 10.12.2023 ELMALI BELEDİYESPOR ANTALYA HAL SPOR 5 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 09.12.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 25.11.2023 DEMRE BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 0 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 04.06.2024 DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 5 - 10 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 02.06.2024 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 4 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 05.05.2024 DÖŞEMEALTI BELEDİYESPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 5 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 24.03.2024 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 1 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 07.06.2024 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR 0 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 26.05.2024 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 0 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 19.05.2024 VARSAK SPOR KULÜBÜ SERİK ESNAF SPOR SPOR 0 - 4 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 12.05.2024 YEŞİL KEMER SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 30.03.2024 YUVASPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 2 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 17.03.2024 KORKUTELİ İDMAN YURDU ADRASAN SPOR 3 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP 26.05.2024 İBRADI SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 5 - 5 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP 14.04.2024 SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 5 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP 03.03.2024 İBRADI SPOR ANTİK SİDE SPOR KULÜBÜ 2 - 8 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 04.05.2024 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 10.03.2024 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 7 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 28.01.2024 KAŞ KINIK SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 Yan Hakem
U11 LİGİ-2. GRUP 25.05.2024 ALTUN GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BUCAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 0 - 8 Hakem
U11 LİGİ-3. GRUP 25.05.2024 2016 DÖŞEMEALTI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 9 - 1 Hakem
U11 LİGİ-4. GRUP 18.05.2024 İYİLER SPOR KULÜBÜ KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 2 - 6 Hakem
U11 LİGİ-4. GRUP 18.05.2024 VARSAKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2 - 4 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 23.12.2023 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 5 - 3 Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 26.11.2023 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1966 AKREP SPOR 7 - 2 Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 12.11.2023 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 3 Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 12.11.2023 KEPEZ GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 02.12.2023 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Hakem
U13 LİGİ-1. GRUP 03.06.2024 1966 AKREP SPOR ANTALYA 07 SPOR 3 - 0 Hakem
U13 LİGİ-1. GRUP 03.06.2024 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ASLARA SPOR 2 - 1 Hakem
U13 LİGİ-1. GRUP 01.04.2024 KADRİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Hakem
U13 LİGİ-2. GRUP 01.06.2024 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA KARTALSPOR 0 - 3 Hakem
U13 LİGİ-2. GRUP 01.06.2024 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Hakem
U13 LİGİ-2. GRUP 28.05.2024 DEMİR 07 SPOR KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 0 - 8 Hakem
U13 LİGİ-2. GRUP 24.05.2024 İYİLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Hakem
U13 LİGİ-3. GRUP 29.05.2024 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZSPOR 5 - 0 Hakem
U13 LİGİ-3. GRUP 29.05.2024 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 2 - 1 Hakem
U13 LİGİ-3. GRUP 19.05.2024 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Hakem
U13 LİGİ-4. GRUP 01.06.2024 BİTEXEN ANTALYASPOR TRABZONLULARSPOR 4 - 0 Hakem
U13 LİGİ-4. GRUP 28.05.2024 TRABZONLULARSPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 1 - 1 Hakem
U13 LİGİ-4. GRUP 01.04.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SERİK BİNGÜL SÜLEYMAN GEDİK SPOR KULÜBÜ 5 - 0 Hakem
U13 LİGİ-5. GRUP 27.04.2024 KALEKAPISI SPOR ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ 7 - 2 Hakem
U13 LİGİ-5. GRUP 27.04.2024 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 6 - 3 Hakem
U14 LİGİ-4. GRUP 18.01.2024 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 6 - 5 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 25.04.2024 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 5 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 03.04.2024 KADRİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 3 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 24.03.2024 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KARTALSPOR 3 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 27.01.2024 ANTALYA KARTALSPOR KADRİYE SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 25.04.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 7 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 21.04.2024 2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZSPOR 1 - 8 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 09.03.2024 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 2 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 21.04.2024 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 14.04.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 3 - 0 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 21.04.2024 ERDEM GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Hakem
U15 LİGİ-5. GRUP (MANAVGAT 1. ve 2. DEVRE) 02.03.2024 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 1 - 5 Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF 02.05.2024 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA YOLSPOR 0 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 01.01.2024 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR CK SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU 21.03.2024 ALANYA KESTELSPOR ANTALYA KARTALSPOR 2 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU 14.03.2024 PAYALLAR KONAKLI SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 15.05.2024 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 03.04.2024 ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA 2003 SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 16.05.2024 ANTALYA MERKEZ SPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 6 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 01.04.2024 ŞARAMPOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Yan Hakem
U17 LİGİ-4. GRUP 16.03.2024 MANAVGAT BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 6 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-4. GRUP 02.03.2024 MANAVGATSPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 13.01.2024 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 7 - 4 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 06.01.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 26.12.2023 ANTALYA KUNDU SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 13.01.2024 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 8 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 31.12.2023 KUMLUCA BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 1 - 3 Yan Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 09.10.2022 SERİK BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 9 - 4 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 18.09.2022 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 04.12.2022 MAVİKENT BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 11.09.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 10 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 10.12.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 7 - 4 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 08.10.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 0 - 7 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 24.09.2022 ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 10.09.2022 DEMRE BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 20.02.2022 ŞARAMPOLSPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 30.01.2022 KEMER BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 1 - 4 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 06.02.2022 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 12.12.2021 İBRADI SPOR ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 23.01.2022 ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 2 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 06.03.2022 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 26.12.2021 KUMLUCA GENÇLİK SPOR 1923 KAŞ SPOR 0 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 05.12.2021 MAVİKENT BELEDİYESPOR KAŞ GENÇ SPOR 3 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 04.12.2021 BEYMELEK BELEDİYESPOR 1923 KAŞ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U11 Ligi-3.Grup 21.05.2022 AKDENİZSPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 12 Hakem
U12 Ligi-5.Grup 03.04.2022 ANTALYA KEMERSPOR ASLARA SPOR 0 - 3 Hakem
U12 Ligi-6.Grup 17.04.2022 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 6 Hakem
U14 Ligi-1.Grup 19.05.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR MARMARA 07 SPOR 7 - 1 Hakem
U14 Ligi-5.Grup 24.04.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 5 - 1 Hakem
U14 Ligi-6.Grup 16.05.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR 1966 AKREP SPOR 6 - 1 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 11.04.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 27.02.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 3 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 12.04.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 05.03.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 5 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 19.02.2022 VARSAK SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-3.Grup 01.02.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 16.04.2022 ANTALYA KUNDU SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 14.04.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 2 - 5 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 26.02.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 19.02.2022 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 09.04.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 4 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 25.01.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-6.Grup 26.03.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-7.Grup 12.03.2022 PAYALLAR KONAKLI SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-7.Grup 05.02.2022 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF B GRUBU 11.05.2022 ANTALYA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 29.01.2022 ANTALYA KARTALSPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 15.01.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 0 - 7 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 03.01.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 02.02.2022 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ TAN SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 11.12.2021 SARILAR BELEDİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 0 - 5 Yan Hakem