çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad ARİF ÇAĞLAR
Lisans No 47344
Görev
Meslek HAKEM
Klasman B Y H
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 07.01.2024 GAZİPAŞA BELD. KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 1 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 14.01.2024 DEMRE BELEDİYESPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 22.10.2023 1923 KAŞ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 11.10.2023 FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 4 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 24.09.2023 DEMRE BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 3 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 18.02.2024 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KEMER BELEDİYE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 18.02.2024 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 04.02.2024 AVSALLAR BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 0 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 29.10.2023 ANTALYA KUNDU SPOR MAHMUTLAR SPOR 3 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 28.10.2023 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 9 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 08.10.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 01.10.2023 AVSALLAR BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR 1 - 7 Yan Hakem
U12 LİGİ-4. GRUP 28.10.2023 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Hakem
U12 LİGİ-8. GRUP 28.10.2023 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 3 - 2 Hakem
U14 LİGİ-5. GRUP 18.01.2024 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA KARTALSPOR 5 - 0 Hakem
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) 04.11.2023 TOROSLAR GAZİPAŞA SPOR KULÜBÜ ALANYA KALESPOR 5 - 4 Hakem
U14 LİGİ-8. GRUP (DOĞU) 04.11.2023 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR YILDIRIMSPOR 0 - 5 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 25.02.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 17.02.2024 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 0 - 1 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 27.01.2024 ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 2 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 27.01.2024 AKDENİZSPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 17.02.2024 ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.02.2024 ANTALYA 07 SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.02.2024 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 28.01.2024 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 26.01.2024 ANTALYA KÜRESEL SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 6 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU 23.02.2024 MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 13.01.2024 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 06.01.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 25.01.2024 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA 07 SPOR 6 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 30.09.2023 ANTALYA MERKEZ SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 23.09.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 21.10.2023 KALEKAPISI SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU 23.02.2024 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 3 - 1 Yan Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.11.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 1 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 06.11.2022 DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1960 SÜMER SPOR 8 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 16.10.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 09.10.2022 AKSEKİ SPOR ANTALYA HAL SPOR 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 18.09.2022 ANTALYA HAL SPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 25.12.2022 ELMALI BELEDİYESPOR MAVİKENT BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 18.12.2022 1923 KAŞ SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR 0 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 23.10.2022 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 25.09.2022 ELMALI BELEDİYESPOR KEMER BELEDİYE SPOR 3 - 7 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 11.06.2023 KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YEŞİL KEMER SPOR 3 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 07.05.2023 YEŞİL KEMER SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 08.06.2023 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ÜNFA SPOR 0 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 15.05.2023 ANTALYA SAĞLIKSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 10.05.2023 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ İBRADI SPOR 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 12.03.2023 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ DÖŞEMEALTI TRABZON GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 04.06.2023 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA DSİSPOR 3 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 27.04.2023 SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞARAMPOLSPOR 8 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-PLAY - OFF 21.06.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 18.03.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 05.03.2023 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 29.01.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 17.01.2023 FİNİKE BELEDİYE SPOR TOPTAŞ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 04.12.2022 KAŞ KINIK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 2 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-1.GRUP 22.10.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 19.03.2023 PAYALLAR KONAKLI SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 0 - 4 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 15.03.2023 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 2 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 05.02.2023 KADRİYE SPOR MAHMUTLAR SPOR 0 - 7 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 21.01.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 0 - 5 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 20.11.2022 KADRİYE SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 4 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-2.GRUP 12.11.2022 PAYALLAR KONAKLI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-PLAY OFF 09.04.2023 MAHMUTLAR SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U12 LİGİ-6.GRUP 21.01.2023 ANTALYA YOLSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 7 - 2 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 12.06.2023 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 2 - 2 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 10.06.2023 SERİK ESNAF SPOR SPOR TFA SPOR 4 - 0 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 17.04.2023 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 4 - 1 Hakem
U14 LİGİ-2.GRUP 24.09.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 9 Hakem
U15 LİGİ-1.GRUP 01.05.2023 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 2 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-4.GRUP 18.04.2023 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 6 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU 11.05.2023 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 0 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 15.05.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 13.05.2023 ANTALYA DSİSPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 7 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 09.05.2023 MANAVGAT BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 19.11.2022 MANAVGATSPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 08.01.2023 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 08.04.2023 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 11.04.2023 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 2 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 30.01.2023 ALANYA KARTALLARI SPOR ALANYA KESTELSPOR 0 - 6 Yan Hakem
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - 29.05.2023 MANAVGAT BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 7 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-PLAY OFF - B.GRUBU - 03.06.2023 CK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 DEMRE BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 10.09.2022 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 17.12.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 05.11.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 08.10.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 2 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 24.12.2022 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 6 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 17.09.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 14 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU 17.03.2023 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U18 LİGİ-PLAY-OFF GRUBU 06.03.2023 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
Büyükler Amatör Ligi-1. Grup 19.12.2021 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 0 - 5 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 27.02.2022 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 1 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 14.11.2021 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 1 - 1 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 20.02.2022 1960 SÜMER SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 26.02.2022 MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 3 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 06.02.2022 SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 05.12.2021 İBRADI SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 2 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 02.01.2021 SERİK DİKMEN SPOR AKSEKİ SPOR 0 - 4 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 06.03.2022 BEYMELEK BELEDİYESPOR ELMALI BELEDİYESPOR 5 - 3 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 26.12.2021 ELMALI BELEDİYESPOR TOPTAŞ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 28.11.2021 KAŞ GENÇ SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.03.2022 ANTALYA 2003 SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 5 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 12.02.2022 KADRİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 7 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 05.02.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR MAHMUTLAR SPOR 2 - 3 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 30.01.2022 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 4 - 0 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 16.01.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 1 - 1 Yan Hakem
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 04.12.2021 ANTALYA 2003 SPOR MAHMUTLAR SPOR 0 - 9 Yan Hakem
U12 Ligi-2.Grup 19.05.2022 ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 9 - 3 Hakem
U12 Ligi-3.Grup 19.05.2022 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 1905 SERİK SPOR 2 - 5 Hakem
U12 Ligi-7.Grup 22.05.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR ÇOLAKLI SPOR 3 - 1 Hakem
U14 Ligi-4.Grup 10.04.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ASLARA SPOR 2 - 4 Hakem
U16 Ligi-1.Grup 09.04.2022 CK SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 3 Yan Hakem
U16 Ligi-2.Grup 25.01.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 4 - 0 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 16.04.2022 SERİK BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 4 Yan Hakem
U16 Ligi-4.Grup 14.04.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U16 Ligi-5.Grup 31.01.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 5 - 1 Yan Hakem
U16 Ligi-PLAY OFF A GRUBU 14.05.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ILICA BELEDİYESPOR 0 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 21.02.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 29.01.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 11.12.2021 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-1.Grup 19.11.2021 ANTALYA 07 SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 9 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 12.12.2021 MANAVGAT BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 6 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-3.Grup 13.11.2021 GAZİPAŞA BELD. AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 08.01.2022 ALANYA BELEDİYESPOR SERİK BELEDİYESPOR 0 - 4 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 25.12.2021 PAYALLAR KONAKLI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 8 - 0 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 27.11.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 1 - 4 Yan Hakem
U18 Ligi-4.Grup 24.10.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Yan Hakem

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11 LİGİ-4. GRUP 23.02.2020 BİTEXEN ANTALYASPOR ANTALYA DSİSPOR 4 - 0 Hakem
U11 LİGİ-6. GRUP 07.03.2020 1905 SERİK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 11 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 27.01.2020 AKDENİZSPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 0 - 2 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 02.11.2019 1905 SERİK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 8 - 0 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 12.10.2019 KEPEZ GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U12 LİGİ-4. GRUP 01.02.2020 ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 1 Hakem
U12 LİGİ-5. GRUP 16.11.2019 KADRİYE SPOR 1207 ANTALYA SPOR 0 - 1 Hakem
U13 LİGİ-4. GRUP 01.03.2020 AKGÜN GENÇLİKSPOR ORMANSPOR 0 - 7 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 29.02.2020 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 02.02.2020 VARSAK SPOR KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 6 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 18.01.2020 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ VARSAK SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 22.02.2020 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 07.03.2020 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 8 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.01.2020 SARILAR BELEDİYE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 12.01.2020 ANTALYA KUNDU SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 0 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 05.01.2020 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 6 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-6. GRUP 09.02.2020 ALANYA BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-7. GRUP 08.03.2020 BEYMELEK BELEDİYESPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 5 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR 8 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 26.10.2019 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 28.12.2019 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 4 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 30.11.2019 ASLARA SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 7 Yan Hakem