çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad EMİRHAN EFE ALIM
Lisans No
Görev
Meslek HAKEM
Klasman ADAY HAKEM
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 04.02.2024 KONAKLI BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 5 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 14.01.2024 ANTALYAGÜCÜ SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 1 - 8 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 10.12.2023 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 3 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 19.11.2023 KONAKLI BELEDİYESPOR GAZİPAŞA BELD. 3 - 8 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 05.11.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 11.10.2023 PAYALLAR KONAKLI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 11.02.2024 ANTALYA HAL SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 30.12.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 4 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 22.10.2023 ERDEM GENÇLİK VE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 15.10.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 2 - 5 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 01.10.2023 ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 1 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 17.09.2023 ERDEM GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 7 Yan Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 09.12.2023 SERİK BELEDİYESPOR ASLARA SPOR 4 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 11.11.2023 SERİK BELEDİYESPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 28.10.2023 SERİK BELEDİYESPOR AKSU BELEDİYE SPOR 4 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 14.10.2023 SERİK BELEDİYESPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 2 - 0 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 18.01.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 3 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 23.09.2023 1966 SERİK CUMALI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 11 Hakem
U14 LİGİ-4. GRUP 16.09.2023 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 1 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 24.02.2024 HURMA GENÇLİK VE SPOR KADRİYE SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 10.02.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 4 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 24.02.2024 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 2 - 3 Yan Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 03.02.2024 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 25.02.2024 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 0 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 17.02.2024 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. SERİK ESNAF SPOR SPOR 8 - 0 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 17.02.2024 ŞARAMPOLSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 10.02.2024 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 27.01.2024 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.02.2024 ANTALYA YOLSPOR TRABZONLULARSPOR 0 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.02.2024 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KALEKAPISI SPOR 1 - 6 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 17.02.2024 ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 03.02.2024 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA 07 SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 27.01.2024 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 30.01.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 26.01.2024 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DSİSPOR 0 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 24.01.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 4 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 26.11.2023 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ ANTALYA DSİSPOR 1 - 4 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 18.11.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 5 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 22.10.2023 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYA DSİSPOR 1 - 4 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 26.01.2024 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 4 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 07.01.2024 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 14.01.2024 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 01.01.2024 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 13.11.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 05.11.2023 ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 14.11.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 8 Yan Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 22.10.2023 ELDARGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 18.02.2024 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 23.12.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 4 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 04.11.2023 MANAVGAT BELEDİYESPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 28.10.2023 SERİK BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 07.10.2023 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 13.01.2024 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 16 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 06.01.2024 AKSU CİHADİYE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 31.12.2023 ŞARAMPOLSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 9 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 13.11.2023 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 9 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 21.10.2023 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 21.10.2023 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 7 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 30.09.2023 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 25.01.2024 ANTALYAGÜCÜ SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 13.01.2024 CK SPOR TOPTAŞ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 29.10.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR 1 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 08.10.2023 CK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U18 LİGİ-4. GRUP 20.01.2024 ALANYA BELEDİYESPOR İNCEKUM BELEDİYESPOR 8 - 0 Yan Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 13.05.2023 YUVASPOR ADRASAN SPOR 2 - 7 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 26.03.2023 ADRASAN SPOR YUVASPOR 2 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 27.04.2023 SERİK ESNAF SPOR SPOR ŞARAMPOLSPOR 8 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 12.03.2023 ŞARAMPOLSPOR KIRMIZI BEYAZ SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Yan Hakem
U11 LİGİ-3.GRUP 09.04.2023 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR GÜNEYSPOR 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 08.01.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 2 Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR VARSAK SPOR KULÜBÜ 2 - 7 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 01.02.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 16.10.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR TFA SPOR 1 - 3 Hakem
U12 LİGİ-7.GRUP 08.10.2022 KALEKAPISI SPOR SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 29.05.2023 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 04.12.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12 - 0 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 17.09.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 8 - 0 Hakem
U14 LİGİ-3.GRUP 26.11.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 3 - 7 Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 01.05.2023 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ VOLE SPOR KULÜBÜ 3 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 02.04.2023 ANTALYA KARTALSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 11.03.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR VOLE SPOR KULÜBÜ 6 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 05.03.2023 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 23.01.2023 ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-4.GRUP 18.04.2023 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR ANTALYA YOLSPOR 0 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 18.03.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR KALEKAPISI SPOR 7 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 18.03.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 30.01.2023 CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-6.GRUP 30.04.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 0 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU 09.05.2023 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA 07 SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 17.05.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 07.05.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 2 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 11.12.2022 AKDENİZSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 17.10.2022 AKDENİZSPOR MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 09.10.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 7 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 27.11.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 0 - 9 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 1 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 23.10.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MANAVGATSPOR 6 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 02.10.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 0 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 10.12.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KAŞ KINIK SPOR 10 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 24.01.2023 ANTALYA KUNDU SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 4 Yan Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 25.09.2022 ANTALYA DSİSPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 12 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 18.09.2022 AKGÜN GENÇLİKSPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 5 - 9 Yan Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 21.05.2023 MANAVGATSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 19.05.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 15.05.2023 MANAVGATSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 9 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 08.05.2023 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 29.04.2023 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-5.GRUP 11.03.2023 ANTALYA KUNDU SPOR CK SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 01.04.2023 PAYALLAR KONAKLI SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 05.03.2023 İNCEKUM BELEDİYESPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 0 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-PLAY OFF - B.GRUBU - 27.05.2023 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 03.12.2022 DEMRE BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 05.11.2022 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 5 - 5 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 17.12.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 30.10.2022 AKSU BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 01.10.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 19.01.2023 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 8 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 07.01.2023 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 17.11.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 12.11.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 9 - 0 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11 Ligi-2.Grup 05.06.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 Hakem
U11 Ligi-3.Grup 21.05.2022 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 11 - 2 Hakem
U11 Ligi-7.Grup 12.06.2022 ÇOLAKLI SPOR ILICA BELEDİYESPOR 1 - 1 Hakem
U12 Ligi-2.Grup 15.05.2022 ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Hakem
U14 Ligi-5.Grup 15.06.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 0 - 10 Hakem