çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad İBRAHİM KAMAR
Lisans No
Görev
Meslek HAKEM
Klasman ADAY HAKEM
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 25.11.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 19.11.2023 1966 SERİK CUMALI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 3 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 22.10.2023 KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 4 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 11.10.2023 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 0 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 24.09.2023 ANTALYA 2003 SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 03.12.2023 TOPTAŞ SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 26.11.2023 ELMALI BELEDİYESPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 05.11.2023 1923 KAŞ SPOR TOPTAŞ SPOR 2 - 6 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 29.10.2023 DEMRE BELEDİYESPOR ELMALI BELEDİYESPOR 1 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 15.10.2023 TOPTAŞ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 08.10.2023 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1923 KAŞ SPOR 8 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 01.10.2023 FİNİKE BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 30.09.2023 ASLARA SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 4 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 21.10.2023 YENİLE GRUP GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 5 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 04.11.2023 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 1 - 0 Hakem
U14 LİGİ-4. GRUP 30.09.2023 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 15 - 1 Hakem
U14 LİGİ-5. GRUP 14.10.2023 2016 DÖŞEMEALTI SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 18.11.2023 VOLE SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 16 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 13.11.2023 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 8 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 02.12.2023 ASLARA SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 12.11.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 3 Yan Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 28.10.2023 KEPEZ BELEDİYESPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 23.10.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 14.10.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 1 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 07.10.2023 ANTALYA DSİSPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 28.10.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 28.10.2023 ANTALYA 07 SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 23.09.2023 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Yan Hakem
U18 LİGİ-4. GRUP 11.11.2023 KARGICAK SPOR KULÜBÜ MAHMUTLAR SPOR 0 - 1 Yan Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 27.05.2023 YEŞİL KEMER SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 04.06.2023 İBRADI SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 19.03.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 2 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 08.06.2023 YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 6 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 13.05.2023 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 0 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3.GRUP 30.04.2023 ANTALYA DSİSPOR KARGICAK SPOR KULÜBÜ 6 - 2 Yan Hakem
U12 LİGİ-1.GRUP 22.01.2023 VARSAK SPOR KULÜBÜ ORMANSPOR 0 - 2 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 02.02.2023 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 6 - 1 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 13.11.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 2 - 10 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 05.11.2022 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Hakem
U12 LİGİ-3.GRUP 09.10.2022 ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Hakem
U12 LİGİ-4.GRUP 25.01.2023 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Hakem
U12 LİGİ-4.GRUP 17.12.2022 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 0 Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 30.10.2022 KEPEZ GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 3 - 0 Hakem
U12 LİGİ-5.GRUP 23.10.2022 TRABZONLULARSPOR ÜNFA SPOR 1 - 3 Hakem
U12 LİGİ-6.GRUP 31.01.2023 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Hakem
U12 LİGİ-6.GRUP 22.10.2022 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 6 - 1 Hakem
U12 LİGİ-7.GRUP 27.11.2022 ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 0 - 4 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 12.06.2023 TRABZONLULARSPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 3 - 1 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 03.06.2023 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ASLARA SPOR 3 - 0 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 11.06.2023 AKSEKİ SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U13 LİGİ-5.GRUP 29.05.2023 ÜNFA SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 3 Hakem
U13 LİGİ-5.GRUP 26.05.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR 1966 AKREP SPOR 0 - 5 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 24.12.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 17 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 29.10.2022 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 12 - 0 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 01.10.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 9 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1.GRUP 24.09.2022 ANTALYA AÇI MURATPAŞA KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Hakem
U14 LİGİ-2.GRUP 06.11.2022 SERİK BELEDİYESPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 9 - 1 Hakem
U14 LİGİ-2.GRUP 16.10.2022 ÇIRALISPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 2 - 13 Hakem
U14 LİGİ-3.GRUP 26.11.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 3 Hakem
U14 LİGİ-4.GRUP 21.01.2023 1966 SERİK CUMALI SPOR 2016 DÖŞEMEALTI SPOR 0 - 1 Hakem
U14 LİGİ-4.GRUP 07.01.2023 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 2 Hakem
U14 LİGİ-5.GRUP 18.12.2022 1966 AKREP SPOR ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR 10 - 0 Hakem
U14 LİGİ-5.GRUP 04.12.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KALEKAPISI SPOR 0 - 3 Hakem
U15 LİGİ-1.GRUP 05.03.2023 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-1.GRUP 05.02.2023 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 30.04.2023 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA 07 SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 11.03.2023 ÜNFA SPOR TFA SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 26.01.2023 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ANTALYA KÖRFEZ SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-4.GRUP 04.02.2023 HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR MANAVGATSPOR 1 - 2 Yan Hakem
U15 LİGİ-4.GRUP 30.01.2023 SERİK BELEDİYESPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 05.03.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-6.GRUP 01.05.2023 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1905 SERİK SPOR 1 - 5 Yan Hakem
U15 LİGİ-6.GRUP 23.01.2023 1966 AKREP SPOR 1905 SERİK SPOR 3 - 5 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF A GRUBU 05.05.2023 ALANYA KESTELSPOR SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-PLAY OFF B GRUBU 17.05.2023 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1922 GAZİPAŞA GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-1.GRUP 08.01.2023 HURMA GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 4 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-2.GRUP 18.09.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 11.12.2022 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 3 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 02.10.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR CK SPOR 1 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-3.GRUP 25.09.2022 ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ KAŞ KINIK SPOR 0 - 18 Yan Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 18.01.2023 İKİZLER SPOR KULÜBÜ ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 0 Yan Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 18.09.2022 KADRİYE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 1 - 8 Yan Hakem
U17 LİGİ-1.GRUP 15.05.2023 MANAVGATSPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 9 Yan Hakem
U17 LİGİ-2.GRUP 29.04.2023 ILICA BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 08.04.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 03.02.2023 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 4 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-4.GRUP 15.04.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR ŞARAMPOLSPOR 1 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-4.GRUP 09.04.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-4.GRUP 04.03.2023 KARGICAK SPOR KULÜBÜ ŞARAMPOLSPOR 0 - 5 Yan Hakem
U17 LİGİ-5.GRUP 21.05.2023 ELMALI BELEDİYESPOR CK SPOR 0 - 6 Yan Hakem
U17 LİGİ-5.GRUP 11.03.2023 ANTALYA DSİSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 19.05.2023 ALANYA BELEDİYESPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 9 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 06.05.2023 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR ALANYA KARTALLARI SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - 25.05.2023 ANTALYA 07 SPOR KALEKAPISI SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 10.12.2022 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 8 - 1 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 28.11.2022 ANTALYA DSİSPOR KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR 4 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-1.GRUP 08.10.2022 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 03.12.2022 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 17 Yan Hakem
U18 LİGİ-2.GRUP 18.11.2022 AKSU BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 3 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 15.10.2022 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 17.09.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 5 - 1 Yan Hakem

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U11 Ligi-1.Grup 19.06.2022 AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 0 - 2 Hakem
U11 Ligi-1.Grup 21.05.2022 ANTALYA DOKUMA SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 7 Hakem
U11 Ligi-2.Grup 12.06.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 Hakem
U12 Ligi-3.Grup 15.05.2022 1905 SERİK SPOR KADRİYE SPOR 10 - 2 Hakem