çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı youtube link kısaltma youtube linki uygulamada açma

HAKEM BİLGİLERİ

Ad Soyad ABDULLAH ZEKİ GÜNAY
Lisans No 48798
Görev
Meslek
Klasman İLH
Tarih

2023-2024 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 07.01.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 10 - 1 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 03.12.2023 GAZİPAŞA BELD. ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 7 - 1 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 29.10.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA 2003 SPOR 1 - 4 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) 11.10.2023 KONAKLI BELEDİYESPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 5 - 0 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 21.01.2024 1923 KAŞ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 0 - 1 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 10.12.2023 DEMRE BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 7 - 2 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 19.11.2023 KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ANTALYA HAL SPOR 8 - 0 Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) 19.11.2023 1923 KAŞ SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1. GRUP 17.03.2024 ANTALYA 07 SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 30.03.2024 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 1 - 3 Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP 17.03.2024 VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 24.03.2024 MAVİKENT BELEDİYESPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 1 - 4 Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-3. GRUP 24.03.2024 ADRASAN SPOR YEŞİL KEMER SPOR 1 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-4. GRUP 14.04.2024 AKSEKİ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 2 - 1 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 10.03.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KADRİYE SPOR 4 - 0 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 11.02.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 1 - 0 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 04.02.2024 VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ KADRİYE SPOR 0 - 0 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 24.12.2023 ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ MAHMUTLAR SPOR 3 - 0 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 12.11.2023 MAHMUTLAR SPOR KAŞ KINIK SPOR 2 - 9 Hakem
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ 05.11.2023 BEYMELEK BELEDİYESPOR AVSALLAR BELEDİYESPOR 8 - 2 Hakem
U11 LİGİ-1. GRUP 16.03.2024 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 7 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 01.01.2024 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Hakem
U12 LİGİ-1. GRUP 01.01.2024 SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR 2 - 0 Hakem
U12 LİGİ-2. GRUP 23.01.2024 EREN SPOR KEPEZ GENÇLİK SPOR 0 - 2 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 28.10.2023 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U12 LİGİ-3. GRUP 08.10.2023 KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 2 - 1 Hakem
U12 LİGİ-4. GRUP 26.01.2024 KALEKAPISI SPOR 1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ 4 - 2 Hakem
U12 LİGİ-5. GRUP 23.01.2024 VOLE SPOR KULÜBÜ ASLARA SPOR 1 - 0 Hakem
U12 LİGİ-7. GRUP 26.01.2024 ANTALYA SANAYİ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 3 Hakem
U12 LİGİ-7. GRUP 08.10.2023 TRABZONLULARSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 4 Hakem
U12 LİGİ-8. GRUP 14.01.2024 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 16.01.2024 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 2 - 2 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 09.12.2023 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 5 - 0 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 05.12.2023 AKDENİZSPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Hakem
U14 LİGİ-1. GRUP 01.10.2023 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 1 - 0 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 08.10.2023 ARKA GENÇLİK VE SPOR 1966 AKREP SPOR 3 - 4 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 01.10.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 5 - 3 Hakem
U14 LİGİ-2. GRUP 17.09.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ÜNFA SPOR 13 - 0 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 06.01.2024 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 14.10.2023 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 Hakem
U14 LİGİ-3. GRUP 07.10.2023 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Hakem
U14 LİGİ-4. GRUP 23.09.2023 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 3 - 0 Hakem
U14 LİGİ-5. GRUP 18.01.2024 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 4 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 20.04.2024 1905 SERİK SPOR ASLARA SPOR 1 - 6 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 20.04.2024 ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 15.04.2024 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 2 - 3 Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 30.03.2024 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 0 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-1. GRUP 25.02.2024 ASLARA SPOR ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 Hakem
U15 LİGİ-2. GRUP 13.04.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 21.04.2024 KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA KUNDU SPOR 5 - 1 Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 25.02.2024 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ŞARAMPOLSPOR 2 - 1 Yan Hakem
U15 LİGİ-3. GRUP 17.02.2024 ANTALYA KUNDU SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 21.04.2024 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 1 - 3 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 19.04.2024 ANTALYA YOLSPOR KALEKAPISI SPOR 2 - 1 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 03.03.2024 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 25.02.2024 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ERDEM GENÇLİK VE SPOR 8 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-4. GRUP 10.02.2024 ANTALYA 07 SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 30.01.2024 ANTALYA DSİSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ 6 - 0 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 14.01.2024 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 Hakem
U16 LİGİ-1. GRUP 04.11.2023 ANTALYA DSİSPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 0 Hakem
U16 LİGİ-2. GRUP 02.12.2023 ANTALYA YOLSPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 6 - 0 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 01.02.2024 ANTALYA KUNDU SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 Yan Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 22.01.2024 CK SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 0 - 1 Hakem
U16 LİGİ-3. GRUP 18.11.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 0 - 2 Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 01.02.2024 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 24.01.2024 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 2 Hakem
U16 LİGİ-4. GRUP 28.10.2023 ANTALYA 07 SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 Hakem
U16 LİGİ-PLAY - OFF A GRUBU 23.02.2024 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 6 Hakem
U16 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU 23.02.2024 MANAVGAT BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-1. GRUP 16.03.2024 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ 2 - 3 Hakem
U17 LİGİ-1. GRUP 09.03.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 22.04.2024 ANTALYA KARTALSPOR AKSU CİHADİYE SPOR 3 - 0 Hakem
U17 LİGİ-2. GRUP 23.03.2024 ANTALYA KARTALSPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 2 Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 23.04.2024 ANTALYA 07 SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 4 - 1 Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 20.04.2024 1966 SERİK CUMALI SPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 23.03.2024 ANTALYA 07 SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 9 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 02.03.2024 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR SERİK BELEDİYESPOR 4 - 5 Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 24.02.2024 SERİK BELEDİYESPOR KALEKAPISI SPOR 0 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 18.02.2024 HURMA GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 3 - 1 Hakem
U17 LİGİ-3. GRUP 18.02.2024 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ŞARAMPOLSPOR 5 - 2 Yan Hakem
U17 LİGİ-4. GRUP 01.04.2024 MANAVGATSPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 2 - 3 Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 29.01.2024 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Hakem
U18 LİGİ-1. GRUP 30.09.2023 ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ILICA BELEDİYESPOR 7 - 2 Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 25.01.2024 ŞARAMPOLSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Hakem
U18 LİGİ-2. GRUP 25.12.2023 ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYA KARTALSPOR 1 - 1 Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 23.12.2023 KALEKAPISI SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 3 - 0 Hakem
U18 LİGİ-3. GRUP 24.09.2023 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR KALEKAPISI SPOR 5 - 3 Hakem
U18 LİGİ-PLAY - OFF B GRUBU 22.02.2024 ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Hakem

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 22.01.2023 AKSEKİ SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 0 - 10 Yan Hakem
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2.GRUP 29.01.2023 1923 KAŞ SPOR ELMALI BELEDİYESPOR 4 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 21.05.2023 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 10.05.2023 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR YUVASPOR 6 - 0 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-1.GRUP 19.03.2023 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ YEŞİL KEMER SPOR 1 - 1 Yan Hakem
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2.GRUP 08.06.2023 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR İBRADI SPOR 3 - 0 Yan Hakem
U11 LİGİ-1.GRUP 15.04.2023 1905 SERİK SPOR TFA SPOR 0 - 3 Hakem
U12 LİGİ-2.GRUP 26.01.2023 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ 1 - 7 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 12.06.2023 ANTALYA KEPEZALTI SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 30.04.2023 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA VEFA GENÇLİK VE SPOR 6 - 3 Hakem
U13 LİGİ-1.GRUP 09.04.2023 ASLARA SPOR TRABZONLULARSPOR 0 - 3 Hakem
U13 LİGİ-2.GRUP 10.06.2023 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 2 - 1 Hakem
U13 LİGİ-2.GRUP 29.05.2023 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ 5 - 0 Hakem
U13 LİGİ-3.GRUP 01.04.2023 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ 5 - 0 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 11.06.2023 ANTALYA ALTINAYAKLAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA KARTALSPOR 2 - 2 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 20.05.2023 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 2 - 2 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 30.04.2023 ANTALYA AYYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. 4 - 13 Hakem
U13 LİGİ-4.GRUP 01.04.2023 ANTALYA YOLSPOR AKSEKİ SPOR 11 - 0 Hakem
U13 LİGİ-5.GRUP 04.06.2023 ANTALYAGÜCÜ SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 0 - 6 Hakem
U13 LİGİ-5.GRUP 03.06.2023 ANTALYA DSİSPOR AKSU BELEDİYE SPOR 2 - 0 Hakem
U13 LİGİ-6.GRUP (BATI) 19.06.2023 DEMRE BELEDİYESPOR KAŞ KINIK SPOR 3 - 1 Hakem
U14 LİGİ-PLAY-OFF -A- GRUBU 04.03.2023 ALANYA BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 1 - 1 Hakem
U14 LİGİ-PLAY-OFF -B- GRUBU 14.03.2023 ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ ANTALYA YOLSPOR 1 - 0 Hakem
U15 LİGİ-2.GRUP 04.02.2023 MANAVGAT 07 SPOR KULÜBÜ VOLE SPOR KULÜBÜ 12 - 0 Hakem
U15 LİGİ-3.GRUP 01.05.2023 CK SPOR ÜNFA SPOR 4 - 0 Hakem
U15 LİGİ-5.GRUP 23.01.2023 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR CANTAŞ KARGICAK SPOR KULÜBÜ 9 - 0 Yan Hakem
U15 LİGİ-6.GRUP 19.04.2023 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 Hakem
U16 LİGİ-4.GRUP 24.01.2023 ANTALYA DSİSPOR KALEKAPISI SPOR 10 - 1 Hakem
U17 LİGİ-2.GRUP 08.04.2023 KALEKAPISI SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 0 - 0 Hakem
U17 LİGİ-2.GRUP 03.02.2023 SERİK BELEDİYESPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Yan Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 09.05.2023 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 4 - 1 Hakem
U17 LİGİ-3.GRUP 29.04.2023 KUMLUCA BELEDİYE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 5 - 0 Hakem
U17 LİGİ-4.GRUP 19.05.2023 ŞARAMPOLSPOR ANTALYA KARTALSPOR 0 - 3 Hakem
U17 LİGİ-5.GRUP 15.05.2023 OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KUNDU SPOR 3 - 0 Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 11.03.2023 ALANYA BELEDİYESPOR AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR 0 - 3 Hakem
U17 LİGİ-6.GRUP 30.01.2023 AKDENİZ TİMSAHLARI SPOR PAYALLAR KONAKLI SPOR 1 - 1 Hakem
U17 LİGİ-PLAY OFF - A.GRUBU - 31.05.2023 KALEKAPISI SPOR ALANYA BELEDİYESPOR 3 - 0 Yan Hakem
U18 LİGİ-3.GRUP 19.01.2023 KORKUTELİ TAN SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR 1 - 8 Hakem