çiceksepeti influencer başvuru trendyol influencer başvuru trendyol influencer ajansı influencer ajansı

SAHA KOMİSERLERİ BİLGİLERİ

Ad Soyad ALİ TOPMULU
Lisans No
Görev
Meslek SAHA KOMİSERİ
Klasman
Tarih

2022-2023 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 16.10.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR KONAKLI BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 16.10.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR ŞARAMPOLSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U18 LİGİ-2.GRUP 08.10.2022 ANTALYAGÜCÜ SPOR ILICA BELEDİYESPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U18 LİGİ-1.GRUP 08.10.2022 ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1.GRUP 25.09.2022 SERİK BELEDİYESPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1.GRUP 17.09.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR AKDENİZSPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U18 LİGİ-3.GRUP 10.09.2022 ANTALYA 07 SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1.GRUP 10.09.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR 8 - 1 Saha Komiseri

2021-2022 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U14 Ligi-4.Grup 16.06.2022 KADRİYE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 2 - 10 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 16.06.2022 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 15.06.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 9 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 14.06.2022 ASLARA SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 14.06.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA KEPEZALTI SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 13.06.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 13.06.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1 - 8 Saha Komiseri
U11 Ligi-1.Grup 12.06.2022 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR AKSU CİHADİYE SPOR 6 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 12.06.2022 1966 AKREP SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 3 - 4 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 12.06.2022 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 12.06.2022 ANTALYA BAROSU AVUKATLARI SPOR 1905 SERİK SPOR 10 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 11.06.2022 SERİK BELEDİYESPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 11.06.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-2.Grup 11.06.2022 CK SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 12 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-2.Grup 05.06.2022 KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ TRABZONLULARSPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 05.06.2022 ANTALYA YOLSPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 5 - 2 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 05.06.2022 ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ 1905 SERİK SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-4.Grup 04.06.2022 1966 AKREP SPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
U11 Ligi-5.Grup 04.06.2022 ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANT DEMİRSPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 04.06.2022 HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA DSİSPOR 0 - 5 Saha Komiseri
U11 Ligi-6.Grup 04.06.2022 SERİK BELEDİYESPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-5.Grup 26.05.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 24.05.2022 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 3 - 2 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 23.05.2022 AKDENİZ SANAYİSPOR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA YOLSPOR 2 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 19.05.2022 1966 SERİK CUMALI SPOR KONYAALTI BELEDİYE SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 15.05.2022 AKSU CİHADİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 15.05.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR 5 - 2 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 15.05.2022 ÜNFA SPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-6.Grup 15.05.2022 SERİK BELEDİYESPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 15.05.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR ANTALYA OLİMPİK SPOR KULÜBÜ 0 - 3 Saha Komiseri
U12 Ligi-2.Grup 15.05.2022 ANTALYA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 6 Saha Komiseri
U14 Ligi-6.Grup 14.05.2022 KONYAALTI BELEDİYE SPOR AKGÜN GENÇLİKSPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 14.05.2022 SERİK BELEDİYESPOR KEPEZ BELEDİYESPOR 1 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-8.Grup 30.04.2022 MANAVGAT HİSAR GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÖRFEZ SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 24.04.2022 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR TFA SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 Ligi-3.Grup 24.04.2022 ANTALYA POLİSSPORGÜCÜ ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1 - 4 Saha Komiseri
U12 Ligi-4.Grup 23.04.2022 ANTALYA YOLSPOR HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U12 Ligi-5.Grup 23.04.2022 ANTALYA LİSESİ GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U12 Ligi-1.Grup 23.04.2022 ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR KALEKAPISI SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U16 Ligi-4.Grup 16.04.2022 SERİK BELEDİYESPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 3 - 4 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 09.04.2022 AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 09.04.2022 ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-1.Grup 09.04.2022 ASLARA SPOR 1954 FİNİKE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 03.04.2022 KADRİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-1.Grup 27.03.2022 ARKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA 07 SPOR 2 - 3 Saha Komiseri
U14 Ligi-4.Grup 27.03.2022 AKSU CİHADİYE SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 7 - 1 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 19.03.2022 KADRİYE SPOR FİNİKE BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 13.03.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 13.03.2022 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 2003 SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16 Ligi-3.Grup 19.02.2022 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 13.02.2022 KALEKAPISI SPOR KORKUTELİ TAN SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 13.02.2022 1960 SÜMER SPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 06.02.2022 SERİK BELEDİYESPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR 2 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-4. Grup 30.01.2022 SERİK BELEDİYESPOR İBRADI SPOR 4 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 16.01.2022 ANTALYA MERKEZ SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-2. Grup 26.12.2021 ANTALYAGÜCÜ SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 1 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR-1. GRUP 12.12.2021 MİA İNVEST MAHMUTLAR SPOR KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1 - 6 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 11.12.2021 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR DEMRE BELEDİYESPOR 2 - 5 Saha Komiseri
U18 Ligi-1.Grup 11.12.2021 ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR ANADOLU EFSANELERİ SPOR KULÜBÜ 6 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 05.12.2021 ANTALYA HAL SPOR AKSU BELEDİYE SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-3. Grup 05.12.2021 KORKUTELİ TAN SPOR KALEKAPISI SPOR 7 - 2 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-5. Grup 21.11.2021 SERİK DİKMEN SPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 0 - 3 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 14.11.2021 1923 KAŞ SPOR ADRASAN SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
Büyükler Amatör Ligi-6. Grup 14.11.2021 KUMLUCA GENÇLİK SPOR BEYMELEK BELEDİYESPOR 0 - 1 Saha Komiseri

2019-2020 : Görevler

Lig Tarih Maç Skor Görev
U17 LİGİ-3. GRUP 08.03.2020 SERİK BELEDİYESPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 16.02.2020 FİNİKE BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 3 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 09.02.2020 KUMLUCA BELEDİYE SPOR TÜRKLER BELEDİYESİSPOR 5 - 0 Saha Komiseri
SÜPER AMATÖR LİG 02.02.2020 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 19.01.2020 SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR 0 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 04.01.2020 ASLANSARAY GENÇLİK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 16 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 04.01.2020 KADRİYE SPOR 1966 AKREP SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-4. GRUP 04.01.2020 BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR 1 - 5 Saha Komiseri
U12 LİGİ-4. GRUP 22.12.2019 2016 DÖŞEMEALTI SPOR KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U12 LİGİ-1. GRUP 22.12.2019 ANTALYA KEMERSPOR HURMA GENÇLİK VE SPOR 2 - 9 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 22.12.2019 1207 ANTALYA SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 14.12.2019 MANAVGATSPOR MANAVGAT GENÇ SARAY SPOR 1 - 9 Saha Komiseri
U14 LİGİ-5. GRUP 14.12.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR SARILAR BELEDİYE SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 14.12.2019 MANAVGAT BELEDİYESPOR ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 07.12.2019 LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR YENİ KAPI GENÇLER BİRLİĞİ 4 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-3. GRUP 07.12.2019 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR 1 - 1 Saha Komiseri
1.AMATÖR KÜME-1. GRUP 01.12.2019 KADRİYE SPOR DEMİRTAŞ BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U19 LİGİ-1. GRUP 30.11.2019 SERİK BELEDİYESPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR 5 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 30.11.2019 SERİK BELEDİYESPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 7 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 17.11.2019 KONYAALTI BELEDİYE SPOR ANTALYA KALEİÇİ SPOR 0 - 10 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 17.11.2019 KALEKAPISI SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 17.11.2019 ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 0 - 13 Saha Komiseri
U12 LİGİ-6. GRUP 10.11.2019 ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR ANTALYA KEPEZ DOKUMA SPOR 4 - 2 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 10.11.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR TRABZONLULARSPOR 9 - 3 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 10.11.2019 İKİZLER SPOR KULÜBÜ AKSU CİHADİYE SPOR 6 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 03.11.2019 ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTALYA 07 SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 03.11.2019 CK SPOR İKİZLER SPOR KULÜBÜ 7 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-2. GRUP 27.10.2019 PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR AKSU CİHADİYE SPOR 14 - 0 Saha Komiseri
U12 LİGİ-3. GRUP 27.10.2019 KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 5 - 1 Saha Komiseri
U12 LİGİ-5. GRUP 27.10.2019 1207 ANTALYA SPOR ANTALYA DOKUMA SPOR 3 - 0 Saha Komiseri
U16 LİGİ-2. GRUP 26.10.2019 ŞARAMPOLSPOR KORKUTELİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 20.10.2019 ŞARAMPOLSPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR 1 - 7 Saha Komiseri
U14 LİGİ-2. GRUP 20.10.2019 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ASLANSARAY GENÇLİK SPOR 1 - 4 Saha Komiseri
U16 LİGİ-1. GRUP 05.10.2019 ANTALYA 07 SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR 2 - 4 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 28.09.2019 1905 SERİK SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR 3 - 1 Saha Komiseri
U14 LİGİ-3. GRUP 22.09.2019 ANTALYA 07 SPOR KADRİYE SPOR 8 - 0 Saha Komiseri
U14 LİGİ-1. GRUP 22.09.2019 KALEKAPISI SPOR ŞİMŞEK GENÇLİK VE SPOR 0 - 8 Saha Komiseri