Lig |
Tarih |
Maç |
Skor |
Görev |
U17 LİGİ-1. GRUP |
23.03.2024 |
VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ CK SPOR |
5 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-2. GRUP |
23.03.2024 |
AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR |
1 - 4 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-3. GRUP |
23.03.2024 |
HURMA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
4 - 2 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP |
17.03.2024 |
ÜNFA SPOR KORKUTELİ TAN SPOR |
1 - 2 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP |
17.03.2024 |
1966 AKREP SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR |
0 - 5 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 2. AMATÖR KÜME-2. GRUP |
17.03.2024 |
VARSAK SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ |
0 - 1 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-1. GRUP |
16.03.2024 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR OFLAZ KEMER KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-2. GRUP |
16.03.2024 |
ANTALYA KUNDU SPOR ANTALYA KARTALSPOR |
1 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-2. GRUP |
16.03.2024 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U17 LİGİ-2. GRUP |
16.03.2024 |
ANTALYA 2003 SPOR AKSU CİHADİYE SPOR |
3 - 4 |
Saha Komiseri |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
10.03.2024 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA SANAYİ SPOR |
2 - 1 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-1. GRUP |
03.03.2024 |
ANTALYA TOPÇULAR SPOR KULÜBÜ ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR |
1 - 5 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2. GRUP |
03.03.2024 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
0 - 2 |
Saha Komiseri |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
25.02.2024 |
ÇAKALLIKLI SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
2 - 3 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2. GRUP |
24.02.2024 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR AKDENİZSPOR |
1 - 7 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2. GRUP |
24.02.2024 |
2016 DÖŞEMEALTI SPOR AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
0 - 0 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-3. GRUP |
24.02.2024 |
SERİK ESNAF SPOR SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
11.02.2024 |
ANTALYA HAL SPOR KAŞ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
04.02.2024 |
ANTALYA MERKEZ SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
9 - 1 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-3. GRUP |
30.01.2024 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR ASLARA SPOR |
7 - 0 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-4. GRUP |
30.01.2024 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYA 07 SPOR |
4 - 5 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-2. GRUP |
30.01.2024 |
ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR ANTALYA KÜRESEL SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2. GRUP |
29.01.2024 |
ANTALYA KARTALSPOR AKSU CİHADİYE SPOR |
1 - 0 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3. GRUP |
29.01.2024 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
0 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
28.01.2024 |
ERDEM GENÇLİK VE SPOR ANTALYA HAL SPOR |
4 - 4 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2. GRUP |
27.01.2024 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR |
1 - 7 |
Saha Komiseri |
U15 LİGİ-2. GRUP |
27.01.2024 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-1. GRUP |
07.01.2024 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. ANTALYA GÜL SPOR |
5 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5. GRUP |
30.12.2023 |
ANTALYA KARTALSPOR YENİKAPI GENÇLER BİRLİĞİ |
4 - 4 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
30.12.2023 |
KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ |
1 - 8 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1. GRUP |
30.12.2023 |
AKSU BELEDİYE SPOR ASLARA SPOR |
2 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
10.12.2023 |
DEMRE BELEDİYESPOR ERDEM GENÇLİK VE SPOR |
7 - 2 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-4. GRUP |
09.12.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR |
8 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
09.12.2023 |
1966 UNCALI SPOR KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
09.12.2023 |
KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ KORKUTELİ BELEDİYE SPOR |
5 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
09.12.2023 |
KEPEZSPOR FUTBOL A.Ş. HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR |
8 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2. GRUP |
02.12.2023 |
LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR ARKA GENÇLİK VE SPOR |
2 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-5. GRUP |
02.12.2023 |
ANTALYA KARTALSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
2 - 6 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1. GRUP |
02.12.2023 |
ANTALYA ÖZER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR |
7 - 0 |
Saha Komiseri |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
19.11.2023 |
ÇAKALLIKLI SPOR KADRİYE SPOR |
4 - 2 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2. GRUP |
11.11.2023 |
PARK ANTALYA GENÇLİK SPOR LARA FUTBOL EĞT.MER.SPOR |
2 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
11.11.2023 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
11.11.2023 |
KONYAALTI KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
05.11.2023 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
1 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1. GRUP |
04.11.2023 |
AKSU BELEDİYE SPOR BÜLENT DEMİR GENÇLİK VE SPOR |
2 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
04.11.2023 |
HAŞİMİŞCAN MAHALLESİ SPOR KEMER 2020 FUTBOL KULÜBÜ |
2 - 5 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
04.11.2023 |
KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ ASLANSARAY GENÇLİK SPOR |
3 - 2 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
28.10.2023 |
ÇİSEM SPOR GENÇLİK KULÜBÜ AKDENİZ KARTALLARI GENÇLİK VE SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
28.10.2023 |
ANTALYA KEPEZALTI SPOR ANTALYA DOĞUYAKA GENÇLİK VE SPOR |
2 - 0 |
Saha Komiseri |
U16 LİGİ-2. GRUP |
28.10.2023 |
ANTALYA KÜRESEL SPOR MANAVGAT BELEDİYESPOR |
0 - 2 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-2. GRUP |
22.10.2023 |
ÜNFA SPOR SERİK ESNAF SPOR SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
SÜPER AMATÖR KÜME-SÜPER AMATÖR LİGİ |
22.10.2023 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR ANTALYA 1863 FUTBOL KULÜBÜ |
4 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-3. GRUP |
22.10.2023 |
KEPEZGÜCÜ 1923 SPOR ANTALYA KEPEZALTI SPOR |
0 - 6 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3. GRUP |
21.10.2023 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR TOPTAŞ SPOR |
1 - 3 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-1. GRUP |
21.10.2023 |
ANTALYA DSİSPOR MURATPAŞA BELEDİYE SPOR |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2. GRUP |
21.10.2023 |
AKSU CİHADİYE SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
1 - 3 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3. GRUP |
14.10.2023 |
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
7 - 2 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-1. GRUP |
14.10.2023 |
ANTALYA GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR SERİK BELEDİYESPOR |
0 - 1 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2. GRUP |
14.10.2023 |
ANTALYA MERKEZ SPOR VARSAK İLTEMİR YATIRIM SPOR KULÜBÜ |
1 - 2 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
11.10.2023 |
1966 SERİK CUMALI SPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3. GRUP |
08.10.2023 |
CK SPOR ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
08.10.2023 |
ANTALYAGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA BELD. |
1 - 9 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-1. GRUP (DOĞU-MERKEZ) |
08.10.2023 |
ANTALYA ÖZGÜRLÜK SPOR 1966 SERİK CUMALI SPOR |
1 - 1 |
Saha Komiseri |
BÜYÜKLER 1. AMATÖR KÜME-2. GRUP (BATI-MERKEZ) |
01.10.2023 |
ANTALYA HAL SPOR ELMALI BELEDİYESPOR |
1 - 0 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-1. GRUP |
01.10.2023 |
AKDENİZSPOR ÇAYBAŞI GENÇLİK SPOR |
3 - 1 |
Saha Komiseri |
U14 LİGİ-4. GRUP |
01.10.2023 |
KORKUTELİ BELEDİYE SPOR KIRMIZI ŞİMŞEKLER SPOR KULÜBÜ |
3 - 4 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-8. GRUP |
30.09.2023 |
ÇIRALISPOR AKDENİZSPOR |
0 - 3 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-3. GRUP |
30.09.2023 |
TFA SPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR SPOR |
3 - 0 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-6. GRUP |
30.09.2023 |
2016 DÖŞEMEALTI SPOR KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR |
6 - 3 |
Saha Komiseri |
U12 LİGİ-6. GRUP |
30.09.2023 |
ORMANSPOR KORKUTELİ TAN SPOR |
5 - 2 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-3. GRUP |
23.09.2023 |
CK SPOR ANTALYAGÜCÜ SPOR |
5 - 2 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2. GRUP |
23.09.2023 |
ANTALYA KARTALSPOR ANTALYA MERKEZ SPOR |
2 - 2 |
Saha Komiseri |
U18 LİGİ-2. GRUP |
23.09.2023 |
HURMA GENÇLİK VE SPOR AKSU CİHADİYE SPOR |
0 - 1 |
Saha Komiseri |